Podsumowanie 15. kolejki

W miniony weekend została rozegrana 15. kolejka Futsal Ekstraklasy. Zremisowaliśmy u siebie w Pniewach z Gattą 4-4. Popatrzmy na podsumowanie tej serii, aktualną tabelę i jak w typerze poradził sobie Patryk Hoły.

 

WYNIKI 15. KOLEJKI:

Rekord Bielsko-Biała Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
6 0
POPŁAWSKI 4, VIANA 20, 40, JANOVSKY 30, KORPELA 30, BIEL 39

 

Piast Gliwice Clearex Chorzów
5 5
FRANZ 7, SOLECKI 8, 13, SZADURSKI 23, TAVARES 40 MIZGAJSKI 9, SEGET 16, ZASTAWNIK 17, 38, LESZCZAK 38

 

Gwiazda Ruda Śląska GSF Gliwice
0 3
CZECH 4, 19, RABIEJ 27

 

Red Dragons Pniewy Gatta Active Zduńska Wola
4 4
WACHOŃSKI 6, CHUMBURIDZE 19, BAKLANOV 30, SILAGAVA 39 SZYMCZAK 6 (K), MARCINIAK 13, 34, KRAWCOW 27

 

MOKS Białystok FC KJ Toruń
4 4
DZIERZGOWSKI 10, LISOWSKI 18, ALEKSANDROWICZ 24, PROLEJKO 37 JEKIEŁEK 4, WASZAK 34, WOJCIECHOWSKI 37, MRÓWCZYŃSKI 38

 

Constract Lubawa Red Devils Chojnice
4 3
PEDRO SILVA 10, 33, GRUBALSKI 26, 31 SOBAŃSKI 30, MALOUK 30, 37

 

GI Malepszy Futsal Leszno AZS UŚ Katowice
3 5
NIEDŹWIEDZKI 5, OLSZAK 7, BARTNICKI 25 WOJTYNA 9, MUSIAŁ 19, 33, SZCZUREK 22, ZĄBEK 32

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 15 40 90-26
2. Clearex Chorzów 15 29 66-39
3. Constract Lubawa 15 28 56-44
4. FC KJ Toruń 15 27 51-38
5. Gatta Zduńska Wola 15 26 56-48
6. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 15 24 40-27
7. AZS UŚ Katowice 15 24 46-53
8. Piast Gliwice 15 21 44-38
9. GSF Gliwice 15 18 48-48
10. GI Malepszy Futsal Leszno 15 15 31-55
11. MOKS Białystok 15 14 35-56
12. Red Dragons Pniewy 15 12 41-63
13. Gwiazda Ruda Śląska 14 8 30-60
14. Red Devils Chojnice 14 5 32-71

 

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

17 MAREK (Rekord)
16 KOSTECKI (Red Dragons)
15 KRAWCZYK (Gatta), MARCINIAK (Gatta), POPŁAWSKI (Rekord), LESZCZAK (Clearex),
14 WASZAK (Toruń), VIANA (Rekord), PEDRO SILVA (Constract)

 

TYPER RED DRAGONS:

Typującym tę serię spośród naszych zawodników był nasz rozgrywający – Patryk Hoły.

Rekord Bielsko-Biała – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice Typ Patryka: 1 (+3) TRAFIONY (-3)
Piast Gliwice – Clearex Chorzów Typ Patryka: 2 (+2) NIETRAFIONY (-2)
Gwiazda Ruda Śląska – GSF Gliwice Typ Patryka: 2 (+2) TRAFIONY (-1)
MOKS Białystok – FC KJ Toruń Typ Patryka: 2 (+3) NIETRAFIONY (-3)
Constract Lubawa – Red Devils Chojnice Typ Patryka: 1 (+3) TRAFIONY (-2)
GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UŚ Katowice Typ Patryka: 1 (+1) NIETRAFIONY (-3)

 

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

1. Rafał Roj (VII) 5 PUNKTÓW -10
1. Adrian Skrzypek (IX) 5 PUNKTÓW -10
3. Łukasz Błaszczyk (XIII) 5 PUNKTÓW -11
4. Jakub Budych (II) 5 PUNKTÓW -14
5. Adam Wachoński (VIII) 5 PUNKTÓW -17
6. Bartosz Szarata (XI) 4 PUNKTY -12
7. Jakub Bogaczyk (XII) 4 PUNKTY -17
8. Mateusz Kostecki (V) 4 PUNKTY -18
9. Bartłomiej Gładyszewski (XIV) 4 PUNKTY -19
10. Gracjan Miałkas (X) 4 PUNKTY -22
11. Piotr Błaszyk (VI) 3 PUNKTY -14
11. Patryk Hoły (XV) 3 PUNKTY -14
13. Dawid Kubiak (III) 3 PUNKTY -16
14. Bartosz Banasik (IV) 2 PUNKTY -14

 

DRABINKA KIBICÓW:

Najlepszym wśród kibiców okazał się Kuba Lamcha, który tym samym awansuje do następnego etapu, czyli do fazy play-off.

1. Zuzanna Rzeszutek (XIII) 6 PUNKTÓW -5
2. Bartosz Pigla (VI) 5 PUNKTÓW -10
2. Stanisław Chojan (IX) 5 PUNKTÓW -10
2. Wojciech Miśkowiak (II) 5 PUNKTÓW -10
5. Tomasz Szafrański (III) 5 PUNKTÓW -12
5. Cezary Kamiński (IV) 5 PUNKTÓW -12
5. Mateusz Małycha (XIV) 5 PUNKTÓW -12
8. Szymon Łuczak (VII) 5 PUNKTÓW -14
8. Bartłomiej Kubiak (VIII) 5 PUNKTÓW -14
8. Łukasz Kaniewski (X) 5 PUNKTÓW -14
11. Hubert Klatkiewicz (XI) 4 PUNKTY -11
12. Kuba Lamcha (XV) 4 PUNKTY -16
13. Piotr Chwirot (V)  4 PUNKTY -17
14. Kacper Klatkiewicz (XII) 3 PUNKTY -13