Mecze – Futsal Ekstraklasa

15 09/2018 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 4:3 Pogoń '04 Szczecin
1 kolejka
Futsal Ekstraklasa
15 09/2018 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 2:2 FC Toruń
1 kolejka
Futsal Ekstraklasa
15 09/2018 20:00
AZS UŚ Katowice 1:3 Red Devils Chojnice
1 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 09/2018 16:00
Red Dragons Pniewy 6:0 Clearex Chorzów
1 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 09/2018 18:00
Piast Gliwice 4:5 AZS UG Gdańsk
1 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 09/2018 20:00
Rekord Bielsko-Biała 7:2 MOKS Słoneczny Stok Białystok
1 kolejka
Futsal Ekstraklasa
29 09/2018 18:00
FC Toruń 3:1 Red Dragons Pniewy
2 kolejka
Futsal Ekstraklasa
29 09/2018 20:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1:5 Rekord Bielsko-Biała
2 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 09/2018 15:00
Pogoń '04 Szczecin 4:4 Gatta Active Zduńska Wola
2 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 09/2018 18:00
Clearex Chorzów 7:1 Red Devils Chojnice
2 kolejka
Futsal Ekstraklasa
01 10/2018 20:00
AZS UG Gdańsk 5:6 AZS UŚ Katowice
2 kolejka
Futsal Ekstraklasa
15 12/2018 16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:3 Piast Gliwice
2 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 10/2018 16:00
Piast Gliwice 3:4 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
3 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 10/2018 18:00
Red Dragons Pniewy 3:3 Pogoń '04 Szczecin
3 kolejka
Futsal Ekstraklasa
07 10/2018 18:00
Red Devils Chojnice 5:5 AZS UG Gdańsk
3 kolejka
Futsal Ekstraklasa
07 10/2018 18:00
AZS UŚ Katowice 7:2 MOKS Słoneczny Stok Białystok
3 kolejka
Futsal Ekstraklasa
08 10/2018 20:00
FC Toruń 1:6 Clearex Chorzów
3 kolejka
Futsal Ekstraklasa
14 12/2018 20:00
Gatta Active Zduńska Wola 6:3 Rekord Bielsko-Biała
3 kolejka
Futsal Ekstraklasa
13 10/2018 15:00
Pogoń '04 Szczecin 2:3 FC Toruń
4 kolejka
Futsal Ekstraklasa
13 10/2018 18:00
Clearex Chorzów 2:2 AZS UG Gdańsk
4 kolejka
Futsal Ekstraklasa
13 10/2018 18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:1 Red Devils Chojnice
4 kolejka
Futsal Ekstraklasa
13 10/2018 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 5:3 AZS UŚ Katowice
4 kolejka
Futsal Ekstraklasa
14 10/2018 18:00
Rekord Bielsko-Biała 6:0 Red Dragons Pniewy
4 kolejka
Futsal Ekstraklasa
15 10/2018 20:00
Gatta Active Zduńska Wola 5:1 Piast Gliwice
4 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 10/2018 17:00
AZS UG Gdańsk 3:5 MOKS Słoneczny Stok Białystok
5 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 10/2018 17:00
Pogoń '04 Szczecin 4:6 Clearex Chorzów
5 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 10/2018 18:00
Red Dragons Pniewy 2:0 Piast Gliwice
5 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 10/2018 18:00
Red Devils Chojnice 4:2 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
5 kolejka
Futsal Ekstraklasa
21 10/2018 18:00
AZS UŚ Katowice 1:0 Gatta Active Zduńska Wola
5 kolejka
Futsal Ekstraklasa
22 10/2018 20:00
FC Toruń 2:1 Rekord Bielsko-Biała
5 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 11/2018 13:00
Gatta Active Zduńska Wola 6:2 Red Devils Chojnice
6 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 11/2018 16:00
Piast Gliwice 0:3 FC Toruń
6 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 11/2018 17:00
Rekord Bielsko-Biała 13:5 Pogoń '04 Szczecin
6 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 11/2018 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 9:4 AZS UG Gdańsk
6 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 11/2018 18:00
Red Dragons Pniewy 3:3 AZS UŚ Katowice
6 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 11/2018 20:00
Clearex Chorzów 3:3 MOKS Słoneczny Stok Białystok
6 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 11/2018 19:00
Rekord Bielsko-Biała 4:3 Clearex Chorzów
7 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 11/2018 18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 1:6 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
7 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 11/2018 18:00
AZS UG Gdańsk 4:5 Gatta Active Zduńska Wola
7 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 11/2018 18:00
Pogoń '04 Szczecin 0:3 Piast Gliwice
7 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 11/2018 19:00
FC Toruń 3:2 AZS UŚ Katowice
7 kolejka
Futsal Ekstraklasa
12 11/2018 20:00
Red Dragons Pniewy 3:0 Red Devils Chojnice
7 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 11/2018 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 2:1 MOKS Słoneczny Stok Białystok
8 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 11/2018 19:00
AZS UŚ Katowice 6:2 Pogoń '04 Szczecin
8 kolejka
Futsal Ekstraklasa
18 11/2018 18:00
Red Dragons Pniewy 5:1 AZS UG Gdańsk
8 kolejka
Futsal Ekstraklasa
18 11/2018 18:00
Red Devils Chojnice 2:6 FC Toruń
8 kolejka
Futsal Ekstraklasa
19 11/2018 20:00
Clearex Chorzów 5:1 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
8 kolejka
Futsal Ekstraklasa
21 12/2018 19:00
Piast Gliwice 1:6 Rekord Bielsko-Biała
8 kolejka
Futsal Ekstraklasa
24 11/2018 16:00
Piast Gliwice 3:1 Clearex Chorzów
9 kolejka
Futsal Ekstraklasa
24 11/2018 18:00
AZS UG Gdańsk 2:8 FC Toruń
9 kolejka
Futsal Ekstraklasa
25 11/2018 16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:4 Red Dragons Pniewy
9 kolejka
Futsal Ekstraklasa
25 11/2018 18:00
Rekord Bielsko-Biała 10:3 AZS UŚ Katowice
9 kolejka
Futsal Ekstraklasa
25 11/2018 18:00
Pogoń '04 Szczecin 4:2 Red Devils Chojnice
9 kolejka
Futsal Ekstraklasa
26 11/2018 20:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 7:2 Gatta Active Zduńska Wola
9 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 11/2018 18:00
FC Toruń 3:3 MOKS Słoneczny Stok Białystok
10 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 11/2018 20:00
Red Dragons Pniewy 0:1 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
10 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 11/2018 20:00
Red Devils Chojnice 3:7 Rekord Bielsko-Biała
10 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 11/2018 20:00
AZS UG Gdańsk 6:2 Pogoń '04 Szczecin
10 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 11/2018 20:00
Clearex Chorzów 6:2 Gatta Active Zduńska Wola
10 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 11/2018 20:00
AZS UŚ Katowice 0:5 Piast Gliwice
10 kolejka
Futsal Ekstraklasa
08 12/2018 16:00
Piast Gliwice 1:3 Red Devils Chojnice
11 kolejka
Futsal Ekstraklasa
08 12/2018 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 1:1 Red Dragons Pniewy
11 kolejka
Futsal Ekstraklasa
08 12/2018 19:00
AZS UŚ Katowice 2:3 Clearex Chorzów
11 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 12/2018 16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 8:4 Pogoń '04 Szczecin
11 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 12/2018 18:00
Rekord Bielsko-Biała 11:1 AZS UG Gdańsk
11 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 12/2018 20:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1:2 FC Toruń
11 kolejka
Futsal Ekstraklasa
12 01/2019 16:00
Red Devils Chojnice 3:2 AZS UŚ Katowice
12 kolejka
Futsal Ekstraklasa
12 01/2019 17:30
FC Toruń 0:2 Gatta Active Zduńska Wola
12 kolejka
Futsal Ekstraklasa
12 01/2019 18:00
Clearex Chorzów 8:1 Red Dragons Pniewy
12 kolejka
Futsal Ekstraklasa
12 01/2019 18:00
AZS UG Gdańsk 3:9 Piast Gliwice
12 kolejka
Futsal Ekstraklasa
13 01/2019 16:00
Pogoń '04 Szczecin 2:3 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
12 kolejka
Futsal Ekstraklasa
13 01/2019 16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:9 Rekord Bielsko-Biała
12 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 01/2019 15:00
AZS UŚ Katowice 7:3 AZS UG Gdańsk
13 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 01/2019 16:00
Piast Gliwice 3:2 MOKS Słoneczny Stok Białystok
13 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 01/2019 16:00
Red Dragons Pniewy 3:4 FC Toruń
13 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 01/2019 18:00
Red Devils Chojnice 5:3 Clearex Chorzów
13 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 01/2019 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 12:3 Pogoń '04 Szczecin
13 kolejka
Futsal Ekstraklasa
21 01/2019 20:00
Rekord Bielsko-Biała 6:1 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
13 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 03/2019 18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 1:2 AZS UŚ Katowice
14 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 03/2019 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 3:0 Piast Gliwice
14 kolejka
Futsal Ekstraklasa
30 03/2019 19:00
AZS UG Gdańsk 2:3 Red Devils Chojnice
14 kolejka
Futsal Ekstraklasa
31 03/2019 18:00
Rekord Bielsko-Biała 6:0 Gatta Active Zduńska Wola
14 kolejka
Futsal Ekstraklasa
31 03/2019 18:30
Clearex Chorzów 3:1 FC Toruń
14 kolejka
Futsal Ekstraklasa
01 04/2019 20:00
Pogoń '04 Szczecin 1:3 Red Dragons Pniewy
14 kolejka
Futsal Ekstraklasa
27 02/2019 19:00
Piast Gliwice 5:2 Gatta Active Zduńska Wola
15 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 04/2019 18:00
FC Toruń 5:1 Pogoń '04 Szczecin
15 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 04/2019 18:00
Red Devils Chojnice 5:1 MOKS Słoneczny Stok Białystok
15 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 04/2019 18:00
AZS UŚ Katowice 2:4 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
15 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 04/2019 18:00
Red Dragons Pniewy 1:4 Rekord Bielsko-Biała
15 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 04/2019 18:00
AZS UG Gdańsk 2:4 Clearex Chorzów
15 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 02/2019 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 6:3 Red Devils Chojnice
16 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 02/2019 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 2:1 AZS UŚ Katowice
16 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 02/2019 18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:3 AZS UG Gdańsk
16 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 02/2019 16:00
Piast Gliwice 5:1 Red Dragons Pniewy
16 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 02/2019 17:00
Clearex Chorzów 6:2 Pogoń '04 Szczecin
16 kolejka
Futsal Ekstraklasa
11 02/2019 20:00
Rekord Bielsko-Biała 5:0 FC Toruń
16 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 02/2019 19:00
Pogoń '04 Szczecin 1:5 Rekord Bielsko-Biała
17 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 02/2019 19:00
AZS UG Gdańsk 3:6 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
17 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 02/2019 19:30
FC Toruń 0:6 Piast Gliwice
17 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 02/2019 11:30
AZS UŚ Katowice 2:4 Red Dragons Pniewy
17 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 02/2019 16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 5:9 Clearex Chorzów
17 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 02/2019 18:00
Red Devils Chojnice 5:0 Gatta Active Zduńska Wola
17 kolejka
Futsal Ekstraklasa
23 02/2019 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 7:4 AZS UG Gdańsk
18 kolejka
Futsal Ekstraklasa
23 02/2019 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 5:0 MOKS Słoneczny Stok Białystok
18 kolejka
Futsal Ekstraklasa
24 02/2019 16:00
Piast Gliwice 3:0 Pogoń '04 Szczecin
18 kolejka
Futsal Ekstraklasa
24 02/2019 18:00
Red Devils Chojnice 2:7 Red Dragons Pniewy
18 kolejka
Futsal Ekstraklasa
25 02/2019 20:00
Clearex Chorzów 2:0 Rekord Bielsko-Biała
18 kolejka
Futsal Ekstraklasa
26 02/2019 20:00
AZS UŚ Katowice 2:3 FC Toruń
18 kolejka
Futsal Ekstraklasa
02 03/2019 18:00
AZS UG Gdańsk 4:5 Red Dragons Pniewy
19 kolejka
Futsal Ekstraklasa
02 03/2019 18:30
FC Toruń 5:2 Red Devils Chojnice
19 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 03/2019 14:00
Pogoń '04 Szczecin 3:3 AZS UŚ Katowice
19 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 03/2019 16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 6:3 Gatta Active Zduńska Wola
19 kolejka
Futsal Ekstraklasa
03 03/2019 18:00
Rekord Bielsko-Biała 6:4 Piast Gliwice
19 kolejka
Futsal Ekstraklasa
04 03/2019 20:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1:4 Clearex Chorzów
19 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 03/2019 18:00
AZS UŚ Katowice 3:3 Rekord Bielsko-Biała
20 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 03/2019 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 9:4 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
20 kolejka
Futsal Ekstraklasa
09 03/2019 18:00
Red Dragons Pniewy 5:2 MOKS Słoneczny Stok Białystok
20 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 03/2019 17:00
FC Toruń 2:0 AZS UG Gdańsk
20 kolejka
Futsal Ekstraklasa
10 03/2019 17:00
Clearex Chorzów 1:3 Piast Gliwice
20 kolejka
Futsal Ekstraklasa
11 03/2019 20:00
Red Devils Chojnice 2:4 Pogoń '04 Szczecin
20 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 03/2019 14:00
Pogoń '04 Szczecin 5:2 AZS UG Gdańsk
21 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 03/2019 16:00
Piast Gliwice 5:2 AZS UŚ Katowice
21 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 03/2019 18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:4 FC Toruń
21 kolejka
Futsal Ekstraklasa
16 03/2019 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 4:2 Red Dragons Pniewy
21 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 03/2019 18:00
Rekord Bielsko-Biała 9:4 Red Devils Chojnice
21 kolejka
Futsal Ekstraklasa
17 03/2019 18:00
Gatta Active Zduńska Wola 3:3 Clearex Chorzów
21 kolejka
Futsal Ekstraklasa
22 03/2019 18:30
FC Toruń 2:1 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
22 kolejka
Futsal Ekstraklasa
23 03/2019 15:30
Clearex Chorzów 10:4 AZS UŚ Katowice
22 kolejka
Futsal Ekstraklasa
23 03/2019 17:00
Pogoń '04 Szczecin 3:2 MOKS Słoneczny Stok Białystok
22 kolejka
Futsal Ekstraklasa
23 03/2019 18:00
Red Dragons Pniewy 4:6 Gatta Active Zduńska Wola
22 kolejka
Futsal Ekstraklasa
23 03/2019 18:00
AZS UG Gdańsk 3:13 Rekord Bielsko-Biała
22 kolejka
Futsal Ekstraklasa
23 03/2019 18:00
Red Devils Chojnice 3:4 Piast Gliwice
22 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 04/2019 15:00
Rekord Bielsko-Biała 4:1 Piast Gliwice
23 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 04/2019 16:00
Red Dragons Pniewy 3:1 AZS UG Gdańsk
23 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 04/2019 16:30
FC Toruń 2:1 Gatta Active Zduńska Wola
23 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 04/2019 17:00
Clearex Chorzów 2:1 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
23 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 04/2019 18:00
Red Devils Chojnice 6:2 Pogoń '04 Szczecin
23 kolejka
Futsal Ekstraklasa
20 04/2019 18:00
AZS UŚ Katowice 3:2 MOKS Słoneczny Stok Białystok
23 kolejka
Futsal Ekstraklasa
27 04/2019 16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin
24 kolejka
Futsal Ekstraklasa
27 04/2019 16:00
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy
24 kolejka
Futsal Ekstraklasa
04 05/2019 18:00
Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk
24 kolejka
Futsal Ekstraklasa
04 05/2019 18:00
FC Toruń - Piast Gliwice
24 kolejka
Futsal Ekstraklasa
05 05/2019 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Gatta Active Zduńska Wola
24 kolejka
Futsal Ekstraklasa
06 05/2019 20:00
Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
24 kolejka
Futsal Ekstraklasa
11 05/2019 18:00
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok
25 kolejka
Futsal Ekstraklasa
11 05/2019 18:00
Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice
25 kolejka
Futsal Ekstraklasa
12 05/2019 18:00
FC Toruń - Clearex Chorzów
25 kolejka
Futsal Ekstraklasa
13 05/2019 20:00
Rekord Bielsko-Biała - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
25 kolejka
Futsal Ekstraklasa
14 05/2019 19:00
Piast Gliwice - Gatta Active Zduńska Wola
25 kolejka
Futsal Ekstraklasa
18 05/2019 18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice
26 kolejka
Futsal Ekstraklasa
18 05/2019 18:00
Gatta Active Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała
26 kolejka
Futsal Ekstraklasa
19 05/2019 16:00
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy
26 kolejka
Futsal Ekstraklasa
19 05/2019 18:00
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - FC Toruń
26 kolejka
Futsal Ekstraklasa
25 05/2019 18:00
AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok
27 kolejka
Futsal Ekstraklasa
25 05/2019 18:00
Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice
27 kolejka
Futsal Ekstraklasa
25 05/2019 18:00
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice
27 kolejka
Futsal Ekstraklasa
26 05/2019 18:00
Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów
27 kolejka
Futsal Ekstraklasa
26 05/2019 18:00
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń
27 kolejka
Futsal Ekstraklasa
26 05/2019 18:00
Piast Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
27 kolejka
Futsal Ekstraklasa