Zapowiedź 33. kolejki

Przed nami intensywny weekend. Zagramy bowiem zarówno w sobotę (przeciwko LSSS Team Lębork), jak i w niedzielę (z MOKS-em Białystok). Przed nami 33. seria gier Statscore Futsal Ekstraklasy. Zapraszamy na zapowiedź tej serii, aktualną tabelę, klasyfikację strzelców i typy w finałach wśród zawodników jak i kibiców.

ZESTAW PAR 33. KOLEJKI:

PIAST GLIWICE CONSTRACT LUBAWA
sobota, godzina 12:00
Typ redakcji: X

 

FC TORUŃ RED DEVILS CHOJNICE
sobota, godzina 16:00
Typ redakcji: 1

 

AZS UŚ KATOWICE  AZS UW WILANÓW
sobota, godzina 16:00
Typ redakcji: 2

 

ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA
sobota, godzina 17:00
Typ redakcji: 2

 

P.A. NOVA GLIWICE GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
sobota, godzina 17:00
Typ redakcji: 2

 

CLEAREX CHORZÓW GREDAR FUTSAL BRZEG
sobota, godzina 18:00
Typ redakcji: 1

 

RED DRAGONS PNIEWY MOKS BIAŁYSTOK
sobota, godzina 14:00
Więcej o naszym spotkaniu w przedmeczowym cyklu „wokół meczu”

 

RED DRAGONS PNIEWY LSSS LĘBORK
niedziela, godzina 18:00
Więcej o naszym spotkaniu w przedmeczowym cyklu „wokół meczu”

 

DRUŻYNY PAUZUJĄCE:

LSSS LĘBORK i DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 30 84 221-58
2. Constract Lubawa 30 73 141-50
3. Piast Gliwice 30 68 124-51
4. Clearex Chorzów 30 56 117-79
5. GI Malepszy Futsal Leszno 30 48 109-89
6. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 30 47 81-76
7. Red Dragons Pniewy 29 47 94-75
9. LSSS Team Lębork 30 40 84-103
8. FC Toruń 30 42 66-87
10. Dreman Futsal Komprachcice 30 37 81-104
11. MOKS Białystok 29 35 73-117
12. Red Devils Chojnice 31 34 92-123
14. KS Gredar Futsal Brzeg 30 30 77-108
13. AZS UW Wilanów 30 30 80-110
15. AZS UŚ Katowice 30 21 73-112
16. P.A. Nova Gliwice 30 10 65-163
17. Gatta Zduńska Wola

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

43 VIANA (Rekord)
31 MAREK (Rekord), PEDRO SILVA (Constract)
29 POPŁAWSKI (Rekord)

TYPER RED DRAGONS:

Przed nami finały! W tej kolejce wyłonimy najlepszego zawodnika wśród typerów i najlepszego kibica.

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

BARTŁOMIEJ GŁADYSZEWSKI ŁUKASZ BŁASZCZYK
2 (+1) Piast Gliwice – Constract Lubawa 1 (+2)
1 (+2) FC Toruń – Red Devils Chojnice 1 (+3)
2 (+2) AZS UŚ Katowice – AZS UW Wilanów 2 (+2)
2 (+3) Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Rekord Bielsko-Biała 2 (+3)
2 (+5) P.A. Nova Gliwice – GI Malepszy Futsal Leszno 2 (+4)
1 (+3) Clearex Chorzów – Gredar Futsal Brzeg 1 (+4)
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Cezary Fliger 3-4
Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk 2-3
Rafał Roj Mateusz Kostecki 3-3 (-20: -16)
Nukri Chumburidze Michał Roj 2-3
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Frajtag 3-1
Oskar Stankowiak Andrey Baklanov 2-2 (-12: -19)
Dawid Kubiak Piotr Błaszyk 1-2
Adrian Skrzypek Bartosz Szarata 2-1
ĆWIERĆFINAŁY:
Cezary Fliger Adrian Skrzypek 3-4
Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk 5-3
Mateusz Kostecki Oskar Stankowiak 4-3
Michał Roj Bartłomiej Gładyszewski 3-4
PÓŁFINAŁY:
Adrian Skrzypek Bartłomiej Gładyszewski 5-6
Łukasz Błaszczyk Mateusz Kostecki 4-4 (-9: -10)
FINAŁ:
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Błaszczyk 33. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

MIŁOSZ MUSIAŁ ZUZANNA RZESZUTEK
2 (+2) Piast Gliwice – Constract Lubawa 1 (+1)
1 (+1) FC Toruń – Red Devils Chojnice 1 (+3)
2 (+2) AZS UŚ Katowice – AZS UW Wilanów 2 (+2)
2 (+3) Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Rekord Bielsko-Biała 2 (+2)
2 (+1) P.A. Nova Gliwice – GI Malepszy Futsal Leszno 2 (+4)
1 (+3) Clearex Chorzów – Gredar Futsal Brzeg 1 (+3)
1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak Miłosz Musiał 3-4
Aleksandra Mazur Kamil Mamet 2-2 (-23: -20)
Zuzanna Rzeszutek Kuba Lamcha 3-3 (-20: -25)
Łukasz Kaniewski Paweł Hirszfeld 3-3 (-7: -10)
Piotr Chwirot Bartosz Matyaszczyk 2-3
Mateusz Małycha Bartłomiej Kubiak 1-2
Ania Łuczak Hanna Prędka 1-2
Bartosz Pigla Wojciech Miśkowiak 1-1 (-8: -12)
ĆWIERĆFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Pigla 5-4
Kamil Mamet Hanna Prędka 3-3 (-18: -20)
Zuzanna Rzeszutek Bartłomiej Kubiak 4-4 (-12: -17)
Łukasz Kaniewski Bartosz Matyaszczyk 3-3 (-18: -17)
PÓŁFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Matyaszczyk 6-6 (-15: -16)
Kamil Mamet Zuzanna Rzeszutek 4-4 (-12: -11)
FINAŁ:
Miłosz Musiał Zuzanna Rzeszutek 33. kolejka SFE