Przed nami 27. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy 2021/22. My zmierzymy się u siebie z AZS-em UG Gdańsk. Zapraszamy na zapowiedź, w której przedstawimy zestaw par, a także aktualną tabelę i najlepszych strzelców. Dojdzie też do pierwszych meczów półfinałowych w typerze.
ZESTAW PAR 27. KOLEJKI:
CLEAREX CHORZÓW | CONSTRACT LUBAWA |
sobota, godzina 12:00 |
AZS UW WILANÓW | GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO |
sobota, godzina 16:00 |
FC TORUŃ | LEGIA WARSZAWA |
sobota, godzina 18:00 |
MOKS BIAŁYSTOK | DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE |
sobota, godzina 18:00 |
GREDAR FUTSAL BRZEG | REKORD BIELSKO-BIAŁA |
sobota, godzina 20:00 |
RED DRAGONS PNIEWY | AZS UG GDAŃSK |
niedziela, godzina 16:00 |
RED DEVILS CHOJNICE | LSSS LĘBORK |
niedziela, godzina 18:00 |
PIAST GLIWICE | GÓRNIK POLKOWICE |
niedziela, godzina 18:00 |
TABELA EKSTRAKLASY:
POZ. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
1. | Piast Gliwice | 26 | 69 | 127-56 |
2. | Rekord Bielsko – Biała | 25 | 64 | 137-55 |
3. | Constract Lubawa | 26 | 59 | 126-66 |
4. | Dreman Futsal Komprachcice | 26 | 50 | 94-76 |
5. | GI Malepszy Futsal Leszno | 26 | 43 | 110-74 |
6. | FC Toruń | 26 | 42 | 83-83 |
7. | Red Dragons Pniewy | 26 | 34 | 82-86 |
8. | Legia Warszawa | 26 | 34 | 75-81 |
9. | Fit-Morning Gredar Brzeg | 26 | 33 | 75-91 |
10. | Clearex Chorzów | 25 | 31 | 75-83 |
11. | Red Devils Chojnice | 26 | 29 | 77-105 |
12. | AZS UW Wilanów | 26 | 28 | 77-85 |
13. | MOKS Białystok | 26 | 27 | 80-84 |
14. | LSSS Team Lębork | 26 | 26 | 76-107 |
15. | Górnik Polkowice | 26 | 13 | 68-155 |
16. | AZS UG Gdańsk | 26 | 9 | 61-136 |
NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:
30 | RASZKOWSKI (CONSTRACT) |
26 | LUTECKI (DREMAN) |
24 | MAREK (REKORD) |
TYPER RED DRAGONS:
Przed nami półfinały. Przegrywający z danej pary żegna się z zabawą. W przypadku idealnego remisu, do dalszej fazy awansuje osoba, która szybciej wywalczyła awans do fazy pucharowej (w przypadku kibiców), a była wyżej w fazie grupowej (w przypadku zawodników).
DRABINKA ZAWODNIKÓW:
GRACJAN MIAŁKAS | MARVIN PERKOVIC | |
CLEAREX CHORZÓW – CONSTRACT LUBAWA | ||
AZS UW WILANÓW – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO | ||
FC TORUŃ – LEGIA WARSZAWA | ||
MOKS BIAŁYSTOK – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE | ||
GREDAR FUTSAL BRZEG – REKORD BIELSKO-BIAŁA | ||
RED DEVILS CHOJNICE – LSSS LĘBORK | ||
PIAST GLIWICE – GÓRNIK POLKOWICE |
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły | – | Bartosz Barański | 4-3 |
Gracjan Miałkas | – | Bartłomiej Gładyszewski | 5-3 |
Marvin Perkovic | – | Łukasz Błaszczyk | 4-3 |
Adrian Skrzypek | – | Michał Roj | 4-4 (-10: -10) |
Nikita Storożuk | – | Marcin Małycha | 4-2 |
Oskar Stankowiak | – | Maksym Pautiak | 3-3 (-15: -14) |
Rafał Roj | – | Dawid Kubiak | 5-4 |
Mateusz Kostecki | – | Piotr Błaszyk | 5-6 |
ĆWIERĆFINAŁY:
Patryk Hoły | – | Gracjan Miałkas | 4-5 |
Marvin Perkovic | – | Adrian Skrzypek | 5-4 |
Mykyta Storozhuk | – | Maksym Pautiak | 6-6 (-13: -13) |
Rafał Roj | – | Piotr Błaszyk | 1-2 |
PÓŁFINAŁY:
Gracjan Miałkas | – | Marvin Perkovic | 27. kolejka SFE |
Mykyta Storozhuk | – | Piotr Błaszyk | 28. kolejka SFE |
FINAŁ:
Miałkas/ Perkovic | Storozhuk/ Błaszyk | 29. kolejka SFE |
DRABINKA KIBICÓW:
MICHAŁ KIEŁPIŃSKI | JULIA JERZEWSKA | |
CLEAREX CHORZÓW – CONSTRACT LUBAWA | ||
AZS UW WILANÓW – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO | ||
FC TORUŃ – LEGIA WARSZAWA | ||
MOKS BIAŁYSTOK – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE | ||
GREDAR FUTSAL BRZEG – REKORD BIELSKO-BIAŁA | ||
RED DEVILS CHOJNICE – LSSS LĘBORK | ||
PIAST GLIWICE – GÓRNIK POLKOWICE |
1/8 FINAŁU:
Michał Kiełpiński | – | Kuba Lamcha | 3-3 (-15: -21) |
Otylia Dominikowska | – | Bartosz Pigla | 3-3 (-17: -13) |
Mateusz Roj | – | Julia Jerzewska | 3-3 (-19: -15) |
Bartłomiej Kubiak | – | Konrad Piechocki | 3-3 (-13: -13) |
Tomasz Szafrański | – | Szymon Łuczak | 2-2 (-17: -16) |
Zuzanna Rzeszutek | – | Piotr Chwirot | 3-3 (-15: -15) |
Patryk Matyaszczyk | – | Wojciech Miśkowiak | 3-4 |
Marta Rita | – | Hubert Kosicki | 5-5 (-16: -17) |
ĆWIERĆFINAŁY:
Michał Kiełpiński | – | Bartosz Pigla | 7-6 |
Julia Jerzewska | – | Bartłomiej Kubiak | 4-3 |
Szymon Łuczak | – | Zuzanna Rzeszutek | 6-6 (-14: -13) |
Wojciech Miśkowiak | – | Marta Rita | 3-2 |
PÓŁFINAŁY:
Michał Kiełpiński | – | Julia Jerzewska | 27. kolejka SFE |
Zuzanna Rzeszutek | – | Wojciech Miśkowiak | 28. kolejka SFE |
FINAŁ:
Kiełpiński/ Jerzewska | Rzeszutek/ Miśkowiak | 29. kolejka SFE |