Sezon 2018/19 + II liga

KADRA + Statystyki indywidualne:

mecze bramki asysty
1. Budych Jakub (B) 19 0 0
2. Dymek Dawid (B) 1 0 0
3. Roj Rafał (B) 10 1 0
4. Błaszyk Piotr 25 4 5
5. Frajtag Łukasz 20 5 6
6. Gładyszewski Bartłomiej 2 0 0
7. Górny Mateusz 3 0 0
8. Hoły Patryk 24 4 7
9. Kijak Kamil 7 1 0
10. Kostecki Mateusz 19 22 4
11. Kubiak Dawid 4 0 0
12. Miałkas Gracjan 10 2 3
13. Skrzypek Adrian 26 17 4
14. Solecki Dominik 27 7 10
15. Stankowiak Oskar 13 1 0
16. Vakhula Roman 27 10 10
17. Wachoński Adam 26 10 6

Trener: Łukasz Frajtag
Manager: Rafał Gnybek
Fizjoterapeuta: Paulina Frajtag

 

FUTSAL EKSTRAKLASA:

1. KOLEJKA 16 WRZEŚNIA 2018
RED DRAGONS CLEAREX CHORZÓW 6-0
KOSTECKI 8, 17, FRAJTAG 19, 30, SKRZYPEK 22, BŁASZYK 40

 

2. KOLEJKA 29 WRZEŚNIA 2018
FC TORUŃ RED DRAGONS 3-1
MRÓWCZYŃSKI 7, 38, KRIEZEL 26 – SOLECKI 15

 

3. KOLEJKA 6 PAŹDZIERNIKA 2018
RED DRAGONS POGOŃ 04 SZCZECIN 3-3
KOSTECKI 5, SKRZYPEK 39, 40 – MAĆKIEWICZ 17, CZYSZEK 26, PRAWUCKI 29

 

4. KOLEJKA 14 PAŹDZIERNIKA 2018
REKORD BIELSKO-BIAŁA RED DRAGONS 6-0
BONDAR 15, MAREK 16, 22, 39, 39, VIANA 25

 

5. KOLEJKA 20 PAŹDZIERNIKA
RED DRAGONS PIAST GLIWICE 2-0
VAKHULA 1, WACHOŃSKI 40

 

6. KOLEJKA 3 LISTOPADA 2018
RED DRAGONS AZS UŚ KATOWICE 3-3
WACHOŃSKI 12, SKRZYPEK 21, BŁASZYK 36 – JASIŃSKI 2, GŁADCZAK 22, WOJTYNA 37

 

7. KOLEJKA 12 LISTOPADA 2018
RED DRAGONS RED DEVILS CHOJNICE 3-0
VAKHULA 3, SKRZYPEK 18, HOŁY 39

 

8. KOLEJKA 18 LISTOPADA 2018
RED DRAGONS AZS UG GDAŃSK 5-1
SKRZYPEK 3, VAKHULA 6, 29, 37, KIJAK 40 – DOMŻALSKI 21

 

9. KOLEJKA 25 LISTOPADA 2018
MOKS BIAŁYSTOK RED DRAGONS 4-4
LISNICZENKO 4, OSYPIUK 25, FIRAŃCZYK 28, MACIĄG 30 – FRAJTAG 34, 35, SOLECKI 38, HOŁY 40

 

10. KOLEJKA 30 LISTOPADA 2018
RED DRAGONS ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 0-1
PASTARS 37

 

11. KOLEJKA 8 GRUDNIA 2018
GATTA ZDUŃSKA WOLA RED DRAGONS 1-1
KRAWCZYK 35 – STANKOWIAK 6

 

12. KOLEJKA 12 STYCZNIA 2019
CLEAREX CHORZÓW RED DRAGONS 8-1
WĘDZONY 3, 22, ŁUSZCZEK 12, ZASTAWNIK 13, 26, LESZCZAK 18, GOLLY 20, IWANOW 30 – SKRZYPEK 25

 

13. KOLEJKA 20 STYCZNIA 2019
RED DRAGONS FC TORUŃ 3-4
SOLECKI 2, WACHOŃSKI 21, SKRZYPEK 37 – KRIEZEL 2, 38, CYMAN 31

 

16. KOLEJKA 10 LUTEGO 2019
PIAST GLIWICE RED DRAGONS 5-1
GUTIERREZ 13, 40, SZADURSKI 24, DOUGLAS 37, BONILLA 40 – SOLECKI 30

 

17. KOLEJKA 17 LUTEGO 2019
AZS UŚ KATOWICE RED DRAGONS 2-4
HEWLIK 5, SZCZUREK 24 – KOSTECKI 31, BŁASZYK 33, SKRZYPEK 35, WACHOŃSKI 39

 

18. KOLEJKA 24 LUTEGO 2019
RED DEVILS CHOJNICE RED DRAGONS 2-7
BURDIUH 19, SOBAŃSKI 32 – SOLECKI 7, 16, VAKHULA 11, 39, KOSTECKI 13, 35, FRAJTAG 18

 

19. KOLEJKA 2 MARCA 2019
AZS UG GDAŃSK RED DRAGONS 4-5
POŹNIAK 12, DOMŻALSKI 18, 29, HORBACZ 32 – KOSTECKI 6, 22, 32, SOLECKI 21, MIAŁKAS 25

 

20. KOLEJKA 9 MARCA 2019
RED DRAGONS MOKS BIAŁYSTOK 5-2
WACHOŃSKI 18, 27, HOŁY 33, R. ROJ 39, SKRZYPEK 40 – MACIĄG 18, FIRAŃCZYK 40

 

21. KOLEJKA 16 MARCA 2019
ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE RED DRAGONS 4-2
FOGLIA 9, SOLANO 15, ALLYSON 26, WOJCIECHOWSKI 36 – BŁASZYK 13, KOSTECKI 28

 

22. KOLEJKA 23 MARCA 2019
RED DRAGONS GATTA ZDUŃSKA WOLA 4-6
VAKHULA 3, KOSTECKI 15, 20, 25 – KRAWCZYK 13, MARCINIAK 14, 29, 40, SZYMCZAK 27, KLAUS 40

 

14. KOLEJKA 1 KWIETNIA 2019
POGOŃ 04 SZCZECIN RED DRAGONS 1-3
PRAWUCKI 20 – KOSTECKI 20, 37, WACHOŃSKI 36

 

15. KOLEJKA 6 KWIETNIA 2019
RED DRAGONS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1-4
WACHOŃSKI 11 – SURMIAK 5, POPŁAWSKI 14, BONDAR 20, 22

 

23. KOLEJKA 20 KWIETNIA 2019
RED DRAGONS AZS UG GDAŃSK 3-1
KOSTECKI 1, SKRZYPEK 31, 39 – DOMŻALSKI 13

 

24. KOLEJKA 27 KWIETNIA 2019
AZS UŚ KATOWICE RED DRAGONS 2-2
JASIŃSKI 37, PODOBIŃSKI 39 – SKRZYPEK 28, 36

 

25. KOLEJKA 11 MAJA 2019
RED DRAGONS MOKS BIAŁYSTOK 7-3
KOSTECKI 3, 8, 36, HOŁY 27, SKRZYPEK 32, VAKHULA 38, WACHOŃSKI 38 – LISOWSKI 22, 40, JAKUBIAK 35

 

26. KOLEJKA 19 MAJA 2019
POGOŃ 04 SZCZECIN RED DRAGONS 3-5
PRZYGÓRZEWSKI 10, CZYSZEK 19, 24 – KOSTECKI 14, 27, MIAŁKAS 22, SKRZYPEK 38, WACHOŃSKI 40

 

27. KOLEJKA 25 MAJA 2019
RED DRAGONS RED DEVILS CHOJNICE 3-2
KOSTECKI 15, SKRZYPEK 16, VAKHULA 40 – LASKOWSKI 9, SOBAŃSKI 15

 

TABELA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Z R P bramki
1. REKORD BIELSKO-BIAŁA 27 67 22 1 4 158-61
2. FC TORUŃ 27 54 17 3 7 80-69
3. CLEAREX CHORZÓW 27 54 17 3 7 121-78
4. ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 27 48 16 0 11 94-82
5. PIAST GLIWICE 27 43 14 1 12 88-71
6. GATTA ZDUŃSKA WOLA 27 40 12 4 11 96-98
7. RED DRAGONS PNIEWY 27 44 13 5 9 84-75
8. AZS UŚ KATOWICE 27 32 9 5 13 92-98
9. RED DEVILS CHOJNICE 27 31 10 1 16 81-106
10. MOKS BIAŁYSTOK 27 30 9 3 15 87-106
11. POGOŃ 04 SZCZECIN 27 15 4 3 20 74-138
12. AZS UG GDAŃSK 27 12 3 3 21 86-151

 

PUCHAR POLSKI:

1/16 FINAŁU 27 STYCZNIA 2019
MALWEE ŁÓDŹ RED DRAGONS 1-5

 

1/8 FINAŁU 13 LUTEGO 2019
CONSTRACT LUBAWA RED DRAGONS 8-3

ROZGRYWKI II LIGI:

poz. drużyna mecze punkty Z R P bramki
1. KS BestDrive Futsal Piła 12 27 8 3 1 70-41
2. Grupa CRB Mrówka Mosina 12 25 8 1 3 67-40
3. KKF Konin 12 22 7 1 4 83-58
4. M40 Poznań 12 20 6 2 4 52-43
5. Berg Solutions Futsal Gostyń 12 9 2 3 7 35-65
6. Piast Poniec 12 8 2 2 8 29-77
7. Red Dragons II Pniewy 12 7 1 4 7 34-46

 

1. KOLEJKA 4 LISTOPADA 2018
RED DRAGONS II KKF KONIN 4-4

 

2. KOLEJKA 19 GRUDNIA 2018
KS BEST DRIVE FUTSAL PIŁA RED DRAGONS II 4-4

 

3. KOLEJKA 17 LISTOPADA 2018
RED DRAGONS II GRUPA CRB MRÓWKA MOSINA 2-5

 

4. KOLEJKA 2 GRUDNIA 2018
BER SOLUTIONS FUTSAL GOSTYŃ RED DRAGONS II 2-1

 

6. KOLEJKA 22 GRUDNIA 2018
RED DRAGONS II PIAST PONIEC 2-2

 

7. KOLEJKA 13 STYCZNIA 2019
M40 POZNAŃ RED DRAGONS II 4-2

 

8. KOLEJKA 22 STYCZNIA 2019
KKF KONIN RED DRAGONS II 4-3

 

9. KOLEJKA 26 STYCZNIA 2019
RED DRAGONS II KS BEST DRIVE FUTSAL PIŁA 3-4

 

10. KOLEJKA 30 STYCZNIA 2019
GRUPA CRB MRÓWKA MOSINA RED DRAGONS II 4-4

 

11. KOLEJKA 9 LUTEGO 2019
RED DRAGONS II BER SOLUTIONS FUTSAL GOSTYŃ 5-3

 

13. KOLEJKA 24 LUTEGO 2019
PIAST PONIEC RED DRAGONS II 5-4

 

14. KOLEJKA 3 MARCA 2019
RED DRAGONS II M40 POZNAŃ 0-5