Podsumowanie 17. kolejki sezonu

Za nami 17. kolejka Futsal Ekstraklasy. Przełamujemy się po serii porażek i wreszcie notujemy 3 punkty po zwycięstwie w Katowicach nad AZS-em UŚ 4-2. W poniższym artykule podsumowanie minionej serii. Przedstawione będą wyniki minionego weekendu, aktualna tabela, indywidualne klasyfikacje naszych zawodników a także podsumowanie typów menadżera Red Dragons – Rafała Gnybka. Czytaj więcej „Podsumowanie 17. kolejki sezonu”

Wokół meczu AZS UŚ Katowice – Red Dragons Pniewy

W najbliższą niedzielę, 17 lutego rozegrany zostanie mecz 17. kolejki Futsal Ekstraklasy pomiędzy AZS-em UŚ Katowice a Red Dragons Pniewy. Mecz odbędzie się w Katowicach o nietypowej porze, bowiem od godziny 11:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Sportklub. Poniżej garść statystyk w tradycyjnej zapowiedzi „wokół meczu”. Czytaj więcej „Wokół meczu AZS UŚ Katowice – Red Dragons Pniewy”

Zapowiedź 17. kolejki sezonu

Po trzech porażkach ligowych w 2019 roku czas przełamać złą passę. W nadchodzący weekend zostanie rozegrana 17. kolejka Futsal Ekstraklasy. Jedziemy w niej do Katowic na mecz z miejscowym AZS-em UŚ. Mecz rozegramy o nietypowej porze, o czym dowiecie się w poniższym artykule. Przedstawiamy zestaw par, tabelę a także zapowiedź w wykonaniu menadżera Red Dragons – Rafała Gnybka. Czytaj więcej „Zapowiedź 17. kolejki sezonu”