Zapowiedź 31. kolejki

Po zdobyciu Pucharu Polski czeka nas odpoczynek od rozgrywek ligowych, bowiem nasza drużyna pauzuje w najbliższej serii gier. Przed nami 31. seria gier Statscore Futsal Ekstraklasy. Zapraszamy na zapowiedź tej serii, aktualną tabelę, klasyfikację strzelców i typy w pierwszych meczach 1/2 fazy play-off naszego typera.

ZESTAW PAR 31. KOLEJKI:

 DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE GREDAR FUTSAL BRZEG
sobota, godzina 12:00
Typ redakcji: X

 

CONSTRACT LUBAWA  AZS UW WILANÓW
sobota, godzina 16:00
Typ redakcji: 1

 

CLEAREX CHORZÓW LSSS LĘBORK
sobota, godzina 17:00
Typ redakcji: 1

 

P.A. NOVA GLIWICE RED DEVILS CHOJNICE
sobota, godzina 17:00
Typ redakcji: 2

 

AZS UŚ KATOWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
sobota, godzina 20:00
Typ redakcji: X

 

FC TORUŃ REKORD BIELSKO-BIAŁA
niedziela, godzina 18:00
Typ redakcji: 2

 

ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE MOKS BIAŁYSTOK
Mecz zostanie rozegrany w późniejszym terminie.
Typ redakcji: 1

 

DRUŻYNY PAUZUJĄCE:

RED DRAGONS PNIEWY i PIAST GLIWICE

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 29 81 219-57
2. Constract Lubawa 28 67 130-47
3. Piast Gliwice 27 63 113-45
4. Clearex Chorzów 28 50 106-75
5. Red Dragons Pniewy 28 46 91-72
6. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 28 46 76-70
7. GI Malepszy Futsal Leszno 28 42 97-82
8. LSSS Team Lębork 27 39 80-96
9. FC Toruń 28 39 62-83
10. Dreman Futsal Komprachcice 28 34 68-96
11. MOKS Białystok 28 32 69-109
12. Red Devils Chojnice 29 31 80-115
13. AZS UW Wilanów 28 29 73-100
14. KS Gredar Futsal Brzeg 28 27 73-100
15. AZS UŚ Katowice 28 18 68-108
16. P.A. Nova Gliwice 28 10 63-150
17. Gatta Zduńska Wola

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

43 VIANA (Rekord)
31 MAREK (Rekord)
29 POPŁAWSKI (Rekord)

TYPER RED DRAGONS:

Przed nami ostatnie mecze 1/4 finału. Zwycięzca przechodzi do półfinału. W przypadku idealnego remisu, awans wywalczy typujący, który był wyżej po fazie zasadniczej.

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

ADRIAN SKRZYPEK BARTŁOMIEJ GŁADYSZEWSKI
2 (+1) Dreman Komprachcice Opole – Gredar Futsal Brzeg 1 (+2)
1 (+4) Constract Lubawa – AZS UW Wilanów 1 (+3)
1 (+2) Clearex Chorzów – Team Lębork 1 (+3)
2 (+2) P.A. Nova Gliwice – Red Devils Chojnice 2 (+2)
2 (+2) AZS UŚ Katowice – GI Malepszy Futsal Leszno 2 (+3)
2 (+4) FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała 2 (+4)
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Cezary Fliger 3-4
Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk 2-3
Rafał Roj Mateusz Kostecki 3-3 (-20: -16)
Nukri Chumburidze Michał Roj 2-3
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Frajtag 3-1
Oskar Stankowiak Andrey Baklanov 2-2 (-12: -19)
Dawid Kubiak Piotr Błaszyk 1-2
Adrian Skrzypek Bartosz Szarata 2-1
ĆWIERĆFINAŁY:
Cezary Fliger Adrian Skrzypek 3-4
Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk 5-3
Mateusz Kostecki Oskar Stankowiak 4-3
Michał Roj Bartłomiej Gładyszewski 3-4
PÓŁFINAŁY:
Adrian Skrzypek Bartłomiej Gładyszewski 31. kolejka SFE
Łukasz Błaszczyk Mateusz Kostecki 32. kolejka SFE
FINAŁ:
Skrzypek/ Gładyszewski Błaszczyk/ Kostecki 33. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

MIŁOSZ MUSIAŁ BARTOSZ MATYASZCZYK
1 (+1) Dreman Komprachcice Opole – Gredar Futsal Brzeg 1 (+2)
1 (+4) Constract Lubawa – AZS UW Wilanów 1 (+4)
1 (+2) Clearex Chorzów – Team Lębork 1 (+4)
2 (+2) P.A. Nova Gliwice – Red Devils Chojnice 2 (+3)
2 (+3) AZS UŚ Katowice – GI Malepszy Futsal Leszno 2 (+3)
2 (+4) FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała 2 (+5)
1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak Miłosz Musiał 3-4
Aleksandra Mazur Kamil Mamet 2-2 (-23: -20)
Zuzanna Rzeszutek Kuba Lamcha 3-3 (-20: -25)
Łukasz Kaniewski Paweł Hirszfeld 3-3 (-7: -10)
Piotr Chwirot Bartosz Matyaszczyk 2-3
Mateusz Małycha Bartłomiej Kubiak 1-2
Ania Łuczak Hanna Prędka 1-2
Bartosz Pigla Wojciech Miśkowiak 1-1 (-8: -12)
ĆWIERĆFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Pigla 5-4
Kamil Mamet Hanna Prędka 3-3 (-18: -20)
Zuzanna Rzeszutek Bartłomiej Kubiak 4-4 (-12: -17)
Łukasz Kaniewski Bartosz Matyaszczyk 3-3 (-18: -17)
PÓŁFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Matyaszczyk 31. kolejka SFE
Kamil Mamet Zuzanna Rzeszutek 32. kolejka SFE
FINAŁ:
Musiał/ Matyaszczyk Mamet/ Rzeszutek 33. kolejka SFE