Zapowiedź 29. kolejki

Przed nami przedostatnia, 29. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy 2021/22. Nas czeka ostatni mecz w tym sezonie w Pniewach, a naszym przeciwnikiem jest Constract Lubawa. Zapraszamy na zapowiedź, w której przedstawimy zestaw par, a także aktualną tabelę i najlepszych strzelców. Dojdzie też do ostatecznych rozstrzygnięć w typerze.

 

ZESTAW PAR 29. KOLEJKI:

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO LSSS LĘBORK
piątek, godzina 20:00

 

AZS UW WILANÓW LEGIA WARSZAWA
sobota, godzina 12:00

 

RED DRAGONS PNIEWY CONSTRACT LUBAWA
sobota, godzina 14:00

 

FC TORUŃ GÓRNIK POLKOWICE
sobota, godzina 18:00

 

MOKS BIAŁYSTOK AZS UG GDAŃSK
sobota, godzina 18:00

 

GREDAR FUTSAL BRZEG CLEAREX CHORZÓW
sobota, godzina 18:00

 

RED DEVILS CHOJNICE DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE
niedziela, godzina 18:00

 

PIAST GLIWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA
niedziela, godzina 18:00

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Piast Gliwice 28 77 145-57
2. Rekord Bielsko – Biała 28 73 151-57
3. Constract Lubawa 28 63 137-71
4. Dreman Futsal Komprachcice 28 56 109-81
5. GI Malepszy Futsal Leszno 28 46 119-84
6. FC Toruń 28 45 90-94
7. Red Devils Chojnice 28 35 88-111
8. AZS UW Wilanów 28 34 89-90
9. Red Dragons Pniewy 28 34 86-93
10. Legia Warszawa 28 34 81-91
11. Fit-Morning Gredar Brzeg 28 33 78-101
12. Clearex Chorzów 28 32 81-100
13. MOKS Białystok 28 30 91-94
14. LSSS Team Lębork 28 26 80-118
15. Górnik Polkowice 28 13 71-169
16. AZS UG Gdańsk 28 13 66-151

 

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

30 RASZKOWSKI (CONSTRACT)
28 LUTECKI (DREMAN)
27 LUAN (CONSTRACT

 

TYPER RED DRAGONS:

Czas na ostateczne rozstrzygnięcia! Przed nami finały wśród zawodników i kibiców.

 

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

MARVIN PERKOVIC MYKYTA STOROZHUK
1 (+2) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – LSSS LĘBORK 1 (+2)
1 (+1) AZS UW WILANÓW – LEGIA WARSZAWA 2 (+1)
1 (+2) FC TORUŃ – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+2)
1 (+2) MOKS BIAŁYSTOK – AZS UG GDAŃSK 1 (+3)
2 (+1) GREDAR FUTSAL BRZEG – CLEAREX CHORZÓW 1 (+1)
2 (+1) RED DEVILS CHOJNICE – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+2)
2 (+1) PIAST GLIWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+1)
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Bartosz Barański 4-3
Gracjan Miałkas Bartłomiej Gładyszewski 5-3
Marvin Perkovic Łukasz Błaszczyk 4-3
Adrian Skrzypek Michał Roj 4-4 (-10: -10)
Nikita Storożuk Marcin Małycha 4-2
Oskar Stankowiak Maksym Pautiak 3-3 (-15: -14)
Rafał Roj Dawid Kubiak 5-4
Mateusz Kostecki Piotr Błaszyk 5-6
ĆWIERĆFINAŁY:
Patryk Hoły Gracjan Miałkas 4-5
Marvin Perkovic Adrian Skrzypek 5-4
Mykyta Storozhuk Maksym Pautiak 6-6 (-13: -13)
Rafał Roj Piotr Błaszyk 1-2
PÓŁFINAŁY:
Gracjan Miałkas Marvin Perkovic 5-5 (-15: -14)
Mykyta Storozhuk Piotr Błaszyk 6-5
FINAŁ:
Marvin Perkovic Mykyta Storozhuk 29. kolejka SFE

 

DRABINKA KIBICÓW:

JULIA JERZEWSKA WOJCIECH MIŚKOWIAK
1 (+2) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – LSSS LĘBORK 1 (+3)
1 (+1) AZS UW WILANÓW – LEGIA WARSZAWA 2 (+1)
1 (+3) FC TORUŃ – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+2)
1 (+4) MOKS BIAŁYSTOK – AZS UG GDAŃSK 1 (+3)
X GREDAR FUTSAL BRZEG – CLEAREX CHORZÓW 1 (+1)
2 (+2) RED DEVILS CHOJNICE – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+2)
2 (+1) PIAST GLIWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 1(+1)
1/8 FINAŁU:
Michał Kiełpiński Kuba Lamcha 3-3 (-15: -21)
Otylia Dominikowska Bartosz Pigla 3-3 (-17: -13)
Mateusz Roj Julia Jerzewska 3-3 (-19: -15)
Bartłomiej Kubiak Konrad Piechocki 3-3 (-13: -13)
Tomasz Szafrański Szymon Łuczak 2-2 (-17: -16)
Zuzanna Rzeszutek Piotr Chwirot 3-3 (-15: -15)
Patryk Matyaszczyk Wojciech Miśkowiak 3-4
Marta Rita Hubert Kosicki 5-5 (-16: -17)
ĆWIERĆFINAŁY:
Michał Kiełpiński Bartosz Pigla 7-6
Julia Jerzewska Bartłomiej Kubiak 4-3
Szymon Łuczak Zuzanna Rzeszutek 6-6 (-14: -13)
Wojciech Miśkowiak Marta Rita 3-2
PÓŁFINAŁY:
Michał Kiełpiński Julia Jerzewska 4-6
Zuzanna Rzeszutek Wojciech Miśkowiak 6-6 (-29: -22)
FINAŁ:
Julia Jerzewska Wojciech Miśkowiak 29. kolejka SFE