Podsumowanie 23. kolejki

W miniony weekend została rozegrana 23. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. Zremisowaliśmy w niej 2-2 z AZS-em UW Wilanów. Zapraszamy na podsumowanie tej serii, aktualną tabelę, klasyfikację strzelców i typy w czwartej kolejce fazy play-off naszego typera.

WYNIKI 23. KOLEJKI:

CONSTACT LUBAWA ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
3 1
VITINHO 5, 16, PEDRO HENRIQUE 27 OPATOWSKI 6

 

P.A. NOVA GLIWICE MOKS BIAŁYSTOK
6 8
PASIERB 14, ZATOVIC 15, 17, 21, MARTON 23, HISZPAŃSKI 29 PROLEJKO 14, DZIERZGOWSKI 14, 30, 32, SKIEPKO 15, 28, KOŻUSZKIEWICZ 16, OSYPIUK 39

 

DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE CLEAREX CHORZÓW
2 4
CHUVA 7, GRZYWA 19 LESZCZAK 19, WĘDZONY 34, 38, 39

 

AZS UW WILANÓW RED DRAGONS PNIEWY
2 2
LIFANOV 23, PIKIEWICZ 37 SOBALCZYK 3 (SAM), HOŁY 20

 

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO LSSS LĘBORK
4 4
PIETRUSZKO 4, WOJCIECHOWSKI 23, BARTNICKI 34, LISOWSKI 36 TABARES 3, BONIFACIO 13, ŁAPIGROWSKI 16, MADZIĄG 38

 

AZS UŚ KATOWICE FC TORUŃ
0 2
SPYCHALSKI 20, WOJCIECHOWSKI 38

 

DRUŻYNA PAUZUJĄCA:

PIAST GLIWICE

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 22 63 167-41
2. Constract Lubawa 20 52 100-30
3. Piast Gliwice 21 50 94-34
4. Clearex Chorzów 22 44 90-52
5. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 22 38 59-54
6. Red Dragons Pniewy 21 33 68-55
7. FC Toruń 21 30 46-69
8. GI Malepszy Futsal Leszno 21 28 69-71
9. MOKS Białystok 22 25 56-98
10. LSSS Team Lębork 21 24 54-81
11. Dreman Futsal Komprachcice 22 24 48-75
12. Red Devils Chojnice 21 22 60-84
13. AZS UW Wilanów 19 19 49-62
14. KS Gredar Futsal Brzeg 20 12 49-83
15. AZS UŚ Katowice 22 11 53-88
16. P.A. Nova Gliwice 20 10 48-105
17. Gatta Zduńska Wola

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

32 VIANA (Rekord)
25 POPŁAWSKI (Rekord), MAREK (Rekord)
24 PEDRO SILVA (Constract)

TYPER RED DRAGONS:

Za nami czwarta kolejka fazy pucharowej. Zwycięzca przechodzi do ćwierćfinału. W przypadku idealnego remisu, awans wywalczy typujący, który był wyżej po fazie zasadniczej.

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

NUKRI CHUMBURIDZE MICHAŁ ROJ
1 (+5) – TRAFIONY Constract Lubawa – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1 (+4) – TRAFIONY
1 (+1) – NIETRAFIONY P.A. Nova Gliwice – MOKS Białystok 2 (+1) – TRAFIONY
2 (+1) – TRAFIONY Dreman Komprachcice Opole – Clearex Chorzów 2 (+1) – TRAFIONY
1 (+2)  – NIETRAFIONY GI Malepszy Futsal Leszno – LSSS Lębork 1 (+1) – NIETRAFIONY
1 (+2) – NIETRAFIONY AZS UŚ Katowice – FC Toruń 1 (+1) – NIETRAFIONY
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Cezary Fliger 3-4
Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk 2-3
Rafał Roj Mateusz Kostecki 3-3 (-20: -16)
Nukri Chumburidze Michał Roj 2-3
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Frajtag 24. kolejka SFE
Oskar Stankowiak Andrey Baklanov 25. kolejka SFE
Dawid Kubiak Piotr Błaszyk 26. kolejka SFE
Adrian Skrzypek Bartosz Szarata 26. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Fliger Skrzypek/Szarata 27. kolejka SFE
Błaszczyk Kubiak/Błaszyk 28. kolejka SFE
Kostecki Stankowiak/Baklanov 29. kolejka SFE
M.Roj Gładyszewski/Frajtag 30. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Fliger/ Skrzypek/ Szarata M.Roj/ Gładyszewski/ Frajtag 31. kolejka SFE
Błaszczyk/ Kubiak/ Błaszyk Kostecki/ Stankowiak/ Baklanov 32. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

ŁUKASZ KANIEWSKI PAWEŁ HIRSZFELD
1 (+3) – TRAFIONY (-1) Constract Lubawa – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1 (+4) – TRAFIONY (-2)
2 (+1) – TRAFIONY (-1) P.A. Nova Gliwice – MOKS Białystok 2 (+1) – TRAFIONY (-1)
2 (+2) – TRAFIONY (0) Dreman Komprachcice Opole – Clearex Chorzów 2 (+1) – TRAFIONY (-1)
1 (+2) – NIETRAFIONY (-2) GI Malepszy Futsal Leszno – LSSS Lębork 1 (+2) – NIETRAFIONY (-2)
1 (+1) – NIETRAFIONY (-3) AZS UŚ Katowice – FC Toruń 1 (+2) – NIETRAFIONY (-4)
1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak Miłosz Musiał 3-4
Aleksandra Mazur Kamil Mamet 2-2 (-23: -20)
Zuzanna Rzeszutek Kuba Lamcha 3-3 (-20: -25)
Łukasz Kaniewski Paweł Hirszfeld 3-3 (-7: -10)
Piotr Chwirot Bartosz Matyaszczyk 24. kolejka SFE
Mateusz Małycha Bartłomiej Kubiak 25. kolejka SFE
Ania Łuczak Hanna Prędka 26. kolejka SFE
Bartosz Pigla Wojciech Miśkowiak 26. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Musiał Pigla/Miśkowiak 27. kolejka SFE
Mamet A. Łuczak/Prędka 28. kolejka SFE
Rzeszutek Małycha/Kubiak 29. kolejka SFE
Kaniewski Chwirot/Matyaszczyk 30. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Musiał/ Pigla/ Miśkowiak Kaniewski/ Chwirot/ Matyaszczyk 31. kolejka SFE
Mamet/ A.Łuczak/ Prędka Lamcha/ Małycha/ Kubiak 32. kolejka SF