Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Na mocy współpracy z klubem PKS Orły Pniewy nasza drużyna co roku uczestniczy w turniejach młodzieżowych w kategoriach wiekowych dla lat 19, 17, 15 i 13.

 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 19

Nasza drużyna rywalizowała w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów., z której wywalczyła bezpośredni awans na Mistrzostwa. Szczegóły TUTAJ.

23-25.02.2024 (Mistrzostwa Polski w Mielcu)

Red Dragons – AZS UEK Kraków (mecz grupowy)
Red Dragons – GKS Futsal Nowiny (mecz grupowy)
Red Dragons – BAF Bonito Białystok (mecz grupowy)


MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 17

19.11.2023 (I turniej eliminacyjny w Szamotułach)

Red Dragons – Polonia 1912 Leszno 3-7
Red Dragons – SPN Szamotuły 0-6
Red Dragons – GKS Tarnowo Podgórne 2-1

16.12.2023 (II turniej eliminacyjny w Szamotułach)

Red Dragons – SPN Szamotuły 1-7
Red Dragons – Polonia 1912 Leszno 0-2
Red Dragons – Futsal Piła 3-2
Red Dragons – KS Gniezno 0-6

21.01.2024 (III turniej eliminacyjny w Lesznie)

Red Dragons – SPN Szamotuły 0-0
Red Dragons – Polonia 1912 Leszno 2-5
Red Dragons – Dreman Opole Komprachcice 0-6

Zawodnicy: Gabriel Więcławski, Kamil Andrzejak, Mateusz Kokoszanek, Krzysztof Łodyga, Krzysztof Różewicz, Jakub Soloch, Mateusz Helwing, Mikołaj Garczyk, Miłosz Wojciechowski, Sebastian Napierała, Tobiasz Dybizbański, Wojciech Pupka, Bartłomiej Pajor, Jan Wesoły, Gabriel Więcławski, Błażej Heliasz.


MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 15

19.11.2023 (I turniej eliminacyjny w Żarach)

Red Dragons – Futsal Leszno 5-1
Red Dragons – Polonia 1912 Leszno 1-2
Red Dragons – Mundial Żary 2-7

19.11.2023 (II turniej eliminacyjny w Mosinie)

Red Dragons – Junior Hurtap Łęczyca 1-0
Red Dragons – KS Gniezno 4-10
Red Dragons – Orlik Mosina 1-3

Zawodnicy: Nikodem Kubiak, Igor Balcerek, Gabriel Kliszkowiak, Jakub Czepczyński, Oliwier Gorący, Wojciech Kaczmarek, Maciej Kaja, Mikołaj Nowak, Maksymilian Kucza, Jakub Kąkol, Maciej Stępień, Antoni Fliger, Artur Intek.


MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 13

11.11.2023 (I turniej eliminacyjny w Mosinie)

Red Dragons – Polonia 1912 Leszno 0-6
Red Dragons – Promień Opalenica 1-6
Red Dragons – Orlik Mosina 2-8

Zawodnicy: Ksawery Piechocki, Marceli Til, Alan Piechocki, Marcel Twardowski, Aleksander Kapler, Filip Szofer, Maciej Stępień, Izajasz Darmowski, Leon Karwala, Szymon Zieliński, Jakub Suberski, Marcel Czepczyński, Jakub Odrobny, Tobiasz Frąckowiak.