Sezon 2022/23

FUTSAL EKSTRAKLASA

1. KOLEJKA 28 SIERPNIA 2022
RED DRAGONS CLEAREX CHORZÓW 3-1
BŁASZYK 13, ROMERO 15, 26 – CICHY 11
Galeria z meczu (B. Barański), galeria z meczu (pniewy24.pl), galeria z meczu (Miasto Pniewy)
Zapis meczu

 

2. KOLEJKA 3 WRZEŚNIA 2022
RED DRAGONS SŁONECZNY STOK JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3-2
BŁASZYK 33, GŁADYSZEWSKI 33, BŁASZCZYK 38 – LISOWSKI 30, NEME 38
Galeria z meczu (B. Barański), galeria z meczu (pniewy24.pl)
Zapis meczu

 

3. KOLEJKA 9 WRZEŚNIA 2022
BSF ABJ BOCHNIA RED DRAGONS 3-0
WĘDZONY 3, CABALCETA 13, TIJERINO 32
Zapis meczu

 

4. KOLEJKA 25 WRZEŚNIA 2022
RED DRAGONS FC REITER TORUŃ 3-3
ROMERO 2, 28, BŁASZYK 23 – WIŚNIEWSKI 19, 24, SPYCHALSKI 20
Galeria z meczu (B. Barański), galeria z meczu (Miasto Pniewy)
Zapis meczu

 

5. KOLEJKA 1 PAŹDZIERNIKA 2022
WIDZEW ŁÓDŹ RED DRAGONS 1-5
GÓRALCZYK 40 – KOSTECKI 5, 29, STOROZHUK 23, BŁASZYK 28, SKRZYPEK 35
Zapis meczu

 

6. KOLEJKA 16 PAŹDZIERNIKA 2022
RED DRAGONS PIAST GLIWICE 2-4
CADINI 16 (SAM), HOŁY 38 – MROWIEC 17, BERTOLINE 27, CADINI 28, VINI 37
Galeria z meczu (B. Barański)
Zapis meczu

 

7. KOLEJKA 23 PAŹDZIERNIKA 2022
AZS UŚ KATOWICE RED DRAGONS 4-2
JONCZYK 20, VAKHULA 21, GOLLY 25, PISKORZ 40 – KOSTECKI 31, STOROZHUK 31
Zapis meczu

 

8. KOLEJKA 29 PAŹDZIERNIKA 2022
RED DRAGONS AZS UW DARKOMP WILANÓW 4-1
GŁADYSZEWSKI 6, HOŁY 7, 35, WIELGAT 14 (SAM) – RABIEJ 36
Galeria z meczu (B. Barański)
Zapis meczu

 

10. KOLEJKA 12 LISTOPADA 2022
RED DRAGONS REKORD BIELSKO-BIAŁA 5-6
KOSTECKI 4, 33, SKRZYPEK 5, BŁASZYK 26, GŁADYSZEWSKI 36 – POPŁAWSKI 5 (K), MATHEUS 19, LESZCZAK 35, RAKIC 38, SURMIAK 39, KUBIK 40
Galeria z meczu (B. Barański)
Zapis meczu

 

11. KOLEJKA 20 LISTOPADA 2022
RED DEVILS CHOJNICE RED DRAGONS 2-2
LASKOWSKI 16, 32 – KOSTECKI 14 (K), 39
Zapis meczu

 

12. KOLEJKA 26 LISTOPADA 2022
RED DRAGONS GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO 3-1
STOROZHUK 21, KOSTECKI 29, ROMERO 39 – YVAALDO GOMES 11
Galeria z meczu
Zapis meczu

 

13. KOLEJKA 3/4 GRUDNIA 2022
DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE RED DRAGONS

 

14. KOLEJKA 10/11 GRUDNIA 2022
RED DRAGONS LEGIA WARSZAWA

 

15. KOLEJKA 17/18 GRUDNIA 2022
CONSTRACT LUBAWA RED DRAGONS

 

16. KOLEJKA 8 STYCZNIA 2023
CLEAREX CHORZÓW RED DRAGONS

 

17. KOLEJKA 21/22 STYCZNIA 2023
SŁONECZNY STOK JAGIELLONIA BIAŁYSTOK RED DRAGONS

 

18. KOLEJKA 25 STYCZNIA 2023
RED DRAGONS BSF ABJ BOCHNIA

 

19. KOLEJKA 28/29 STYCZNIA 2023
FC REITER TORUŃ RED DRAGONS

 

20. KOLEJKA 11/12 LUTEGO 2023
RED DRAGONS WIDZEW ŁÓDŹ

 

21. KOLEJKA 18/19 LUTEGO 2023
PIAST GLIWICE RED DRAGONS

 

22. KOLEJKA 25/26 LUTEGO 2023
RED DRAGONS AZS UŚ KATOWICE

 

23. KOLEJKA 11/12 MARCA 2023
AZS UW DARKOMP WILANÓW RED DRAGONS

 

25. KOLEJKA 25/26 MARCA 2023
REKORD BIELSKO-BIAŁA RED DRAGONS

 

26. KOLEJKA 1/2 KWIETNIA 2023
RED DRAGONS RED DEVILS CHOJNICE

 

27. KOLEJKA 8/9 KWIETNIA 2023
GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO RED DRAGONS

 

28. KOLEJKA 22/23 KWIETNIA 2023
RED DRAGONS DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE

 

29. KOLEJKA 29/30 KWIETNIA 2023
LEGIA WARSZAWA RED DRAGONS

 

30. KOLEJKA 6/7 MAJA 2023
RED DRAGONS CONSTRACT LUBAWA