Zagraliśmy pierwszy raz od czasów zdobycia Pucharu Polski. Za nami 32. seria gier Statscore Futsal Ekstraklasy. Zmierzyliśmy się w niej u siebie w Pniewach z Acana Orłem Futsal Jelcz-Laskowice remisując 3-3. Zapraszamy na podsumowanie tej serii, aktualną tabelę, klasyfikację strzelców i typy w drugich meczach 1/2 fazy play-off naszego typera.
WYNIKI 33. KOLEJKI:
LSSS LĘBORK | FC TORUŃ |
2 | 3 |
NAREWSKI 7, 25 | MIKOŁAJEWICZ 18, SZCZEPANIAK 22, WOJCIECHOWSKI 35 |
MOKS BIAŁYSTOK | CONSTRACT LUBAWA |
1 | 6 |
SZOSTAK 13 | PIÓRKOWSKI 12, 19, VICTOR 15, PEDRO HENRIQUE 16, LUTECKI 33, PEDRO SILVA 40 |
AZS UW WILANÓW | PIAST GLIWICE |
5 | 5 |
BUCZEK 14, KLAUS 14, PIKIEWICZ 22, LIFANOV 23, PRZYBOREK 35 | FRANZ 7, MROWIEC 8, 11, SOLECKI 17, DASAIEV 33 |
RED DRAGONS PNIEWY | ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE |
3 | 3 |
BŁASZYK 12, KOSTECKI 22, SKRZYPEK 39 | MOZHEIKO 23, SZYPCZYŃSKI 29, KĄKOL 38 |
GREDAR FUTSAL BRZEG | P.A. NOVA GLIWICE |
4 | 2 |
KUCHARSKI 20, WITEK 24, TAVARES 25, 28 | MAŁEK 25, BORKOWSKI 39 |
GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO | DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE |
8 | 7 |
PIETRUSZKO 1, 30, 32, OLSZAK 9, MOLICKI 14,LISNICZENKO 33, 36, NIEDŹWIEDZKI 34 | CHUVA 4, GRZYWA 16, FIL 22, 38, KILIAN 28, 32, RICARDO 38 |
RED DEVILS CHOJNICE | CLEAREX CHORZÓW |
3 | 8 |
DRUŻYNY PAUZUJĄCE:
AZS UŚ KATOWICE i REKORD BIELSKO-BIAŁA | |
TABELA EKSTRAKLASY:
POZ. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
1. | Rekord Bielsko – Biała | 30 | 84 | 221-58 |
2. | Constract Lubawa | 30 | 73 | 141-50 |
3. | Piast Gliwice | 30 | 68 | 124-51 |
4. | Clearex Chorzów | 30 | 56 | 117-79 |
5. | GI Malepszy Futsal Leszno | 30 | 48 | 109-89 |
6. | Red Dragons Pniewy | 29 | 47 | 94-75 |
7. | Acana Orzeł Jelcz – Laskowice | 29 | 47 | 79-73 |
9. | LSSS Team Lębork | 30 | 40 | 84-103 |
8. | FC Toruń | 30 | 42 | 66-87 |
10. | Dreman Futsal Komprachcice | 30 | 37 | 81-104 |
11. | Red Devils Chojnice | 31 | 34 | 92-123 |
12. | MOKS Białystok | 29 | 32 | 70-115 |
14. | KS Gredar Futsal Brzeg | 30 | 30 | 77-108 |
13. | AZS UW Wilanów | 30 | 30 | 80-110 |
15. | AZS UŚ Katowice | 30 | 21 | 73-112 |
16. | P.A. Nova Gliwice | 30 | 10 | 65-163 |
17. | Gatta Zduńska Wola | – | – | – |
NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:
43 | VIANA (Rekord) |
31 | MAREK (Rekord), PEDRO SILVA (Constract) |
29 | POPŁAWSKI (Rekord) |
TYPER RED DRAGONS:
Za nami ostatnie mecze 1/2 finału. Zwycięzca przechodzi do finału. W przypadku idealnego remisu, awans wywalczy typujący, który był wyżej po fazie zasadniczej.
DRABINKA ZAWODNIKÓW:
ŁUKASZ BŁASZCZYK | MATEUSZ KOSTECKI | |
1 (+1) – NIETRAFIONY (-2) | Team Lębork – FC Toruń | 1 (+1) – NIETRAFIONY (-2) |
2 (+4) – TRAFIONY (-1) | MOKS Białystok – Constract Lubawa | 2 (+4) – TRAFIONY (-1) |
2 (+3) – NIETRAFIONY (-3) | AZS UW Wilanów – Piast Gliwice | 2 (+2) – NIETRAFIONY (-2) |
1 (+2) – TRAFIONY (0) | Gredar Futsal Brzeg – P.A. Nova Gliwice | 1 (+3) – TRAFIONY (-1) |
1 (+2) – TRAFIONY (-1) | GI Malepszy Futsal Leszno – Dreman Komprachcice Opole | 1 (+1) – TRAFIONY (0) |
2 (+3) – TRAFIONY (-2) | Red Devils Chojnice – Clearex Chorzów | 2 (+1) – TRAFIONY (-4) |
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły | – | Cezary Fliger | 3-4 |
Gracjan Miałkas | – | Łukasz Błaszczyk | 2-3 |
Rafał Roj | – | Mateusz Kostecki | 3-3 (-20: -16) |
Nukri Chumburidze | – | Michał Roj | 2-3 |
Bartłomiej Gładyszewski | – | Łukasz Frajtag | 3-1 |
Oskar Stankowiak | – | Andrey Baklanov | 2-2 (-12: -19) |
Dawid Kubiak | – | Piotr Błaszyk | 1-2 |
Adrian Skrzypek | – | Bartosz Szarata | 2-1 |
ĆWIERĆFINAŁY:
Cezary Fliger | – | Adrian Skrzypek | 3-4 |
Łukasz Błaszczyk | – | Piotr Błaszyk | 5-3 |
Mateusz Kostecki | – | Oskar Stankowiak | 4-3 |
Michał Roj | – | Bartłomiej Gładyszewski | 3-4 |
PÓŁFINAŁY:
Adrian Skrzypek | – | Bartłomiej Gładyszewski | 5-6 |
Łukasz Błaszczyk | – | Mateusz Kostecki | 4-4 (-9: -10) |
FINAŁ:
Bartłomiej Gładyszewski | – | Łukasz Błaszczyk | 33. kolejka SFE |
DRABINKA KIBICÓW:
KAMIL MAMET | ZUZANNA RZESZUTEK | |
1 (+2) – NIETRAFIONY (-3) | Team Lębork – FC Toruń | X – NIETRAFIONY (-1) |
2 (+3) – TRAFIONY (-2) | MOKS Białystok – Constract Lubawa | 2 (+3) – TRAFIONY (-2) |
2 (+2) – NIETRAFIONY (-2) | AZS UW Wilanów – Piast Gliwice | 2 (+3) – NIETRAFIONY (-3) |
1 (+3) – TRAFIONY (-1) | Gredar Futsal Brzeg – P.A. Nova Gliwice | 1 (+4) – TRAFIONY (-2) |
1 (+2) – TRAFIONY (-1) | GI Malepszy Futsal Leszno – Dreman Komprachcice Opole | 1 (+1) – TRAFIONY (0) |
2 (+2) – TRAFIONY (-3) | Red Devils Chojnice – Clearex Chorzów | 2 (+2) – TRAFIONY (-3) |
1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak | – | Miłosz Musiał | 3-4 |
Aleksandra Mazur | – | Kamil Mamet | 2-2 (-23: -20) |
Zuzanna Rzeszutek | – | Kuba Lamcha | 3-3 (-20: -25) |
Łukasz Kaniewski | – | Paweł Hirszfeld | 3-3 (-7: -10) |
Piotr Chwirot | – | Bartosz Matyaszczyk | 2-3 |
Mateusz Małycha | – | Bartłomiej Kubiak | 1-2 |
Ania Łuczak | – | Hanna Prędka | 1-2 |
Bartosz Pigla | – | Wojciech Miśkowiak | 1-1 (-8: -12) |
ĆWIERĆFINAŁY:
Miłosz Musiał | – | Bartosz Pigla | 5-4 |
Kamil Mamet | – | Hanna Prędka | 3-3 (-18: -20) |
Zuzanna Rzeszutek | – | Bartłomiej Kubiak | 4-4 (-12: -17) |
Łukasz Kaniewski | – | Bartosz Matyaszczyk | 3-3 (-18: -17) |
PÓŁFINAŁY:
Miłosz Musiał | – | Bartosz Matyaszczyk | 6-6 (-15: -16) |
Kamil Mamet | – | Zuzanna Rzeszutek | 4-4 (-12: -11) |
FINAŁ:
Miłosz Musiał | – | Zuzanna Rzeszutek | 33. kolejka SFE |