Terminarz – Futsal Ekstraklasa 2019/20

1. KOLEJKA

REKORD BIELSKO-BIAŁA MOKS BIAŁYSTOK 11-2
LSSS TEAM LĘBORK RED DRAGONS PNIEWY 2-2
RED DEVILS CHOJNICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 4-2
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO FC KJ TORUŃ 2-3
GATTA ZDUŃSKA WOLA CLEAREX CHORZÓW 0-5 (w.o.)
AZS UW WILANÓW P.A. NOVA GLIWICE 1-1
CONSTRACT LUBAWA DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 6-1
PIAST GLIWICE AZS UŚ KATOWICE 3-1
pauza: FUTSAL TEAM BRZEG

 

2. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK AZS UŚ KATOWICE 4-3
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE PIAST GLIWICE 0-7
P.A. NOVA GLIWICE CONSTRACT LUBAWA 0-5
CLEAREX CHORZÓW AZS UW WILANÓW 8-2
FC KJ TORUŃ GATTA ZDUŃSKA WOLA 0-1
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE FUTSAL TEAM BRZEG 3-0
RED DRAGONS PNIEWY RED DEVILS CHOJNICE 2-2
REKORD BIELSKO-BIAŁA LSSS TEAM LĘBORK 7-3
pauza: GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO

 

3. KOLEJKA

LSSS TEAM LĘBORK MOKS BIAŁYSTOK 3-6
RED DEVILS CHOJNICE REKORD BIELSKO-BIAŁA 0-3
FUTSAL TEAM BRZEG RED DRAGONS PNIEWY 0-3
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 4-4
AZS UW WILANÓW FC KJ TORUŃ 9-2
CONSTRACT LUBAWA CLEAREX CHORZÓW 6-2
PIAST GLIWICE P.A. NOVA GLIWICE 5-2
AZS UŚ KATOWICE DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 1-2
pauza: GATTA ZDUŃSKA WOLA

 

4. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 3-3
P.A. NOVA GLIWICE AZS UŚ KATOWICE 5-8
CLEAREX CHORZÓW PIAST GLIWICE 1-1
FC KJ TORUŃ CONSTRACT LUBAWA 2-4
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE GATTA ZDUŃSKA WOLA 4-3
RED DRAGONS PNIEWY GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 2-2
REKORD BIELSKO-BIAŁA FUTSAL TEAM BRZEG 6-3
LSSS TEAM LĘBORK RED DEVILS CHOJNICE 5-4
pauza: AZS UW WILANÓW

 

5. KOLEJKA

RED DEVILS CHOJNICE MOKS BIAŁYSTOK 2-2
FUTSAL TEAM BRZEG LSSS TEAM LĘBORK 2-4
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO REKORD BIELSKO-BIAŁA 1-3
GATTA ZDUŃSKA WOLA RED DRAGONS PNIEWY 6-3
AZS UW WILANÓW ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 2-2
PIAST GLIWICE FC KJ TORUŃ 6-1
AZS UŚ KATOWICE CLEAREX CHORZÓW 3-3
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE P.A. NOVA GLIWICE 5-2
pauza: CONSTRACT LUBAWA

 

6. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK P.A. NOVA GLIWICE 2-1
CLEAREX CHORZÓW DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 3-1
FC KJ TORUŃ AZS UŚ KATOWICE 2-2
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE CONSTRACT LUBAWA 1-6
RED DRAGONS PNIEWY AZS UW WILANÓW 3-4
REKORD BIELSKO-BIAŁA GATTA ZDUŃSKA WOLA 7-4
LSSS TEAM LĘBORK GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 1-2
RED DEVILS CHOJNICE FUTSAL TEAM BRZEG 4-3
pauza: PIAST GLIWICE

 

7. KOLEJKA

FUTSAL TEAM BRZEG MOKS BIAŁYSTOK 8-1
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO RED DEVILS CHOJNICE 2-1
GATTA ZDUŃSKA WOLA LSSS TEAM LĘBORK 2-0
AZS UW WILANÓW REKORD BIELSKO-BIAŁA 3-8
CONSTRACT LUBAWA RED DRAGONS PNIEWY 3-3
PIAST GLIWICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 6-1
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE FC KJ TORUŃ 0-1
P.A. NOVA GLIWICE CLEAREX CHORZÓW 1-6
pauza: AZS UŚ KATOWICE

 

8. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK CLEAREX CHORZÓW 1-4
FC KJ TORUŃ P.A. NOVA GLIWICE 2-4
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE AZS UŚ KATOWICE 5-1
RED DRAGONS PNIEWY PIAST GLIWICE 1-3
REKORD BIELSKO-BIAŁA CONSTRACT LUBAWA 6-2
LSSS TEAM LĘBORK AZS UW WILANÓW 3-2
RED DEVILS CHOJNICE GATTA ZDUŃSKA WOLA 1-4
FUTSAL TEAM BRZEG GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 3-2
pauza: DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE

 

9. KOLEJKA

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO MOKS BIAŁYSTOK 4-2
GATTA ZDUŃSKA WOLA FUTSAL TEAM BRZEG 4-2
AZS UW WILANÓW RED DEVILS CHOJNICE 2-3
CONSTRACT LUBAWA LSSS TEAM LĘBORK 9-1
PIAST GLIWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA 2-3
AZS UŚ KATOWICE RED DRAGONS PNIEWY 3-4
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 2-7
CLEAREX CHORZÓW FC KJ TORUŃ 2-3
pauza: P.A. NOVA GLIWICE

 

10. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK FC KJ TORUŃ 1-5
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE P.A. NOVA GLIWICE 5-2
RED DRAGONS PNIEWY DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 6-4
REKORD BIELSKO-BIAŁA AZS UŚ KATOWICE 7-2
LSSS TEAM LĘBORK PIAST GLIWICE 3-4
RED DEVILS CHOJNICE CONSTRACT LUBAWA 2-3
FUTSAL TEAM BRZEG AZS UW WILANÓW 2-3
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO GATTA ZDUŃSKA WOLA 7-2
pauza: CLEAREX CHORZÓW

 

11. KOLEJKA

GATTA ZDUŃSKA WOLA MOKS BIAŁYSTOK 4-1
AZS UW WILANÓW GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 2-2
CONSTRACT LUBAWA FUTSAL TEAM BRZEG 7-2
PIAST GLIWICE RED DEVILS CHOJNICE 6-1
AZS UŚ KATOWICE LSSS TEAM LĘBORK 3-0
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE REKORD BIELSKO-BIAŁA 3-10
P.A. NOVA GLIWICE RED DRAGONS PNIEWY 0-3
CLEAREX CHORZÓW ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 1-1
pauza: FC KJ TORUŃ

 

12. KOLEJKA

ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE FC KJ TORUŃ 2-1
RED DRAGONS PNIEWY CLEAREX CHORZÓW 6-1
REKORD BIELSKO-BIAŁA P.A. NOVA GLIWICE 8-2
LSSS TEAM LĘBORK DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 2-5
RED DEVILS CHOJNICE AZS UŚ KATOWICE 3-1
FUTSAL TEAM BRZEG PIAST GLIWICE 1-2
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO CONSTRACT LUBAWA 1-9
GATTA ZDUŃSKA WOLA AZS UW WILANÓW 3-2
pauza: MOKS BIAŁYSTOK

 

13. KOLEJKA

AZS UW WILANÓW MOKS BIAŁYSTOK 1-5
CONSTRACT LUBAWA GATTA ZDUŃSKA WOLA 6-2
PIAST GLIWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 5-4
AZS UŚ KATOWICE FUTSAL TEAM BRZEG 3-7
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE RED DEVILS CHOJNICE 3-5
P.A. NOVA GLIWICE LSSS TEAM LĘBORK 2-4
CLEAREX CHORZÓW REKORD BIELSKO-BIAŁA 6-4
FC KJ TORUŃ RED DRAGONS PNIEWY 2-2
pauza: ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE

 

14. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 2-1
REKORD BIELSKO-BIAŁA FC KJ TORUŃ 7-0
LSSS TEAM LĘBORK CLEAREX CHORZÓW 0-1
RED DEVILS CHOJNICE P.A. NOVA GLIWICE 7-2
FUTSAL TEAM BRZEG DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 2-3
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO AZS UŚ KATOWICE 9-0
GATTA ZDUŃSKA WOLA PIAST GLIWICE 1-10
AZS UW WILANÓW CONSTRACT LUBAWA 2-6
pauza: RED DRAGONS PNIEWY

 

15. KOLEJKA

CONSTRACT LUBAWA MOKS BIAŁYSTOK 3-1
PIAST GLIWICE AZS UW WILANÓW 6-2
AZS UŚ KATOWICE GATTA ZDUŃSKA WOLA 6-9
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 2-4
P.A. NOVA GLIWICE FUTSAL TEAM BRZEG 4-1
CLEAREX CHORZÓW RED DEVILS CHOJNICE 8-3
FC KJ TORUŃ LSSS TEAM LĘBORK 2-3
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE RED DRAGONS PNIEWY 3-1
pauza: REKORD BIELSKO-BIAŁA

 

16. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK RED DRAGONS PNIEWY 2-7
REKORD BIELSKO-BIAŁA ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 9-1
RED DEVILS CHOJNICE FC KJ TORUŃ 3-3
FUTSAL TEAM BRZEG CLEAREX CHORZÓW 2-9
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO P.A. NOVA GLIWICE 8-1
GATTA ZDUŃSKA WOLA DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 3-2
AZS UW WILANÓW AZS UŚ KATOWICE 4-0
CONSTRACT LUBAWA PIAST GLIWICE 4-0
pauza: LSSS TEAM LĘBORK

 

17. KOLEJKA

PIAST GLIWICE MOKS BIAŁYSTOK 9-1
AZS UŚ KATOWICE CONSTRACT LUBAWA 1-4
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE AZS UW WILANÓW 0-0
P.A. NOVA GLIWICE GATTA ZDUŃSKA WOLA 3-10
CLEAREX CHORZÓW GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 9-1
FC KJ TORUŃ FUTSAL TEAM BRZEG 4-3
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE LSSS TEAM LĘBORK 0-0
RED DRAGONS PNIEWY REKORD BIELSKO-BIAŁA 2-9
pauza: RED DEVILS CHOJNICE

 

18. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK REKORD BIELSKO-BIAŁA 0-10
RED DRAGONS PNIEWY LSSS TEAM LĘBORK 3-3
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE RED DEVILS CHOJNICE 5-3
FC KJ TORUŃ GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 5-3
CLEAREX CHORZÓW GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
P.A. NOVA GLIWICE AZS UW WILANÓW 3-5
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE CONSTRACT LUBAWA 0-2
AZS UŚ KATOWICE PIAST GLIWICE 1-2
pauza: FUTSAL TEAM BRZEG

 

19. KOLEJKA

AZS UŚ KATOWICE MOKS BIAŁYSTOK 1-2
PIAST GLIWICE DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 0-1
CONSTRACT LUBAWA P.A. NOVA GLIWICE 5-2
AZS UW WILANÓW CLEAREX CHORZÓW 4-4
GATTA ZDUŃSKA WOLA FC KJ TORUŃ 0-5 (WALKOWER)
FUTSAL TEAM BRZEG ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 1-2
RED DEVILS CHOJNICE RED DRAGONS PNIEWY 2-3
LSSS TEAM LĘBORK REKORD BIELSKO-BIAŁA 1-10
pauza: GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO

 

20. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK LSSS TEAM LĘBORK 4-6
REKORD BIELSKO-BIAŁA RED DEVILS CHOJNICE 14-0
RED DRAGONS PNIEWY FUTSAL TEAM BRZEG 5-1
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 2-1
FC KJ TORUŃ AZS UW WILANÓW 0-0
CLEAREX CHORZÓW CONSTRACT LUBAWA 2-1
P.A. NOVA GLIWICE PIAST GLIWICE 1-8
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE AZS UŚ KATOWICE 3-2
pauza: GATTA ZDUŃSKA WOLA

 

21. KOLEJKA

DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE MOKS BIAŁYSTOK 2-2
AZS UŚ KATOWICE P.A. NOVA GLIWICE 5-6
PIAST GLIWICE CLEAREX CHORZÓW 4-4
CONSTRACT LUBAWA FC KJ TORUŃ 11-0
GATTA ZDUŃSKA WOLA ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 0-5 (WALKOWER)
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO RED DRAGONS PNIEWY 4-3
FUTSAL TEAM BRZEG REKORD BIELSKO-BIAŁA 2-12
RED DEVILS CHOJNICE LSSS TEAM LĘBORK 6-7
pauza: AZS UW WILANÓW

 

22. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK RED DEVILS CHOJNICE 4-4
LSSS TEAM LĘBORK FUTSAL TEAM BRZEG 2-4
REKORD BIELSKO-BIAŁA GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 8-2
RED DRAGONS PNIEWY GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE AZS UW WILANÓW 2-2
FC KJ TORUŃ PIAST GLIWICE 0-5
CLEAREX CHORZÓW AZS UŚ KATOWICE 6-2
P.A. NOVA GLIWICE DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 3-4
pauza: CONSTRACT LUBAWA

 

23. KOLEJKA

P.A. NOVA GLIWICE MOKS BIAŁYSTOK 6-8
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE CLEAREX CHORZÓW 2-4
AZS UŚ KATOWICE FC KJ TORUŃ 0-2
CONSTRACT LUBAWA ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 3-1
AZS UW WILANÓW RED DRAGONS PNIEWY 2-2
GATTA ZDUŃSKA WOLA REKORD BIELSKO-BIAŁA  0-5 (WALKOWER)
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO LSSS TEAM LĘBORK 4-4
FUTSAL TEAM BRZEG RED DEVILS CHOJNICE 2-3
pauza: PIAST GLIWICE

 

24. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK FUTSAL TEAM BRZEG 1-2
RED DEVILS CHOJNICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 1-7
LSSS TEAM LĘBORK GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
REKORD BIELSKO-BIAŁA AZS UW WILANÓW 12-2
RED DRAGONS PNIEWY CONSTRACT LUBAWA 3-2
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE PIAST GLIWICE 1-4
FC KJ TORUŃ DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 1-1
CLEAREX CHORZÓW P.A. NOVA GLIWICE 3-1
pauza: AZS UŚ KATOWICE

 

25. KOLEJKA

CLEAREX CHORZÓW MOKS BIAŁYSTOK 2-4
P.A. NOVA GLIWICE FC KJ TORUŃ 2-5
AZS UŚ KATOWICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 1-1
PIAST GLIWICE RED DRAGONS PNIEWY 3-2
CONSTRACT LUBAWA REKORD BIELSKO-BIAŁA 4-1
AZS UW WILANÓW LSSS TEAM LĘBORK 3-6
GATTA ZDUŃSKA WOLA RED DEVILS CHOJNICE  0-5 (WALKOWER)
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO FUTSAL TEAM BRZEG 4-3
pauza: DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE

 

26. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 1-1
FUTSAL TEAM BRZEG GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
RED DEVILS CHOJNICE AZS UW WILANÓW 4-3
LSSS TEAM LĘBORK CONSTRACT LUBAWA 4-2
REKORD BIELSKO-BIAŁA PIAST GLIWICE 5-3
RED DRAGONS PNIEWY AZS UŚ KATOWICE 5-1
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 3-4
FC KJ TORUŃ CLEAREX CHORZÓW 4-4
pauza: P.A. NOVA GLIWICE

 

27. KOLEJKA

FC KJ TORUŃ MOKS BIAŁYSTOK 3-0
P.A. NOVA GLIWICE ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 1-4
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE RED DRAGONS PNIEWY 5-3
AZS UŚ KATOWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA 3-5
PIAST GLIWICE LSSS TEAM LĘBORK 1-1
CONSTRACT LUBAWA RED DEVILS CHOJNICE 7-1
AZS UW WILANÓW FUTSAL TEAM BRZEG 2-4
GATTA ZDUŃSKA WOLA GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO  0-5 (WALKOWER)
pauza: CLEAREX CHORZÓW

 

28. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO AZS UW WILANÓW 7-1
FUTSAL TEAM BRZEG CONSTRACT LUBAWA 4-2
RED DEVILS CHOJNICE PIAST GLIWICE 1-2
LSSS TEAM LĘBORK AZS UŚ KATOWICE 3-5
REKORD BIELSKO-BIAŁA DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 7-2
RED DRAGONS PNIEWY P.A. NOVA GLIWICE 5-3
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE CLEAREX CHORZÓW 3-3
pauza: FC KJ TORUŃ

 

29. KOLEJKA

FC KJ TORUŃ ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 3-5
CLEAREX CHORZÓW RED DRAGONS PNIEWY 3-3
P.A. NOVA GLIWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA 1-14
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE LSSS TEAM LĘBORK 3-4
AZS UŚ KATOWICE RED DEVILS CHOJNICE 5-2
PIAST GLIWICE FUTSAL TEAM BRZEG 5-0
CONSTRACT LUBAWA GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 3-2
AZS UW WILANÓW GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
pauza: MOKS BIAŁYSTOK

 

30. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK AZS UW WILANÓW 2-3
GATTA ZDUŃSKA WOLA CONSTRACT LUBAWA  0-5 (WALKOWER)
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO PIAST GLIWICE 2-2
FUTSAL TEAM BRZEG AZS UŚ KATOWICE 4-0
RED DEVILS CHOJNICE DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 3-5
LSSS TEAM LĘBORK P.A. NOVA GLIWICE 4-2
REKORD BIELSKO-BIAŁA CLEAREX CHORZÓW 8-1
RED DRAGONS PNIEWY FC KJ TORUŃ 2-0
pauza: ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE

 

31. KOLEJKA

ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE MOKS BIAŁYSTOK 2-3
FC KJ TORUŃ REKORD BIELSKO-BIAŁA 1-2
CLEAREX CHORZÓW LSSS TEAM LĘBORK 3-1
P.A. NOVA GLIWICE RED DEVILS CHOJNICE 0-9
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE FUTSAL TEAM BRZEG 6-0
AZS UŚ KATOWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 0-4
PIAST GLIWICE GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
CONSTRACT LUBAWA AZS UW WILANÓW 5-2
pauza: RED DRAGONS PNIEWY

 

32. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK CONSTRACT LUBAWA 1-6
AZS UW WILANÓW PIAST GLIWICE 5-5
GATTA ZDUŃSKA WOLA AZS UŚ KATOWICE  0-5 (WALKOWER)
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 8-7
FUTSAL TEAM BRZEG P.A. NOVA GLIWICE 4-2
RED DEVILS CHOJNICE CLEAREX CHORZÓW 3-8
LSSS TEAM LĘBORK FC KJ TORUŃ 2-3
RED DRAGONS PNIEWY ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 3-3
pauza: REKORD BIELSKO-BIAŁA

 

33. KOLEJKA

RED DRAGONS PNIEWY MOKS BIAŁYSTOK 1-4
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA 2-3
FC KJ TORUŃ RED DEVILS CHOJNICE 2-2
CLEAREX CHORZÓW FUTSAL TEAM BRZEG 4-2
P.A. NOVA GLIWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 3-14
DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE GATTA ZDUŃSKA WOLA 5-0 (WALKOWER)
AZS UŚ KATOWICE AZS UW WILANÓW 1-1
PIAST GLIWICE CONSTRACT LUBAWA 4-2
pauza: LSSS TEAM LĘBORK

 

34. KOLEJKA

MOKS BIAŁYSTOK PIAST GLIWICE 2-10
CONSTRACT LUBAWA AZS UŚ KATOWICE 6-0
AZS UW WILANÓW DREMAN FUTSAL KOMPRACHCICE 5-2
GATTA ZDUŃSKA WOLA P.A. NOVA GLIWICE  0-5 (WALKOWER)
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO CLEAREX CHORZÓW 1-1
FUTSAL TEAM BRZEG FC KJ TORUŃ 5-1
LSSS TEAM LĘBORK ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 2-3
REKORD BIELSKO-BIAŁA RED DRAGONS PNIEWY 6-1
pauza: RED DEVILS CHOJNICE