Zapowiedź 23. kolejki

Przed nami 23. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy 2021/22. Zmierzymy się w niej u siebie z Team Lębork. Zapraszamy na zapowiedź, w której przedstawimy zestaw par, a także aktualną tabelę i najlepszych strzelców. Dojdzie też do pierwszych meczów ćwierćfinałowych w typerze.

 

ZESTAW PAR 23. KOLEJKI:

PIAST GLIWICE AZS UW WILANÓW
sobota, godzina 12:00

 

FC TORUŃ GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO
sobota, godzina 16:00

 

CLEAREX CHORZÓW DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE
sobota, godzina 16:00

 

MOKS BIAŁYSTOK RED DEVILS CHOJNICE
sobota, godzina 18:00

 

GREDAR FUTSAL BRZEG LEGIA WARSZAWA
sobota, godzina 18:00

 

RED DRAGONS PNIEWY LSSS LĘBORK
niedziela, godzina 16:00

 

CONSTRACT LUBAWA GÓRNIK POLKOWICE
niedziela, godzina 18:00

 

REKORD BIELSKO-BIAŁA AZS UG GDAŃSK
niedziela, godzina 18:00

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Piast Gliwice 22 57 106-50
2. Rekord Bielsko – Biała 22 55 120-49
3. Constract Lubawa 22 53 115-55
4. Dreman Futsal Komprachcice 22 46 85-63
5. GI Malepszy Futsal Leszno 22 36 95-64
6. FC Toruń 22 35 68-72
7. AZS UW Wilanów 22 28 75-71
8. Legia Warszawa 22 27 65-70
9. Red Dragons Pniewy 22 27 66-76
10. LSSS Team Lębork 22 26 63-83
11. Clearex Chorzów 22 25 63-76
12. Fit-Morning Gredar Brzeg 22 25 62-83
13. Red Devils Chojnice 22 23 67-91
14. MOKS Białystok 22 18 63-80
15. Górnik Polkowice 22 13 60-136
16. AZS UG Gdańsk 22 9 56-115

 

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

28 RASZKOWSKI (CONSTRACT)
25 LUTECKI (DREMAN)
22 PIKIEWICZ (AZS UW WILANÓW), MAREK (REKORD)

 

TYPER RED DRAGONS:

Czas na fazę pucharową. Przegrywający z danej pary żegna się z zabawą. W przypadku idealnego remisu, do dalszej fazy awansuje osoba, która szybciej wywalczyła awans do fazy pucharowej (w przypadku kibiców), a była wyżej w fazie grupowej (w przypadku zawodników).

 

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

PATRYK HOŁY GRACJAN MIAŁKAS
1 (+4) PIAST GLIWICE – AZS UW WILANÓW 1 (+2)
1 (+1) FC TORUŃ – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 1 (+1)
2 (+2) CLEAREX CHORZÓW – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+2)
X MOKS BIAŁYSTOK – RED DEVILS CHOJNICE 1 (+2)
1 (+1) GREDAR FUTSAL BRZEG – LEGIA WARSZAWA 1 (+2)
1 (+4) CONSTRACT LUBAWA – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+4)
1 (+5) REKORD BIELSKO-BIAŁA – AZS UG GDAŃSK 1 (+3)
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Bartosz Barański 4-3
Gracjan Miałkas Bartłomiej Gładyszewski 5-3
Marvin Perkovic Łukasz Błaszczyk 4-3
Adrian Skrzypek Michał Roj 4-4 (-10: -10)
Nikita Storożuk Marcin Małycha 4-2
Oskar Stankowiak Maksym Pautiak 3-3 (-15: -14)
Rafał Roj Dawid Kubiak 5-4
Mateusz Kostecki Piotr Błaszyk 5-6
ĆWIERĆFINAŁY:
Patryk Hoły Gracjan Miałkas 23. kolejka SFE
Marvin Perkovic Adrian Skrzypek 24. kolejka SFE
Nikita Storożuk Maksym Pautiak 25. kolejka SFE
Rafał Roj Piotr Błaszyk 26. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Hoły/ Miałkas Perkovic/ Skrzypek 27. kolejka SFE
Storożuk/ Pautiak R.Roj/ Błaszyk 28. kolejka SFE
FINAŁ:
Hoły/ Miałkas/ Perkovic/ Skrzypek Storożuk/ Pautiak/ R.Roj/ Błaszyk 29. kolejka SFE

 

DRABINKA KIBICÓW:

MICHAŁ KIEŁPIŃSKI BARTOSZ PIGLA
1 (+3) PIAST GLIWICE – AZS UW WILANÓW 1 (+4)
X FC TORUŃ – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO X
2 (+2) CLEAREX CHORZÓW – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+1)
1 (+1) MOKS BIAŁYSTOK – RED DEVILS CHOJNICE 1 (+1)
X GREDAR FUTSAL BRZEG – LEGIA WARSZAWA 1 (+1)
1 (+2) CONSTRACT LUBAWA – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+5)
1 (+4) REKORD BIELSKO-BIAŁA – AZS UG GDAŃSK 1 (+6)
1/8 FINAŁU:
Michał Kiełpiński Kuba Lamcha 3-3 (-15: -21)
Otylia Dominikowska Bartosz Pigla 3-3 (-17: -13)
Mateusz Roj Julia Jerzewska 3-3 (-19: -15)
Bartłomiej Kubiak Konrad Piechocki 3-3 (-13: -13)
Tomasz Szafrański Szymon Łuczak 2-2 (-17: -16)
Zuzanna Rzeszutek Piotr Chwirot 3-3 (-15: -15)
Patryk Matyaszczyk Wojciech Miśkowiak 3-4
Marta Rita Hubert Kosicki 5-5 (-16: -17)
ĆWIERĆFINAŁY:
Michał Kiełpiński Bartosz Pigla 23. kolejka SFE
Julia Jerzewska Bartłomiej Kubiak 24. kolejka SFE
Szymon Łuczak Zuzanna Rzeszutek 25. kolejka SFE
Wojciech Miśkowiak Marta Rita 26. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Kiełpiński/ Pigla Jerzewska/ Kubiak 27. kolejka SFE
Łuczak/ Rzeszutek Miśkowiak/ Rita 28. kolejka SFE
FINAŁ:
Kiełpiński/ Pigla/ Jerzewska/ Kubiak Łuczak/ Rzeszutek/ Miśkowiak/ Rita 29. kolejka SFE-