Zapowiedź 20. kolejki

W najbliższy weekend odbędzie się 20. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy 2021/22. Zmierzymy się w niej na wyjeździe z FC Toruń. Zapraszamy na zapowiedź, w której przedstawimy zestaw par, a także aktualną tabelę i najlepszych strzelców. Dojdzie też do drugiej kolejki fazy pucharowej typera.

 

ZESTAW PAR 20. KOLEJKI:

AZS UG GDAŃSK DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE
sobota, godzina 18:00

 

LEGIA WARSZAWA REKORD BIELSKO-BIAŁA
sobota, godzina 18:00

 

MOKS BIAŁYSTOK PIAST GLIWICE
sobota, godzina 18:00

 

AZS UW WILANÓW CLEAREX CHORZÓW
niedziela, godzina 12:00

 

FC TORUŃ RED DRAGONS PNIEWY
niedziela, godzina 16:00

 

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO GÓRNIK POLKOWICE
niedziela, godzina 18:00

 

RED DEVILS CHOJNICE GREDAR FUTSAL BRZEG
niedziela, godzina 18:00

 

LSSS LĘBORK CONSTRACT LUBAWA
mecz odbędzie się w późniejszym terminie

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Constract Lubawa 20 50 106-48
2. Rekord Bielsko – Biała 18 49 103-34
3. Piast Gliwice 19 48 89-44
4. Dreman Futsal Komprachcice 19 40 72-50
5. FC Toruń 19 31 58-63
6. GI Malepszy Futsal Leszno 19 27 75-56
7. AZS UW Wilanów 18 26 65-57
8. Red Dragons Pniewy 19 26 60-63
9. Legia Warszawa 20 23 59-65
10. LSSS Team Lębork 19 23 60-72
11. Clearex Chorzów 19 20 51-67
13. MOKS Białystok 19 17 55-70
12. Red Devils Chojnice 19 20 60-77
14. Fit-Morning Gredar Brzeg 19 16 50-79
15. Górnik Polkowice 19 10 46-118
16. AZS UG Gdańsk 19 9 51-97

 

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

25 RASZKOWSKI (CONSTRACT)
19 PIKIEWICZ (AZS UW WILANÓW), LUTECKI (DREMAN)
17 YVAALDO (LĘBORK), KLAUS (AZS UW WILANÓW), MIKOŁAJEWICZ (TORUŃ)

 

TYPER RED DRAGONS:

Czas na fazę pucharową. Przegrywający z danej pary żegna się z zabawą.

 

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

MARVIN PERKOVIC ŁUKASZ BŁASZCZYK
2 (+2) AZS UG GDAŃSK – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+3)
2 (+2) LEGIA WARSZAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+3)
2 (+1) MOKS BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE 2 (+3)
1 (+1) AZS UW WILANÓW – CLEAREX CHORZÓW 1 (+1)
1 (+2) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+3)
2 (+1) RED DEVILS CHOJNICE – GREDAR FUTSAL BRZEG 1 (+2)
ADRIAN SKRZYPEK MICHAŁ ROJ
2 (+3) AZS UG GDAŃSK – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+2)
2 (+3) LEGIA WARSZAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+2)
2 (+2) MOKS BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE 2 (+3)
X AZS UW WILANÓW – CLEAREX CHORZÓW 1 (+1)
1 (+4) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+4)
1 (+1) RED DEVILS CHOJNICE – GREDAR FUTSAL BRZEG 2 (+1)
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Bartosz Barański 4-3
Gracjan Miałkas Bartłomiej Gładyszewski 5-3
Marvin Perkovic Łukasz Błaszczyk 20. kolejka SFE
Adrian Skrzypek Michał Roj 20. kolejka SFE
Nikita Storożuk Marcin Małycha 21. kolejka SFE
Oskar Stankowiak Maksym Pautiak 21. kolejka SFE
Rafał Roj Dawid Kubiak 22. kolejka SFE
Mateusz Kostecki Piotr Błaszyk 22. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Patryk Hoły Gracjan Miałkas 23. kolejka SFE
Perkovic/ Błaszczyk Skrzypek/ M. Roj 24. kolejka SFE
Storożuk/ Małycha Stankowiak/ Pautiak 25. kolejka SFE
R.Roj/ Kubiak Kostecki/ Błaszyk 26. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Hoły/ Miałkas Perkovic/ Błaszczyk/ Skrzypek/ M. Roj 27. kolejka SFE
Storożuk/ Małycha/ Stankowiak/ Pautiak R.Roj/ Kubiak/ Kostecki/ Błaszyk 28. kolejka SFE
FINAŁ:
Hoły/ Miałkas/ Perkovic/ Błaszczyk/ Skrzypek/ M. Roj Storożuk/ Małycha/ Stankowiak/ Pautiak/ R.Roj/ Kubiak/ Kostecki/ Błaszyk 29. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

MATEUSZ ROJ JULIA JERZEWSKA
2 (+4) AZS UG GDAŃSK – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+2)
2 (+6) LEGIA WARSZAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+6)
2 (+3) MOKS BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE 2 (+2)
2 (+1) AZS UW WILANÓW – CLEAREX CHORZÓW 1 (+1)
1 (+5) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+2)
1 (+2) RED DEVILS CHOJNICE – GREDAR FUTSAL BRZEG 1 (+1)
BARTŁOMIEJ KUBIAK KONRAD PIECHOCKI
2 (+3) AZS UG GDAŃSK – DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE 2 (+3)
2 (+4) LEGIA WARSZAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+3)
2 (+2) MOKS BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE 2 (+3)
1 (+2) AZS UW WILANÓW – CLEAREX CHORZÓW 1 (+1)
1 (+2) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – GÓRNIK POLKOWICE 1 (+2)
1 (+1) RED DEVILS CHOJNICE – GREDAR FUTSAL BRZEG 1 (+2)
1/8 FINAŁU:
Michał Kiełpiński Kuba Lamcha 3-3 (-15: -21)
Otylia Dominikowska Bartosz Pigla 3-3 (-17: -13)
Mateusz Roj Julia Jerzewska 20. kolejka SFE
Bartłomiej Kubiak Konrad Piechocki 20. kolejka SFE
Tomasz Szafrański Szymon Łuczak 21. kolejka SFE
Zuzanna Rzeszutek Piotr Chwirot 21. kolejka SFE
Patryk Matyaszczyk Wojciech Miśkowiak 22. kolejka SFE
Marta Rita Hubert Kosicki 22. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Michał Kiełpiński Bartosz Pigla 23. kolejka SFE
Roj/ Jerzewska Kubiak/ Piechocki 24. kolejka SFE
Szafrański/ Łuczak Rzeszutek/ Chwirot 25. kolejka SFE
Matyaszczyk/ Miśkowiak Rita/ Kosicki 26. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Kiełpiński/ Pigla Roj/ Jerzewska/ Kubiak/ Piechocki 27. kolejka SFE
Szafrański/ Łuczak/ Rzeszutek/ Chwirot Matyaszczyk/ Miśkowiak/ Rita/ Kosicki 28. kolejka SFE
FINAŁ:
Kiełpiński/ Pigla/ Roj/ Jerzewska/ Kubiak/ Piechocki Szafrański/ Łuczak/ Rzeszutek/ Chwirot/ Matyaszczyk/ Miśkowiak/ Rita/ Kosicki 29. kolejka SFE