Podsumowanie 31. kolejki

Za nami 31. seria gier Statscore Futsal Ekstraklasy. Nasza drużyna odpoczywała z racji pauzy. Zapraszamy na podsumowanie tej serii, aktualną tabelę, klasyfikację strzelców i typy w pierwszych meczach 1/2 fazy play-off naszego typera.

WYNIKI 31. KOLEJKI:

 DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE GREDAR FUTSAL BRZEG
6 0
CHUVA 5, 17, 33, 37, ROJEK 28 (SAM), BURDUJA 34

 

CONSTRACT LUBAWA  AZS UW WILANÓW
5 2
PEDRO HENRIQUE 1, 8, PEDRO SILVA 1, 10, IQUE 12 KLAUS 32, BUCZEK 40

 

CLEAREX CHORZÓW LSSS LĘBORK
3 1
BROCKI 1, DEWUCKI 9, LESZCZAK 20 MADZIĄG 33

 

P.A. NOVA GLIWICE RED DEVILS CHOJNICE
0 9
BURDIUH 1, 18, STOROZUK 10, 30, 35, 37, LASKOWSKI 20, SOBAŃSKI 25, 37

 

AZS UŚ KATOWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
0 4
PIETRUSZKO 10, OLSZAK 13, MOLICKI 23, KONOPACKI 25

 

FC TORUŃ REKORD BIELSKO-BIAŁA
1 2
SZCZEPANIAK 40 MATHEUS 29, KORPELA 32

 

ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE MOKS BIAŁYSTOK
Mecz zostanie rozegrany w późniejszym terminie.

 

DRUŻYNY PAUZUJĄCE:

RED DRAGONS PNIEWY i PIAST GLIWICE

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 30 84 221-58
2. Constract Lubawa 29 70 135-49
3. Piast Gliwice 29 67 119-46
4. Clearex Chorzów 29 53 109-76
5. Red Dragons Pniewy 28 46 91-72
6. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 28 46 76-70
7. GI Malepszy Futsal Leszno 29 45 101-82
8. LSSS Team Lębork 29 40 82-100
9. FC Toruń 29 39 63-85
10. Dreman Futsal Komprachcice 29 37 74-96
11. Red Devils Chojnice 30 34 89-115
12. MOKS Białystok 28 32 69-109
13. AZS UW Wilanów 29 29 75-105
14. KS Gredar Futsal Brzeg 29 27 73-106
15. AZS UŚ Katowice 29 18 68-112
16. P.A. Nova Gliwice 29 10 63-159
17. Gatta Zduńska Wola

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

43 VIANA (Rekord)
31 MAREK (Rekord)
30 PEDRO SILVA (Constract)

TYPER RED DRAGONS:

Za nami pierwsze mecz 1/2 finału. Zwycięzca przechodzi do półfinału. W przypadku idealnego remisu, awans wywalczy typujący, który był wyżej po fazie zasadniczej.

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

ADRIAN SKRZYPEK BARTŁOMIEJ GŁADYSZEWSKI
2 (+1) – NIETRAFIONY Dreman Komprachcice Opole – Gredar Futsal Brzeg 1 (+2) – TRAFIONY
1 (+4) – TRAFIONY Constract Lubawa – AZS UW Wilanów 1 (+3) – TRAFIONY
1 (+2) – TRAFIONY Clearex Chorzów – Team Lębork 1 (+3) – TRAFIONY
2 (+2) – TRAFIONY P.A. Nova Gliwice – Red Devils Chojnice 2 (+2) – TRAFIONY
2 (+2) – TRAFIONY AZS UŚ Katowice – GI Malepszy Futsal Leszno 2 (+3) – TRAFIONY
2 (+4) – TRAFIONY FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała 2 (+4) – TRAFIONY
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Cezary Fliger 3-4
Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk 2-3
Rafał Roj Mateusz Kostecki 3-3 (-20: -16)
Nukri Chumburidze Michał Roj 2-3
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Frajtag 3-1
Oskar Stankowiak Andrey Baklanov 2-2 (-12: -19)
Dawid Kubiak Piotr Błaszyk 1-2
Adrian Skrzypek Bartosz Szarata 2-1
ĆWIERĆFINAŁY:
Cezary Fliger Adrian Skrzypek 3-4
Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk 5-3
Mateusz Kostecki Oskar Stankowiak 4-3
Michał Roj Bartłomiej Gładyszewski 3-4
PÓŁFINAŁY:
Adrian Skrzypek Bartłomiej Gładyszewski 5-6
Łukasz Błaszczyk Mateusz Kostecki 32. kolejka SFE
FINAŁ:
Bartłomiej Gładyszewski Błaszczyk/ Kostecki 33. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

MIŁOSZ MUSIAŁ BARTOSZ MATYASZCZYK
1 (+1) – TRAFIONY (-5) Dreman Komprachcice Opole – Gredar Futsal Brzeg 1 (+2) – TRAFIONY (-4)
1 (+4) – TRAFIONY (-1) Constract Lubawa – AZS UW Wilanów 1 (+4) – TRAFIONY (-1)
1 (+2) – TRAFIONY (0) Clearex Chorzów – Team Lębork 1 (+4) – TRAFIONY (-2)
2 (+2) – TRAFIONY (-5) P.A. Nova Gliwice – Red Devils Chojnice 2 (+3) – TRAFIONY (-4)
2 (+3) – TRAFIONY (-1) AZS UŚ Katowice – GI Malepszy Futsal Leszno 2 (+3) – TRAFIONY (-1)
2 (+4) – TRAFIONY (-3) FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała 2 (+5) – TRAFIONY (-4)
1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak Miłosz Musiał 3-4
Aleksandra Mazur Kamil Mamet 2-2 (-23: -20)
Zuzanna Rzeszutek Kuba Lamcha 3-3 (-20: -25)
Łukasz Kaniewski Paweł Hirszfeld 3-3 (-7: -10)
Piotr Chwirot Bartosz Matyaszczyk 2-3
Mateusz Małycha Bartłomiej Kubiak 1-2
Ania Łuczak Hanna Prędka 1-2
Bartosz Pigla Wojciech Miśkowiak 1-1 (-8: -12)
ĆWIERĆFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Pigla 5-4
Kamil Mamet Hanna Prędka 3-3 (-18: -20)
Zuzanna Rzeszutek Bartłomiej Kubiak 4-4 (-12: -17)
Łukasz Kaniewski Bartosz Matyaszczyk 3-3 (-18: -17)
PÓŁFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Matyaszczyk 6-6 (-15: -16)
Kamil Mamet Zuzanna Rzeszutek 32. kolejka SFE
FINAŁ:
Miłosz Musiał Mamet/ Rzeszutek 33. kolejka SFE