Zapowiedź 34. kolejki

Czas na ostatni weekend udanego sezonu 2020/21. Przed nami 34. seria gier Statscore Futsal Ekstraklasy. Zmierzymy się w niej z mistrzem Polski, Rekordem Bielsko-Biała. Zapraszamy na zapowiedź tej serii, aktualną tabelę i klasyfikację strzelców.

ZESTAW PAR 34. KOLEJKI:

REKORD BIELSKO-BIAŁA RED DRAGONS PNIEWY
piątek, godzina 19:00
Więcej o naszym spotkaniu w przedmeczowym cyklu „wokół meczu”

 

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO CLEAREX CHORZÓW
sobota, godzina 16:00
Typ redakcji: 1

 

LSSS LĘBORK ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
sobota, godzina 16:00
Typ redakcji: 2

 

MOKS BIAŁYSTOK PIAST GLIWICE
sobota, godzina 18:00
Typ redakcji: 2

 

CONSTRACT LUBAWA AZS UŚ KATOWICE
sobota, godzina 18:00
Typ redakcji: 1

 

 AZS UW WILANÓW DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE
niedziela, godzina 18:00
Typ redakcji: 1

 

GREDAR FUTSAL BRZEG FC TORUŃ
niedziela, godzina 18:00
Typ redakcji: 1

 

DRUŻYNY PAUZUJĄCE:

P.A. NOVA GLIWICE i RED DEVILS CHOJNICE

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 31 87 224-60
2. Constract Lubawa 31 73 143-54
3. Piast Gliwice 31 71 128-53
4. Clearex Chorzów 31 59 121-81
5. GI Malepszy Futsal Leszno 31 51 123-92
6. Red Dragons Pniewy 31 48 98-82
7. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 31 47 83-79
8. FC Toruń 31 43 68-89
9. LSSS Team Lębork 31 41 87-106
10. Dreman Futsal Komprachcice 31 40 86-104
11. MOKS Białystok 31 38 77-118
12. Red Devils Chojnice 32 35 94-125
13. AZS UW Wilanów 31 31 81-111
14. KS Gredar Futsal Brzeg 31 30 79-112
15. AZS UŚ Katowice 31 22 74-113
16. P.A. Nova Gliwice 31 10 68-177
17. Gatta Zduńska Wola

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

44 VIANA (Rekord)
32 MAREK (Rekord), LESZCZAK (Clearex)
31 PEDRO SILVA (Constract)

TYPER RED DRAGONS:

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Cezary Fliger 3-4
Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk 2-3
Rafał Roj Mateusz Kostecki 3-3 (-20: -16)
Nukri Chumburidze Michał Roj 2-3
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Frajtag 3-1
Oskar Stankowiak Andrey Baklanov 2-2 (-12: -19)
Dawid Kubiak Piotr Błaszyk 1-2
Adrian Skrzypek Bartosz Szarata 2-1
ĆWIERĆFINAŁY:
Cezary Fliger Adrian Skrzypek 3-4
Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk 5-3
Mateusz Kostecki Oskar Stankowiak 4-3
Michał Roj Bartłomiej Gładyszewski 3-4
PÓŁFINAŁY:
Adrian Skrzypek Bartłomiej Gładyszewski 5-6
Łukasz Błaszczyk Mateusz Kostecki 4-4 (-9: -10)
FINAŁ:
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Błaszczyk 3-4

DRABINKA KIBICÓW:

1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak Miłosz Musiał 3-4
Aleksandra Mazur Kamil Mamet 2-2 (-23: -20)
Zuzanna Rzeszutek Kuba Lamcha 3-3 (-20: -25)
Łukasz Kaniewski Paweł Hirszfeld 3-3 (-7: -10)
Piotr Chwirot Bartosz Matyaszczyk 2-3
Mateusz Małycha Bartłomiej Kubiak 1-2
Ania Łuczak Hanna Prędka 1-2
Bartosz Pigla Wojciech Miśkowiak 1-1 (-8: -12)
ĆWIERĆFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Pigla 5-4
Kamil Mamet Hanna Prędka 3-3 (-18: -20)
Zuzanna Rzeszutek Bartłomiej Kubiak 4-4 (-12: -17)
Łukasz Kaniewski Bartosz Matyaszczyk 3-3 (-18: -17)
PÓŁFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Matyaszczyk 6-6 (-15: -16)
Kamil Mamet Zuzanna Rzeszutek 4-4 (-12: -11)
FINAŁ:
Miłosz Musiał Zuzanna Rzeszutek 33. kolejka SFE