Z Constractem w 1/8 Pucharu Polski

Obraz może zawierać: 18 osób, uśmiechnięci ludzie

W przerwie pierwszego meczu sparingowego naszej reprezentacji przeciwko Rosji doszło do losowania 1/8 finału Pucharu Polski futsalu. Los skojarzył nas z drużyną KS Constractu Lubawa.

Najciekawiej zapowiadają się dwa starcia drużyn z Futsal Ekstraklasy (Acana Orzeł – Pogoń i przede wszystkim FC Toruń – Clearex). Mecze tej fazy odbędą się w 19-20 lutego. Dokładnej daty naszego meczu z Constractem jeszcze nie znamy. Pewne jest to, że mecz zostanie rozegrany w Lubawie a o awansie zadecyduje jeden mecz.

 

Poniżej komplet par:

KS Gredar Futsal Team Brzeg – Piast Gliwice

Team Lębork – Gatta Active Zduńska Wola

KS Constract Lubawa – Red Dragons Pniewy

KS Futsal Leszno – Rekord Bielsko-Biała

Maxfabex Buskowianka Busko Zdrój – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Grupa CRB Mrówka Mosina – AZS UŚ Katowice

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – Pogoń 04 Szczecin

FC Toruń – Clearex Chorzów

 

KS Constract Lubawa to aktualny wicelider I ligi grupy północnej. Do liderującej ekipy KS Futsal Leszno tracą 3 punkty, jednak rozegrali o jeden mecz mniej. O naszym rywalu będzie jeszcze okazja napisać nieco więcej przed meczem pucharowym. W 1/16 finału Constract pokonał 5-1 ekipę Łęczycanie Łęczyca.

 

W weekend odbył się sparingowy dwumecz Polska – Rosja. Nasza reprezentacja w pierwszym spotkaniu uległa 1-2 a w drugim zremisowała 2-2. W reprezentacji Polski występował nasz Dominik Solecki. Udział w sparingach wziął także zawodnik Constractu Lubawa – Sebastian Grubalski.

 

zdj. Constract Lubawa