Zapowiedź 23. kolejki

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 23. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. Nas czeka wyjazd do Warszawy na mecz z AZS-em UW Wilanów. Zapraszamy na zapowiedź tej serii, aktualną tabelę, klasyfikację strzelców i typy w czwartej kolejce fazy play-off naszego typera.

ZESTAW PAR 23. KOLEJKI:

CONSTACT LUBAWA ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE
sobota, godzina 12:00
Typ redakcji: 1

 

P.A. NOVA GLIWICE MOKS BIAŁYSTOK
sobota, godzina 17:00
Typ redakcji: X

 

DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE CLEAREX CHORZÓW
sobota, godzina 18:00
Typ redakcji: 2

 

AZS UW WILANÓW RED DRAGONS PNIEWY
sobota, godzina 19:00
Więcej o naszym meczu w przedmeczowym cyklu „wokół meczu”.

 

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO LSSS LĘBORK
niedziela, godzina 17:00
Typ redakcji: 1

 

AZS UŚ KATOWICE FC TORUŃ
niedziela, godzina 18:30
Typ redakcji: 1

 

GREDAR FUTSAL BRZEG RED DEVILS CHOJNICE
Mecz zostanie rozegrany w późniejszym terminie.
Typ redakcji: X

 

DRUŻYNA PAUZUJĄCA:

PIAST GLIWICE

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 21 60 162-41
2. Piast Gliwice 21 50 94-34
3. Constract Lubawa 19 49 97-29
4. Clearex Chorzów 20 38 86-50
5. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 20 35 58-51
6. Red Dragons Pniewy 20 32 66-53
7. GI Malepszy Futsal Leszno 20 27 65-67
8. FC Toruń 20 27 44-69
9. Dreman Futsal Komprachcice 21 24 46-71
10. LSSS Team Lębork 20 23 50-77
11. Red Devils Chojnice 21 22 60-84
12. MOKS Białystok 21 22 48-92
13. AZS UW Wilanów 19 18 47-60
14. KS Gredar Futsal Brzeg 20 12 49-83
15. AZS UŚ Katowice 21 11 53-86
16. P.A. Nova Gliwice 19 10 42-97
17. Gatta Zduńska Wola

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

32 VIANA (Rekord)
25 POPŁAWSKI (Rekord), MAREK (Rekord)
24 PEDRO SILVA (Constract)

TYPER RED DRAGONS:

Przed nami czwarta kolejka fazy pucharowej. Zwycięzca przechodzi do ćwierćfinału. W przypadku idealnego remisu, awans wywalczy typujący, który był wyżej po fazie zasadniczej.

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

NUKRI CHUMBURIDZE MICHAŁ ROJ
1 (+5) Constract Lubawa – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1 (+4)
1 (+1) P.A. Nova Gliwice – MOKS Białystok 2 (+1)
2 (+1) Dreman Komprachcice Opole – Clearex Chorzów 2 (+1)
1 (+2) GI Malepszy Futsal Leszno – LSSS Lębork 1 (+1)
1 (+2) AZS UŚ Katowice – FC Toruń 1 (+1)
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Cezary Fliger 3-4
Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk 2-3
Rafał Roj Mateusz Kostecki 3-3 (-20: -16)
Nukri Chumburidze Michał Roj 23. kolejka SFE
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Frajtag 24. kolejka SFE
Oskar Stankowiak Andrey Baklanov 25. kolejka SFE
Dawid Kubiak Piotr Błaszyk 26. kolejka SFE
Adrian Skrzypek Bartosz Szarata 26. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Fliger Skrzypek/Szarata 27. kolejka SFE
Błaszczyk Kubiak/Błaszyk 28. kolejka SFE
R.Roj/Kostecki Stankowiak/Baklanov 29. kolejka SFE
Chumburidze/M.Roj Gładyszewski/Frajtag 30. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Fliger/ Skrzypek/ Szarata Chumburidze/ M.Roj/ Gładyszewski/ Frajtag 31. kolejka SFE
Błaszczyk/ Kubiak/ Błaszyk R.Roj/ Kostecki/ Stankowiak/ Baklanov 32. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

ŁUKASZ KANIEWSKI PAWEŁ HIRSZFELD
1 (+3) Constract Lubawa – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1 (+4)
2 (+1) P.A. Nova Gliwice – MOKS Białystok 2 (+1)
2 (+2) Dreman Komprachcice Opole – Clearex Chorzów 2 (+1)
1 (+2) GI Malepszy Futsal Leszno – LSSS Lębork 1 (+2)
1 (+1) AZS UŚ Katowice – FC Toruń 1 (+2)
1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak Miłosz Musiał 3-4
Aleksandra Mazur Kamil Mamet 2-2 (-23: -20)
Zuzanna Rzeszutek Kuba Lamcha 3-3 (-20: -25)
Łukasz Kaniewski Paweł Hirszfeld 23. kolejka SFE
Piotr Chwirot Bartosz Matyaszczyk 24. kolejka SFE
Mateusz Małycha Bartłomiej Kubiak 25. kolejka SFE
Ania Łuczak Hanna Prędka 26. kolejka SFE
Bartosz Pigla Wojciech Miśkowiak 26. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Musiał Pigla/Miśkowiak 27. kolejka SFE
Mamet A. Łuczak/Prędka 28. kolejka SFE
Rzeszutek/Lamcha Małycha/Kubiak 29. kolejka SFE
Kaniewski/Hirszfeld Chwirot/Matyaszczyk 30. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Musiał/ Pigla/ Miśkowiak Kaniewski/ Hirszfeld/ Chwirot/ Matyaszczyk 31. kolejka SFE
Mamet/ A.Łuczak/ Prędka Rzeszutek/ Lamcha/ Małycha/ Kubiak 32. kolejka SF