Statystyki indywidualne

20. ŁUKASZ BŁASZCZYK
DATA URODZENIA: 12.01.1985 POZYCJA: BRAMKARZ
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D) ⚽️
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

19. MARCIN MAŁYCHA
DATA URODZENIA: 27.11.2004 POZYCJA: BRAMKARZ
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

1. BARTOSZ SZARATA
DATA URODZENIA: 14.04.2001 POZYCJA: BRAMKARZ
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

77. OLIWIER BERGER
DATA URODZENIA: POZYCJA: PIVOT
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

23. PIOTR BŁASZYK
DATA URODZENIA: 5.10.1993 POZYCJA: PIVOT
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D) ⚽️
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W) ⚽️ ⚽️
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W) ⚽️
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W) ⚽️ ⚽️
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D) ⚽️
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D) ⚽️

 

21. BARTŁOMIEJ GŁADYSZEWSKI
DATA URODZENIA: 8.02.2001 POZYCJA: SKRZYDŁOWY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W) ⚽️
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W) ⚽️ ⚽️
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D) ⚽️ ⚽️
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D) ⚽️
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D) ⚽️

 

13. PATRYK HOŁY
DATA URODZENIA: 20.05.1994 POZYCJA: ROZGRYWAJĄCY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D) ⚽️
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W) ⚽️
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D) ⚽️
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D) ⚽️
24 Constract Lubawa (D) ⚽️
25 BSF ABJ Bochnia W) ⚽️
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️⚽️⚽️
28 Widzew Łódź (D) ⚽️ ⚽️
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

8. HUBERT KLATKIEWICZ
DATA URODZENIA: 6.01.2006 POZYCJA: ROZGRYWAJĄCY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W) ⚽️
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W) ⚽️
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D) ⚽️
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️ ⚽️
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

9. MATEUSZ KOSTECKI
DATA URODZENIA: 13.03.1993 POZYCJA: PIVOT
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W) ⚽️
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W) ⚽️
4 Piast Gliwice (D) ⚽️
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D) ⚽️
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W) ⚽️
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D) ⚽️
11 Dreman Opole Komprachcice (W) ⚽️
12 Jagiellonia Białystok (D) ⚽️
13 Widzew Łódź (W) ⚽️
14 Rekord Bielsko-Biała (D) ⚽️
15 Clearex Chorzów (W) ⚽️ ⚽️
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D) ⚽️
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D) ⚽️ ⚽️
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D) ⚽️
23 FC Reiter Toruń (D) ⚽️
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D) ⚽️
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️ ⚽️
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D) ⚽️ ⚽️

 

7. ALEKSANDER KOZAK
DATA URODZENIA: 11.09.2006 POZYCJA: SKRZYDŁOWY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

6. NIKODEM KRAJEWSKI
DATA URODZENIA: 2.11.2005 POZYCJA: SKRZYDŁOWY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D) ⚽️
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D) ⚽️
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

4. DAWID KUBIAK
DATA URODZENIA: 4.01.2001 POZYCJA: ROZGRYWAJĄCY, SKRZYDŁOWY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

99. GERMAN ROMERO
DATA URODZENIA: 15.08.1993 POZYCJA: SKRZYDŁOWY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W) ⚽️⚽️
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W) ⚽️
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D) ⚽️
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W) ⚽️
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D) ⚽️
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D) ⚽️
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D)

 

70. OLIWIER SIUDA
DATA URODZENIA: 05.03.2005 POZYCJA: SKRZYDŁOWY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D)
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D)
15 Clearex Chorzów (W)
16 Legia Warszawa (D)
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D)
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D) ⚽️
23 FC Reiter Toruń (D)
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D) ⚽️
27 Jagiellonia Białystok (W)
28 Widzew Łódź (D)
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D) ⚽️

 

11. ADRIAN SKRZYPEK
DATA URODZENIA: 14.01.1993 POZYCJA: SKRZYDŁOWY
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D) ⚽️
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D) ⚽️
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D) ⚽️
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D) ⚽️
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D) ⚽️
15 Clearex Chorzów (W) ⚽️ ⚽️
16 Legia Warszawa (D) ⚽️
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D) ⚽️
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D) ⚽️
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D)
23 FC Reiter Toruń (D) ⚽️
24 Constract Lubawa (D) ⚽️
25 BSF ABJ Bochnia W)
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️
28 Widzew Łódź (D) ⚽️
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D) ⚽️ ⚽️

 

12. YVAALDO GOMES
DATA URODZENIA: 01.05.1993 POZYCJA: SKRZYDŁOWY, PIVOT
STATYSTYKI W SEZONIE 2023/24
występ bramki asysty kartki
1 Legia Warszawa (W)
2 AZS UW Darkomp Wilanów (D) ⚽️⚽️
3 Sośnica Gliwice (W)
4 Piast Gliwice (D)
5 Eurobus Przemyśl (W)
6 GI Malepszy Arth Soft Leszno (D)
7 We-Met FC Kamienica Królewska (W)
8 FC Reiter Toruń (W)
9 Constract Lubawa (W)
10 BSF ABJ Bochnia (D)
11 Dreman Opole Komprachcice (W)
12 Jagiellonia Białystok (D)
13 Widzew Łódź (W)
14 Rekord Bielsko-Biała (D) ⚽️
15 Clearex Chorzów (W) ⚽️⚽️
16 Legia Warszawa (D) ⚽️
17 AZS UW Darkomp Wilanów (W)
18 Sośnica Gliwice (D) ⚽️
19 Piast Gliwice (W)
20 Eurobus Przemyśl (D)
21 GI Malepszy Arth Soft Leszno (W)
22 We-Met FC Kamienica Królewska (D) ⚽️⚽️
23 FC Reiter Toruń (D) ⚽️
24 Constract Lubawa (D)
25 BSF ABJ Bochnia W) ⚽️⚽️⚽️
26 Dreman Opole Komprachcice (D)
27 Jagiellonia Białystok (W) ⚽️
28 Widzew Łódź (D) ⚽️
29 Rekord Bielsko-Biała (W)
30 Ruch Chorzów (D) ⚽️

 


 

ILOŚĆ WYSTĘPÓW:

1. KLATKIEWICZ HUBERT 30
1. ROMERO GERMAN 30
3. GŁADYSZEWSKI BARTŁOMIEJ 29
4. HOŁY PATRYK 28
4. SKRZYPEK ADRIAN 28
4. KOSTECKI MATEUSZ 28
4. BŁASZYK PIOTR 28
4. BŁASZCZYK ŁUKASZ (B) 28
9. YVAALDO GOMES 22
10. SIUDA OLIWIER 21
11. KRAJEWSKI NIKODEM 20
12. MAŁYCHA MARCIN (B) 6
13. BERGER OLIWIER 5
14. KUBIAK DAWID 3
15. KOZAK ALEKSANDER 1
16. SZARATA BARTOSZ (B) 0

 

BRAMKI:

1. KOSTECKI MATEUSZ 22
2. YVAALDO GOMES 16
2. SKRZYPEK ADRIAN 16
4. HOŁY PATRYK 11
5. BŁASZYK PIOTR 9
6. ROMERO GERMAN 8
6. GŁADYSZEWSKI BARTŁOMIEJ 8
8. KLATKIEWICZ HUBERT 5
9. SIUDA OLIWIER 3
10. KRAJEWSKI NIKODEM 2
11. BŁASZCZYK ŁUKASZ (B) 1
12. MAŁYCHA MARCIN (B) 0
12. SZARATA BARTOSZ (B) 0
12. BERGER OLIWIER 0
12. KOZAK ALEKSANDER 0
12. KUBIAK DAWID 0

 

ASYSTY:

1. SKRZYPEK ADRIAN 19
2. YVAALDO GOMES 11
3. SIUDA OLIWIER 8
4. BŁASZCZYK ŁUKASZ (B) 7
4. ROMERO GERMAN 7
4. KOSTECKI MATEUSZ 7
7. HOŁY PATRYK 6
8. GŁADYSZEWSKI BARTŁOMIEJ 4
8. BŁASZYK PIOTR 4
10. KLATKIEWICZ HUBERT 2
11. KRAJEWSKI NIKODEM 1
12. MAŁYCHA MARCIN (B) 0
12. SZARATA BARTOSZ (B) 0
12. BERGER OLIWIER 0
12. KOZAK ALEKSANDER 0
12. KUBIAK DAWID 0

 

ŻÓŁTE KARTKI:

1. BŁASZYK PIOTR 11
2. HOŁY PATRYK 8
2. SKRZYPEK ADRIAN 8
4. KRAJEWSKI NIKODEM 6
4. SIUDA OLIWIER 6
6. GŁADYSZEWSKI BARTŁOMIEJ 4
7. KOSTECKI MATEUSZ 3
8. KLATKIEWICZ HUBERT 2
8. YVAALDO GOMES 2
10. ROMERO GERMAN 1
11. BŁASZCZYK ŁUKASZ (B) 0
11. MAŁYCHA MARCIN (B) 0
11. SZARATA BARTOSZ (B) 0
11. BERGER OLIWIER 0
11. KOZAK ALEKSANDER 0
11. KUBIAK DAWID 0

 

CZERWONE KARTKI:

1. BŁASZYK PIOTR 1
1. YVAALDO GOMES 1
1. SIUDA OLIWIER 1
4. BŁASZCZYK ŁUKASZ (B) 0
4. MAŁYCHA MARCIN (B) 0
4. SZARATA BARTOSZ (B) 0
4. BERGER OLIWIER 0
4. GŁADYSZEWSKI BARTŁOMIEJ 0
4. HOŁY PATRYK 0
4. KLATKIEWICZ HUBERT 0
4. KOSTECKI MATEUSZ 0
4. KOZAK ALEKSANDER 0
4. KRAJEWSKI NIKODEM 0
4. KUBIAK DAWID 0
4. ROMERO GERMAN 0
4. SKRZYPEK ADRIAN 0

 

CZYSTE KONTA BRAMKARZY:

1. BŁASZCZYK ŁUKASZ (B) 1
2. MAŁYCHA MARCIN (B) 0
2. SZARATA BARTOSZ (B) 0