Terminarz – Futsal Ekstraklasa 2019/20

1. KOLEJKA

5-6 WRZEŚNIA 2020
REKORD BIELSKO-BIAŁA MOKS BIAŁYSTOK
LSSS TEAM LĘBORK RED DRAGONS PNIEWY
RED DEVILS CHOJNICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO FC KJ TORUŃ
GATTA ZDUŃSKA WOLA CLEAREX CHORZÓW
AZS UW WILANÓW P.A. NOVA GLIWICE
CONSTRACT LUBAWA DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
PIAST GLIWICE AZS UŚ KATOWICE
pauza: FUTSAL TEAM BRZEG

 

2. KOLEJKA

12-13 WRZEŚNIA 2020
MOKS BIAŁYSTOK AZS UŚ KATOWICE
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE PIAST GLIWICE
P.A. NOVA GLIWICE CONSTRACT LUBAWA
CLEAREX CHORZÓW AZS UW WILANÓW
FC KJ TORUŃ GATTA ZDUŃSKA WOLA
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE FUTSAL TEAM BRZEG
RED DRAGONS PNIEWY RED DEVILS CHOJNICE
REKORD BIELSKO-BIAŁA LSSS TEAM LĘBORK
pauza: GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO

 

3. KOLEJKA

26-27 WRZEŚNIA 2020
LSSS TEAM LĘBORK MOKS BIAŁYSTOK
RED DEVILS CHOJNICE REKORD BIELSKO-BIAŁA
FUTSAL TEAM BRZEG RED DRAGONS PNIEWY
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
AZS UW WILANÓW FC KJ TORUŃ
CONSTRACT LUBAWA CLEAREX CHORZÓW
PIAST GLIWICE P.A. NOVA GLIWICE
AZS UŚ KATOWICE DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
pauza: GATTA ZDUŃSKA WOLA

 

4. KOLEJKA

30 WRZEŚNIA 2020
MOKS BIAŁYSTOK DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
P.A. NOVA GLIWICE AZS UŚ KATOWICE
CLEAREX CHORZÓW PIAST GLIWICE
FC KJ TORUŃ CONSTRACT LUBAWA
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE GATTA ZDUŃSKA WOLA
RED DRAGONS PNIEWY GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
REKORD BIELSKO-BIAŁA FUTSAL TEAM BRZEG
LSSS TEAM LĘBORK RED DEVILS CHOJNICE
pauza: AZS UW WILANÓW

 

5. KOLEJKA

3-4 PAŹDZIERNIKA 2020
RED DEVILS CHOJNICE MOKS BIAŁYSTOK
FUTSAL TEAM BRZEG LSSS TEAM LĘBORK
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO REKORD BIELSKO-BIAŁA
GATTA ZDUŃSKA WOLA RED DRAGONS PNIEWY
AZS UW WILANÓW ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
PIAST GLIWICE FC KJ TORUŃ
AZS UŚ KATOWICE CLEAREX CHORZÓW
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE P.A. NOVA GLIWICE
pauza: CONSTRACT LUBAWA

 

6. KOLEJKA

7 PAŹDZIERNIKA 2020
MOKS BIAŁYSTOK P.A. NOVA GLIWICE
CLEAREX CHORZÓW DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
FC KJ TORUŃ AZS UŚ KATOWICE
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE CONSTRACT LUBAWA
RED DRAGONS PNIEWY AZS UW WILANÓW
REKORD BIELSKO-BIAŁA GATTA ZDUŃSKA WOLA
LSSS TEAM LĘBORK GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
RED DEVILS CHOJNICE FUTSAL TEAM BRZEG
pauza: PIAST GLIWICE

 

7. KOLEJKA

10-11 PAŹDZIERNIKA 2020
FUTSAL TEAM BRZEG MOKS BIAŁYSTOK
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO RED DEVILS CHOJNICE
GATTA ZDUŃSKA WOLA LSSS TEAM LĘBORK
AZS UW WILANÓW REKORD BIELSKO-BIAŁA
CONSTRACT LUBAWA RED DRAGONS PNIEWY
PIAST GLIWICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE FC KJ TORUŃ
P.A. NOVA GLIWICE CLEAREX CHORZÓW
pauza: AZS UŚ KATOWICE

 

8. KOLEJKA

17-18 PAŹDZIERNIKA 2020
MOKS BIAŁYSTOK CLEAREX CHORZÓW
FC KJ TORUŃ P.A. NOVA GLIWICE
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE AZS UŚ KATOWICE
RED DRAGONS PNIEWY PIAST GLIWICE
REKORD BIELSKO-BIAŁA CONSTRACT LUBAWA
LSSS TEAM LĘBORK AZS UW WILANÓW
RED DEVILS CHOJNICE GATTA ZDUŃSKA WOLA
FUTSAL TEAM BRZEG GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
pauza: DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE

 

9. KOLEJKA

24-25 PAŹDZIERNIKA 2020
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO MOKS BIAŁYSTOK
GATTA ZDUŃSKA WOLA FUTSAL TEAM BRZEG
AZS UW WILANÓW RED DEVILS CHOJNICE
CONSTRACT LUBAWA LSSS TEAM LĘBORK
PIAST GLIWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA
AZS UŚ KATOWICE RED DRAGONS PNIEWY
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
CLEAREX CHORZÓW FC KJ TORUŃ
pauza: P.A. NOVA GLIWICE

 

10. KOLEJKA

31 PAŹDZIERNIKA 2020
MOKS BIAŁYSTOK FC KJ TORUŃ
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE P.A. NOVA GLIWICE
RED DRAGONS PNIEWY DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
REKORD BIELSKO-BIAŁA AZS UŚ KATOWICE
LSSS TEAM LĘBORK PIAST GLIWICE
RED DEVILS CHOJNICE CONSTRACT LUBAWA
FUTSAL TEAM BRZEG AZS UW WILANÓW
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO GATTA ZDUŃSKA WOLA
pauza: CLEAREX CHORZÓW

 

11. KOLEJKA

11 LISTOPADA 2020
GATTA ZDUŃSKA WOLA MOKS BIAŁYSTOK
AZS UW WILANÓW GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
CONSTRACT LUBAWA FUTSAL TEAM BRZEG
PIAST GLIWICE RED DEVILS CHOJNICE
AZS UŚ KATOWICE LSSS TEAM LĘBORK
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE REKORD BIELSKO-BIAŁA
P.A. NOVA GLIWICE RED DRAGONS PNIEWY
CLEAREX CHORZÓW ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
pauza: FC KJ TORUŃ

 

12. KOLEJKA

14-15 LISTOPADA 2020
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE FC KJ TORUŃ
RED DRAGONS PNIEWY CLEAREX CHORZÓW
REKORD BIELSKO-BIAŁA P.A. NOVA GLIWICE
LSSS TEAM LĘBORK DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
RED DEVILS CHOJNICE AZS UŚ KATOWICE
FUTSAL TEAM BRZEG PIAST GLIWICE
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO CONSTRACT LUBAWA
GATTA ZDUŃSKA WOLA AZS UW WILANÓW
pauza: MOKS BIAŁYSTOK

 

13. KOLEJKA

21-22 LISTOPADA 2020
AZS UW WILANÓW MOKS BIAŁYSTOK
CONSTRACT LUBAWA GATTA ZDUŃSKA WOLA
PIAST GLIWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
AZS UŚ KATOWICE FUTSAL TEAM BRZEG
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE RED DEVILS CHOJNICE
P.A. NOVA GLIWICE LSSS TEAM LĘBORK
CLEAREX CHORZÓW REKORD BIELSKO-BIAŁA
FC KJ TORUŃ RED DRAGONS PNIEWY
pauza: ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE

 

14. KOLEJKA

28-29 LISTOPADA 2020
MOKS BIAŁYSTOK ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
REKORD BIELSKO-BIAŁA FC KJ TORUŃ
LSSS TEAM LĘBORK CLEAREX CHORZÓW
RED DEVILS CHOJNICE P.A. NOVA GLIWICE
FUTSAL TEAM BRZEG DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO AZS UŚ KATOWICE
GATTA ZDUŃSKA WOLA PIAST GLIWICE
AZS UW WILANÓW CONSTRACT LUBAWA
pauza: RED DRAGONS PNIEWY

 

15. KOLEJKA

5-6 GRUDNIA 2020
CONSTRACT LUBAWA MOKS BIAŁYSTOK
PIAST GLIWICE AZS UW WILANÓW
AZS UŚ KATOWICE GATTA ZDUŃSKA WOLA
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
P.A. NOVA GLIWICE FUTSAL TEAM BRZEG
CLEAREX CHORZÓW RED DEVILS CHOJNICE
FC KJ TORUŃ LSSS TEAM LĘBORK
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE RED DRAGONS PNIEWY
pauza: REKORD BIELSKO-BIAŁA

 

16. KOLEJKA

12-13 GRUDNIA 2020
MOKS BIAŁYSTOK RED DRAGONS PNIEWY
REKORD BIELSKO-BIAŁA ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
RED DEVILS CHOJNICE FC KJ TORUŃ
FUTSAL TEAM BRZEG CLEAREX CHORZÓW
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO P.A. NOVA GLIWICE
GATTA ZDUŃSKA WOLA DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE
AZS UW WILANÓW AZS UŚ KATOWICE
CONSTRACT LUBAWA PIAST GLIWICE
pauza: LSSS TEAM LĘBORK

 

17. KOLEJKA

19-20 GRUDNIA 2020
PIAST GLIWICE MOKS BIAŁYSTOK
AZS UŚ KATOWICE CONSTRACT LUBAWA
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE AZS UW WILANÓW
P.A. NOVA GLIWICE GATTA ZDUŃSKA WOLA
CLEAREX CHORZÓW GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
FC KJ TORUŃ FUTSAL TEAM BRZEG
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE LSSS TEAM LĘBORK
RED DRAGONS PNIEWY REKORD BIELSKO-BIAŁA
pauza: RED DEVILS CHOJNICE

 

18. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

19. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

20. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

21. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

22. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

23. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

24. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

25. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

26. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

27. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

28. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

29. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

30. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

31. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

32. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

33. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza:

 

34. KOLEJKA

TERMIN JESZCZE NIEUSTALONY
pauza: