Terminarz

Terminarz rozgrywek Futsal Ekstraklasy w sezonie 2016/2017

Kolejka 1 – 17-18 września

Gatta Zduńska Wola 11-0 Euromaster Głogów 17 września, 18:00
Kacper Konopacki 6 (s), Michał Marciniak 7, Daniel Krawczyk 15, 27, Igor Sobalczyk 22, 37, Mateusz Olczak 25, 33, Mariusz Milewski 25, Michał Szymczak 28, Sebastian Wojciechowski 39
Red Devils Chojnice 2-2 AZS UŚ Katowice 18 września, 18:00
Łukasz Sobański 4, Marek Steinborn 8 – Jacek Hewlik 29, Sławomir Pękala 34
AZS UG Gdańsk 3-1 Piast Gliwice 17 września, 20:00
Maciej Osłowski 21, Dominik Depta 28, Tomasz Kriezel 39 – Taras Tarasowycz 19
Red Dragons Pniewy 1-1 Clearex Chorzów 17 września, 18:00
Adrian Skrzypek 11 – Robert Gładczak 16
Pogoń 04 Szczecin 3-0 MKF Solne Miasto Wieliczka 18 września, 14:00
Mateusz Jakubiak 7, 37, Artur Jurczak 14
FC Toruń 0-6 Rekord Bielsko-Biała 19 września, 18:15
Ołeksandr Bondar 7, 14, Łukasz Biel 11, Michał Marek 15, Roman Wachuła 25, Radek Polášek 38
Kolejka 2 – 1-2 października
Euromaster Głogów 2-5 AZS UŚ Katowice 1 października, 18:00
Piotr Pietruszko 18, Adrian Niedźwiecki 39 – Tomasz Dura 1, 2, 10, 10, Kamil Musiał 19
Pogoń 04 Szczecin 1-2 FC Toruń 3 października, 18:00
Adam Jonczyk 40 – Marcin Mikołajewicz 2, Michał Wojciechowski 40
Piast Gliwice 2-2 Gatta Zduńska Wola 3 października, 18:30
Krzysztof Piskorz 29, Taras Tarasowycz 31 – Mariusz Milewski 13, Daniel Krawczyk 24
Clearex Chorzów 4-2 Red Devils Chojnice 1 października, 19:00
Tomasz Lutecki 6, Robert Gładczak 12, Mikołaj Zastawnik 14, Kamil Kmiecik 29 – Przemysław Laskowski 4, Dominik Laskowski 33
MKF Solne Miasto Wieliczka 5-3 AZS UG Gdańsk 1 października, 18:00
Kamil Jeleń 9, 39, Konrad Cebula 18, Michał Skórski 33, Arkadiusz Lekki 38 – Maciej Osłowski 18, Wojciech Pawicki 20, 27
Rekord Bielsko-Biała 6-3 Red Dragons Pniewy 2 października, 18:00
Ołeksandr Bondar 1, Radek Polášek 16, Łukasz Biel 16, Jan Janovský 23, Artur Popławski 29, 32 – Patryk Hoły 23, Adrian Skrzypek 37, Oskar Stankowiak 39
Kolejka 3 – 8-9 października
AZS UŚ Katowice 4-1 Clearex Chorzów 9 października, 18:00
Tomasz Dura 3, Jacek Hewlik 24, Krzysztof Salisz 39, Michał Cygnarowski 40 – Piotr Łopuch 36
Gatta Zduńska Wola 2-0 MKF Solne Miasto Wieliczka 8 października, 18:00
Daniel Krawczyk 1, Mariusz Milewski 15
Red Devils Chojnice 1-8 Rekord Bielsko-Biała 9 października, 18:00
Witalij Kołesnyk 25 – Mariusz Kaźmierczak 1 (s), Ołeksandr Bondar 8, 20, Artur Popławski 14, Michał Marek 14, 37, Radek Polášek 17, Szymon Cichy 39
AZS UG Gdańsk 2-1 FC Toruń 9 października, 17:00
Tomasz Kriezel 29, Patryk Laskowski 32 – Delpi 37
Red Dragons Pniewy 3-1 Pogoń 04 Szczecin 10 października, 18:30
Łukasz Frajtag 7, 33, Adam Wachoński 40 – Artur Jurczak 19
Piast Gliwice 5-2 Euromaster Głogów 8 października, 19:00
Paweł Barański 26, 38, Przemysław Dewucki 27, Maciej Mizgajski 38, 40 – Kamil Łętkowski 25, Kamil Kaczmar 36
Kolejka 4 – 15-16 października
Euromaster Głogów 3-3 Clearex Chorzów 14 października, 19:00
Andrzej Koryciński 7, Piotr Pietruszko 16, Kamil Kaczmar 32 – Mikołaj Zastawnik 7, Tomasz Lutecki 24, 40
Gatta Zduńska Wola 5-3 FC Toruń 15 października, 18:00
Michał Marciniak 10, 34, Arkadiusz Szypczyński 13, Mariusz Milewski 23, Marcin Stanisławski 25 – Cléverson 24, Sylwester Kieper 30, Karol Czyszek 40
AZS UG Gdańsk 1-2 Red Dragons Pniewy 15 października, 18:00
Wojciech Pawicki 30 – Łukasz Frajtag 12, Oskar Stankowiak 37
MKF Solne Miasto Wieliczka 3-3 Piast Gliwice 16 października, 15:30
Piotr Myszor 14, Kamil Jeleń 15, Maksym Pautiak 28 (s) – Przemysław Dewucki 22, 37 (k), Paweł Barański 31
Rekord Bielsko-Biała 7-1 AZS UŚ Katowice 16 października, 18:00
Jan Janovský 4, Artur Popławski 6, 33, Ołeksandr Bondar 12, Paweł Budniak 17, Radek Polášek 26, 39 – Krzysztof Salisz 33
Pogoń 04 Szczecin 9-2 Red Devils Chojnice 15 października, 18:00
Artur Jurczak 6, 12, 28, Daniel Maćkiewicz 9, Michał Kubik 9, 14, Mateusz Gepert 26, Łukasz Cymański 33, Adam Jonczyk 36 – Przemysław Laskowski 18, Piotr Wardowski 20
Kolejka 5 – 22-23 października
Clearex Chorzów 0-9 Rekord Bielsko-Biała 24 października, 18:30
Ołeksandr Bondar 6, 11, 17, Michał Marek 7, 12, 18, Jan Janovský 27, 34, Roman Wachuła 30
Piast Gliwice 4-2 FC Toruń 23 października, 18:00
Przemysław Dewucki 5, Krzysztof Piskorz 29, 34, Maksym Pautiak 40 – Cléverson 21, 31
AZS UŚ Katowice 3-5 Pogoń 04 Szczecin 23 października, 20:00
Tomasz Dura 27, Damian Wojtas 33, Krzysztof Salisz 34 – Adam Jonczyk 2, Łukasz Cymański 25, 25, Michał Kubik 38, Kamil Lasik 40
Gatta Zduńska Wola 2-1 Red Dragons Pniewy 22 października, 18:00
Michał Marciniak 24, Michał Szymczak 40 – Adam Wachoński 23
Red Devils Chojnice 4-6 AZS UG Gdańsk 23 października, 18:00
Łukasz Sobański 25, 27, Wadym Iwanow 25, Piotr Wardowski 39 – Patryk Laskowski 1, Dominik Depta 19, 31, Maciej Urtnowski 29, 36, Tomasz Kriezel 36
MKF Solne Miasto Wieliczka 2-3 Euromaster Głogów 22 października, 18:00
Krystian Grochalski 14, Michał Gąsior 31 – Piotr Pietruszko 8, 29, Kamil Kaczmar 38
Kolejka 6 – 5-6 listopada
Euromaster Głogów 1-7 Rekord Bielsko-Biała 6 listopada, 17:00
Kacper Konopacki 40 – Michał Marek 2, 20, Paweł Budniak 7, Łukasz Biel 23, Radek Polášek 34, 38, Igor Borowicz 38
Piast Gliwice 2-2 Red Dragons Pniewy 4 listopada, 20:30
Paweł Barański 4, Przemysław Dewucki 8 – Adam Wachoński 2, Maciej Foltyn 5
Gatta Zduńska Wola 4-1 Red Devils Chojnice 6 listopada, 18:00
Michał Szymczak 10, Mateusz Olczak 13, Igor Sobalczyk 38, 40 – Przemysław Laskowski 30
FC Toruń 7-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 6 listopada, 18:00
Marcin Mikołajewicz 7, 29, Cléverson 9, 16, 19, Sylwester Kieper 11, Delpi 40 – Michał Skórski 15, Konrad Cebula 18
Pogoń 04 Szczecin 4-5 Clearex Chorzów 7 listopada, 18:30
Dominik Solecki 5, Ołeksandr Szamotij 21, Artur Jurczak 35, Mateusz Jakubiak 36 – Piotr Łopuch 6, Tomasz Lutecki 10, 19, Tomasz Golly 18, Mikołaj Zastawnik 37
AZS UG Gdańsk 2-2 AZS UŚ Katowice 5 listopada, 20:00
Wojciech Pawicki 22, Mateusz Cyman 31 – Tomasz Dura 6, Jędrzej Jasiński 11
Kolejka 7 – 12-13 listopada
FC Toruń 7-2 Euromaster Głogów 13 listopada, 17:00
Michał Wojciechowski 7, 34, Cléverson 9, Marcin Mikołajewicz 19, 36, Mateusz Waszak 27, 32 – Andrzej Koryciński 4, Sebastian Szala 6
Rekord Bielsko-Biała 7-1 Pogoń 04 Szczecin 13 listopada, 18:00
Roman Wachuła 16, 36, Ołeksandr Bondar 18, 31, Paweł Budniak 26, Michał Marek 27, 35 – Michał Kubik 6
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-3 Red Dragons Pniewy 13 listopada, 18:00
Krystian Grochalski 17, Piotr Myszor 25, Wojciech Przybył 25, Kamil Jeleń 28, 38, 39 – Adrian Skrzypek 7, Piotr Błaszyk 8, Oskar Stankowiak 40
Clearex Chorzów 4-1 AZS UG Gdańsk 13 listopada, 17:00
Mikołaj Zastawnik 3, Tomasz Golly 11, Tomasz Lutecki 22, 25 – Mateusz Cyman 39
Piast Gliwice 8-2 Red Devils Chojnice 12 listopada, 20:00
Maciej Mizgajski 3, 27, 31, 37, Robert Satora 15, Krzysztof Piskorz 17, Przemysław Dewucki 31, Zbigniew Mirga 34 – Marcin Grzywa 7 (s), Wadym Iwanow 33
AZS UŚ Katowice 4-4 Gatta Zduńska Wola 13 listopada, 18:30
Tomasz Dura 1, Jacek Hewlik 24, Marcin Minkus 28, Michał Cygnarowski 34 – Michał Marciniak 13, 36, Igor Sobalczyk 39, Michał Szymczak 40
Kolejka 8 – 19-20 listopada
Euromaster Głogów 2-6 Pogoń 04 Szczecin 21 listopada, 18:00
Kamil Kaczmar 6, Michał Bartnicki 40 – Artur Jurczak 14, Mateusz Jakubiak 15, 28, 30, Michał Kubik 16, Dominik Solecki 34
Red Dragons Pniewy 2-1 FC Toruń 19 listopada, 18:00
Karol Czyszek 17 (s), Piotr Błaszyk 23 – Marcin Mikołajewicz 40
AZS UG Gdańsk 4-4 Rekord Bielsko-Biała 19 listopada, 18:00
Dominik Depta 13, Maciej Osłowski 19, Tomasz Poźniak 20, Mateusz Cyman 27 – Ołeksandr Bondar 2, 22, Paweł Budniak 25, Łukasz Biel 29
Red Devils Chojnice 5-6 MKF Solne Miasto Wieliczka 19 listopada, 18:00
Karol Jączkowski 7, Przemysław Laskowski 8, Marek Steinborn 15, Wadym Iwanow 17, Mariusz Kaźmierczak 40 – Kamil Jeleń 4, Krystian Grochalski 7, 40, Piotr Myszor 23, Daniel Suchan 25, Konrad Podobiński 36
Gatta Zduńska Wola 3-2 Clearex Chorzów 21 listopada, 18:30
Michał Szymczak 1, Igor Sobalczyk 7, Michał Marciniak 8 – Mikołaj Zastawnik 6, 37
AZS UŚ Katowice 0-5 Piast Gliwice 20 listopada, 18:00
Paweł Barański 8, 25, Przemysław Dewucki 22, Zbigniew Mirga 35, Taras Tarasowycz 36
Kolejka 9 – 26-27 listopada
Red Dragons Pniewy 3-2 Euromaster Głogów 26 listopada, 18:00
Adam Wachoński 14, 18, Maciej Foltyn 37 – Grzegorz Nowak 36, 40
Pogoń 04 Szczecin 7-4 AZS UG Gdańsk 28 listopada, 18:10
Dominik Solecki 6, 14, 37, Mateusz Gepert 20, Artur Jurczak 31, Tomasz Kriezel 32 (s), Marek Bugański 32 – Tomasz Poźniak 22, 38, Mateusz Cyman 24, Michał Horbacz 39
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
FC Toruń 5-1 Red Devils Chojnice 26 listopada, 18:00
Remigiusz Spychalski 13, Sylwester Kieper 25, Krzysztof Elsner 27, Cléverson 33, Marcin Mikołajewicz 40 – Marek Steinborn 12
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Gatta Zduńska Wola 27 listopada, 13:25
Ołeksandr Bondar 8, 14, Łukasz Biel 11, 36, 38 – Mateusz Olczak 9, Igor Sobalczyk 24
MKF Solne Miasto Wieliczka 0-2 AZS UŚ Katowice 26 listopada, 18:00
Krzysztof Salisz 32, Kamil Musiał 33
Clearex Chorzów 2-4 Piast Gliwice 27 listopada, 18:00
Mikołaj Zastawnik 1, Tomasz Lutecki 27 – Maciej Mizgajski 1, 15, Zbigniew Mirga 16, Przemysław Dewucki 36
Kolejka 10 – 3-4 grudnia
Red Dragons Pniewy 2-0 Red Devils Chojnice 3 grudnia, 18:00
Szymon Piasek 13, Adam Wachoński 15
Euromaster Głogów 2-5 AZS UG Gdańsk 3 grudnia, 17:00
Kamil Kaczmar 8, Kamil Łętkowski 22 – Tomasz Kriezel 4, 38, Sebastian Szala 15 (s), Maciej Urtnowski 17, Tomasz Musik 23
Gatta Zduńska Wola 2-2 Pogoń 04 Szczecin 3 grudnia, 18:00
Daniel Krawczyk 2, Michał Marciniak 36 – Artur Jurczak 14, 18
AZS UŚ Katowice 0-6 FC Toruń 3 grudnia, 18:00
Marcin Mikołajewicz 10, 22, 34, 35, Sylwester Kieper 24, Krzysztof Elsner 31
Piast Gliwice 1-5 Rekord Bielsko-Biała 2 grudnia, 21:00
Przemysław Dewucki 31 – Paweł Budniak 2, 10, Radek Polášek 13, Rafał Franz 25, Michał Marek 30
Clearex Chorzów 6-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 3 grudnia, 19:00
Tomasz Lutecki 5, Piotr Łopuch 9, Szymon Łuszczek 14, Tomasz Golly 15, 34, Damian Purolczak 40 – Piotr Myszor 39
Kolejka 11 – 10-11 grudnia
Red Devils Chojnice 1-4 Euromaster Głogów 11 grudnia, 18:00
Witalij Kołesnyk 16 – Piotr Pietruszko 17, Kacper Konopacki 23, 36, Przemysław Laskowski 32 (s)
AZS UG Gdańsk 4-5 Gatta Zduńska Wola 10 grudnia, 18:30
Patryk Laskowski 22, Dominik Depta 34, Tomasz Poźniak 36, Tomasz Musik 37 – Marcin Kiełpiński 7, Mariusz Milewski 12, Michał Marciniak 14, Marcin Stanisławski 15, Daniel Krawczyk 40
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Red Dragons Pniewy 0-0 AZS UŚ Katowice 10 grudnia, 18:00
Pogoń 04 Szczecin 0-2 Piast Gliwice 17 grudnia, 15:45
Tomasz Szczurek 9, Taras Tarasowycz 39
FC Toruń 4-2 Clearex Chorzów 10 grudnia, 19:00
Michał Suchocki 11, Marcin Mikołajewicz 15, Krzysztof Elsner 15, Cléverson 39 – Tomasz Lutecki 11, Marcin Mikołajewicz 39 (s)
Rekord Bielsko-Biała 5-0 MKF Solne Miasto Wieliczka 11 grudnia, 18:00
Ołeksandr Bondar 2, Radek Polášek 9, Artur Popławski 22, Rafał Franz 33, Szymon Cichy 36
Kolejka 12 – 7-8 stycznia
Euromaster Głogów 0-1 Gatta Zduńska Wola 9 stycznia, 18:00
Michał Marciniak 18
AZS UŚ Katowice 3-3 Red Devils Chojnice 6 stycznia, 18:00
Kamil Musiał 4, 28, Jacek Hewlik 35 – Mariusz Kaźmierczak 3, Dariusz Rychłowski 8, Piotr Wardowski 27
Piast Gliwice 5-5 AZS UG Gdańsk 8 stycznia, 18:00
Paweł Barański 6, 37, 37, Marcin Grzywa 9, Maciej Mizgajski 27 – Patryk Laskowski 14, Wojciech Pawicki 25, Tomasz Kriezel 34, Mateusz Osiński 38, Mateusz Cyman 40
Clearex Chorzów 0-4 Red Dragons Pniewy 9 stycznia, 20:15
Adrian Skrzypek 17, 25, Szymon Piasek 30, Michał Ozorkiewicz 32
MKF Solne Miasto Wieliczka 3-7 Pogoń 04 Szczecin 7 stycznia, 18:00
Krystian Grochalski 20, 37, Piotr Myszor 33 – Michał Kubik 10, 31, 38, Daniel Maćkiewicz 11, 35, Adam Jonczyk 16, Artur Jurczak 18
Rekord Bielsko-Biała 3-3 FC Toruń 8 stycznia, 18:00
Ołeksandr Bondar 26, Rafał Franz 30, 35 – Michał Wojciechowski 19, Mykoła Morozow 28, Marcin Mikołajewicz 33
Kolejka 13 – 14-15 stycznia
Gatta Zduńska Wola 5-3 Piast Gliwice 14 stycznia, 18:00
Arkadiusz Szypczyński 4, Daniel Krawczyk 7, 33, Michał Marciniak 23, Marcin Kiełpiński 32 – Tomasz Szczurek 19, Przemysław Dewucki 26, Krzysztof Piskorz 34
Red Devils Chojnice 2-4 Clearex Chorzów 15 stycznia, 19:00
Sebastian Wojciechowski 20, Mariusz Kaźmierczak 39 – Tomasz Golly 9, 13, Wadym Iwanow 28, Tomasz Lutecki 29
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
AZS UG Gdańsk 7-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 16 stycznia, 18:30
Krystian Brzenk 4 (s), 14 (s), Maciej Osłowski 23, Michał Horbacz 27, Patryk Laskowski 35, 39, Wojciech Pawicki 36 – Piotr Myszor 7
Red Dragons Pniewy 0-1 Rekord Bielsko-Biała 14 stycznia, 18:00
Paweł Budniak 26
AZS UŚ Katowice 5-3 Euromaster Głogów 14 stycznia, 18:00
Kamil Kmiecik 18, Jacek Hewlik 27, Sławomir Pękala 30, Kamil Musiał 39, 40 – Kamil Kaczmar 2, Rafał Krzyśka 14 (s), Sebastian Szala 29
FC Toruń 1-2 Pogoń 04 Szczecin 13 stycznia, 19:00
Michał Wojciechowski 7 – Michał Suchocki 6 (s), Artur Jurczak 30
Kolejka 14 – 21-22 stycznia
Euromaster Głogów 2-5 Piast Gliwice 23 stycznia, 18:30
Sebastian Szala 16, Grzegorz Nowak 16 – Krzysztof Piskorz 1, 28, Grzegorz Nowak 9 (s), Przemysław Dewucki 38, Maksym Pautiak 39
Clearex Chorzów 1-4 AZS UŚ Katowice 21 stycznia, 17:00
Mateusz Bednarczyk 27 (s) – Michał Cygnarowski 2, Jacek Hewlik 4, Jakub Haase 9, Damian Wojtas 38
MKF Solne Miasto Wieliczka 0-3 Gatta Zduńska Wola 22 stycznia, 17:00
Michał Marciniak 2, 25, Daniel Krawczyk 12
Rekord Bielsko-Biała 7-0 Red Devils Chojnice 22 stycznia, 18:00
Paweł Budniak 2, 39, Sebastian Wojciechowski 7 (s), Rafał Franz 15, Łukasz Biel 19, Roman Wachuła 26, 40
FC Toruń 6-1 AZS UG Gdańsk 21 stycznia, 16:00
Delpi 1, Cléverson 19, 22, Karol Czyszek 27, Marcin Mikołajewicz 36, 37 – Dominik Depta 33
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Red Dragons Pniewy 22 stycznia, 17:30
Artur Jurczak 6, Mateusz Jakubiak 21 – Adrian Skrzypek 21, Piotr Błaszyk 40
Kolejka 15 – 4-5 lutego
Piast Gliwice 3-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 4 lutego, 18:00
Maciej Mizgajski 8, Przemysław Dewucki 33, Paweł Barański 37 – Daniel Bukowiec 36, Konrad Cebula 39
AZS UŚ Katowice 1-9 Rekord Bielsko-Biała 4 lutego, 18:00
Szymon Cichy 36 (s) – Rafał Franz 9, 30, 39, Roman Wachuła 15, Paweł Budniak 15, Łukasz Biel 16, 26, 31, Radek Polášek 33
Red Devils Chojnice 1-2 Pogoń 04 Szczecin 5 lutego, 18:00
Mariusz Kaźmierczak 7 – Mateusz Jakubiak 23, Michał Kubik 37
Clearex Chorzów 2-1 Euromaster Głogów 6 lutego, 19:30
Tomasz Golly 11, 20 – Kamil Nowakowski 13
FC Toruń 5-4 Gatta Zduńska Wola 6 lutego, 18:00
Delpi 6, Marcin Mikołajewicz 9, Cléverson 21, 28, Sylwester Kieper 26 – Daniel Krawczyk 10, Michał Suchocki 26 (s), Mariusz Milewski 27, 36
Red Dragons Pniewy 4-3 AZS UG Gdańsk 6 lutego, 20:00
Adam Wachoński 9, 38, Adrian Skrzypek 13, Patryk Zdańkiewicz 22 – Patryk Kubiszewski 5, Mateusz Cyman 12, Maciej Foltyn 35 (s)
Kolejka 16 – 18-19 lutego
Euromaster Głogów 3-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 19 lutego, 17:00
Sebastian Szala 35, Kamil Kaczmar 35, Michał Długosz 36 – Daniel Bukowiec 33
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Clearex Chorzów 20 lutego, 20:00
Artur Popławski 30, Paweł Budniak 32, Ołeksandr Bondar 35 – Mateusz Omylak 28, Tomasz Lutecki 30
FC Toruń 2-2 Piast Gliwice 18 lutego, 16:00
Marcin Mikołajewicz 2, Michał Wojciechowski 37 – Taras Tarasowycz 5, Przemysław Dewucki 11
Pogoń 04 Szczecin 2-2 AZS UŚ Katowice 19 lutego, 14:00
Artur Jurczak 27, Mateusz Jaubiak 35 – Kamil Kmiecik 18, Krzysztof Salisz 40
Red Dragons Pniewy 1-3 Gatta Zduńska Wola 18 lutego, 18:00
Michał Szymczak 22 (s) – Marcin Stanisławski 8, Michał Szymczak 20, Mariusz Milewski 40
AZS UG Gdańsk 6-1 Red Devils Chojnice 18 lutego, 18:00
Mikołaj Kreft 3, 18, Patryk Kubiszewski 3, 26, Wojciech Pawicki 15, Tomasz Musik 33 – Przemysław Laskowski 16
Kolejka 17 – 4-5 marca
MKF Solne Miasto Wieliczka 0-3 FC Toruń 4 marca, 18:00
Krzysztof Elsner 3, Michał Wojciechowski 28, Marcin Mikołajewicz 35
Clearex Chorzów 4-3 Pogoń 04 Szczecin 4 marca, 18:00
Mikołaj Zastawnik 10, Wadym Iwanow 18, 24, Daniel Maćkiewicz 36 (s) – Adam Jonczyk 6, Artur Jurczak 11, Mateusz Jakubiak 31
AZS UŚ Katowice 3-0 AZS UG Gdańsk 6 marca, 20:00
Krzysztof Salisz 9, Kamil Musiał 27, Damian Wojtas 39
Rekord Bielsko-Biała 4-5 Euromaster Głogów 5 marca, 18:00
Artur Popławski 2, 19, Jan Janovský 28, Łukasz Biel 29 – Michał Bartnicki 11, 12, Andrzej Koryciński 18, Sebastian Szala 21, 26
Red Dragons Pniewy 1-6 Piast Gliwice 4 marca, 18:00
Piotr Błaszyk 30 – Robert Satora 15, Przemysław Dewucki 27, 39, Maksym Pautiak 31, 31, 40
Red Devils Chojnice 0-4 Gatta Zduńska Wola 5 marca, 18:00
Michał Marciniak 2, 26, Marcin Stanisławski 14, Mariusz Milewski 37
Kolejka 18 – 11-12 marca
Euromaster Głogów 1-3 FC Toruń 12 marca, 17:00
Michał Bartnicki 28 – Krzysztof Elsner 1, 39, Marcin Mikołajewicz 40
Pogoń 04 Szczecin 1-4 Rekord Bielsko-Biała 12 marca, 13:00
Marek Bugański 29 – Radek Polášek 5, Łukasz Biel 11, Michał Marek 17, Roman Wachuła 24
Red Dragons Pniewy 4-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 11 marca, 18:00
Szymon Piasek 12, Przemysław Michalski 18, Michał Ozorkiewicz 27, Piotr Błaszyk 38 – Piotr Myszor 23, Michał Skórski 37
AZS UG Gdańsk 1-5 Clearex Chorzów 13 marca, 20:00
Maciej Osłowski 25 – Tomasz Golly 3, Mikołaj Zastawnik 8, 25, Szymon Łuszczek 36, Mateusz Omylak 38
Red Devils Chojnice 7-2 Piast Gliwice 11 marca, 18:00
Mariusz Kaźmierczak 9, 23, 36, Sebastian Wojciechowski 13, Jakub Mączkowski 18, 27, Mariusz Sawicki 32 – Maksym Pautiak 24, Maciej Mizgajski 32
Gatta Zduńska Wola 5-2 AZS UŚ Katowice 11 marca, 18:00
Daniel Krawczyk 5, 9, 36, 37, Marcin Stanisławski 7 – Krzysztof Salisz 4, Tomasz Dura 20
Kolejka 19 – 18-19 marca
Pogoń 04 Szczecin 4-3 Euromaster Głogów 19 marca, 13:00
Artur Jurczak 11, Daniel Maćkiewicz 18, 35, Dominik Solecki 26 – Kacper Konopacki 14, Michał Bartnicki 14, Kamil Łętkowski 33
FC Toruń 5-1 Red Dragons Pniewy 20 marca, 20:00
Marcin Mikołajewicz 10, 32, 37, Karol Czyszek 14, Michał Wojciechowski 26 – Adrian Skrzypek 30
Rekord Bielsko-Biała 11-1 AZS UG Gdańsk 19 marca, 18:00
Artur Popławski 1, Paweł Budniak 7, 12, 30, 34, Michał Marek 18, Łukasz Biel 21, 26, Roman Wachuła 23, Ołeksandr Bondar 26, Igor Borowicz 39 – Mikołaj Kreft 39
MKF Solne Miasto Wieliczka 4-3 Red Devils Chojnice 17 marca, 20:00
Piotr Myszor 2, Michał Gąsior 8, Michał Skórski 14, 28 – Mariusz Kaźmierczak 15, Sebastian Wojciechowski 23, Dariusz Rychłowski 36
Clearex Chorzów 5-1 Gatta Zduńska Wola 18 marca, 17:00
Wadym Iwanow 5, 7, Tomasz Lutecki 9, Mikołaj Zastawnik 22, Piotr Łopuch 38 – Daniel Krawczyk 30
Piast Gliwice 1-1 AZS UŚ Katowice 19 marca, 18:00
Przemysław Dewucki 9 – Tomasz Dura 12
Kolejka 20 – 24-25 marca
Euromaster Głogów 5-3 Red Dragons Pniewy 25 marca, 17:00
Kamil Kaczmar 13, 20, Sebastian Szala 14, 20, 31 – Szymon Piasek 33, Michał Ozorkiewicz 33, Patryk Zdańkiewicz 39
AZS UG Gdańsk 3-3 Pogoń 04 Szczecin 25 marca, 20:00
Mateusz Cyman 28, Mikołaj Kreft 30, Dominik Depta 35 – Artur Jurczak 11, Daniel Maćkiewicz 14, 29
Red Devils Chojnice 1-6 FC Toruń 25 marca, 18:00
Sebastian Wojciechowski 17 – Marcin Mikołajewicz 3, 20, 35, Cléverson 10, 28, Delpi 10
Gatta Zduńska Wola 4-2 Rekord Bielsko-Biała 24 marca, 20:00
Daniel Krawczyk 10, 32, Michał Marciniak 25, 38 – Jan Janovský 8, Michał Marek 11
AZS UŚ Katowice 1-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 25 marca, 19:30
Tomasz Dura 3 – Daniel Suchan 10
Piast Gliwice 3-1 Clearex Chorzów 25 marca, 19:00
Przemysław Dewucki 17, Michał Grecz 17, Maciej Mizgajski 38 – Wadym Iwanow 5
Kolejka 21 – 15-16 kwietnia
AZS UG Gdańsk 3-6 Euromaster Głogów 15 kwietnia, 18:00
Patryk Laskowski 16, Tomasz Kriezel 16, 18 – Kamil Kaczmar 5, 13, Kacper Konopacki 8, Sebastian Szala 11, Michał Bartnicki 22, Wojciech Pawicki 29 (s)
Pogoń 04 Szczecin 11-3 Gatta Zduńska Wola 15 kwietnia, 13:00
Adam Jonczyk 8, 12, 32, Dominik Solecki 12, Mateusz Jakubiak 12, 21, 22, 34, Artur Jurczak 20, Michał Kubik 25, Daniel Maćkiewicz 30 – Daniel Krawczyk 19, Mariusz Milewski 30, Michał Marciniak 33
FC Toruń 2-2 AZS UŚ Katowice 15 kwietnia, 16:00
Mykoła Morozow 19, Marcin Mikołajewicz 21 – Kamil Kmiecik 10, 39
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Piast Gliwice 17 kwietnia, 20:00
Artur Popławski 7, 34 – Paweł Barański 26, Przemysław Dewucki 33
MKF Solne Miasto Wieliczka 7-2 Clearex Chorzów 15 kwietnia, 16:00
Piotr Myszor 15, 26, Michał Skórski 16, Paweł Doroszko 20, Arkadiusz Lekki 35, Krystian Brzenk 38, Daniel Bukowiec 40 – Piotr Łopuch 32, Wadym Iwanow 34
Red Devils Chojnice 3-3 Red Dragons Pniewy 15 kwietnia, 18:30
Sebastian Wojciechowski 10, Piotr Wardowski 24, Mariusz Kaźmierczak 40 (k) – Patryk Hoły 5, Adrian Skrzypek 17, Adam Wachoński 30
Kolejka 22 – 22 kwietnia
Euromaster Głogów 3-2 Red Devils Chojnice 22 kwietnia, 18:00
Kacper Konopacki 3, Kamil Kaczmar 37, Sebastian Szala 40 – Witalij Kołesnyk 12, Jakub Mączkowski 36
Gatta Zduńska Wola 4-1 AZS UG Gdańsk 22 kwietnia, 18:00
Mateusz Olczak 6, Mikołaj Kreft 18 (s), Daniel Krawczyk 39, Michał Szymczak 39 – Maciej Urtnowski 24
AZS UŚ Katowice 6-2 Red Dragons Pniewy 22 kwietnia, 18:00
Krzysztof Salisz 22, Jacek Hewlik 26, Michał Cygnarowski 28, Jędrzej Jasiński 38, Damian Wojtas 38, 39 – Szymon Piasek 16, 20
Piast Gliwice 6-2 Pogoń 04 Szczecin 22 kwietnia, 18:00
Maciej Mizgajski 7, 8, 40, Sebastian Szadurski 25, Michał Grecz 34, Paweł Barański 40 – Maksym Pautiak 2 (s), Mateusz Gepert 33
Clearex Chorzów 3-1 FC Toruń 22 kwietnia, 18:00
Piotr Łopuch 4, Tomasz Lutecki 35, Mikołaj Zastawnik 38 – Remigiusz Spychalski 40
MKF Solne Miasto Wieliczka 2-5 Rekord Bielsko-Biała 22 kwietnia, 18:00
Michał Skórski 15, Wojciech Przybył 26 – Łukasz Biel 5, 20, 29, Rafał Franz 12, 19
w Bielsku-Białej; MKF Solne Miasto gospodarzem
Kolejka 23 – 6-7 maja
FC Toruń 5-1 Pogoń 04 Szczecin 5 maja, 20:00
Marcin Mikołajewicz 9, 13, 29, Delpi 18, Krzysztof Elsner 27 – Mateusz Gepert 34
Piast Gliwice 1-2 Rekord Bielsko-Biała 7 maja, 18:00
Paweł Barański 22 – Łukasz Biel 7, 19
Red Dragons Pniewy 2-0 Red Devils Chojnice 6 maja, 18:00
Michał Ozorkiewicz 17, 40
Euromaster Głogów 3-2 AZS UŚ Katowice 6 maja, 18:00
Adrian Niedźwiedzki 8, 21, Jarosław Radliński 23 – Kamil Kmiecik 9, Michał Długosz 16 (s)
AZS UG Gdańsk 3-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 6 maja, 18:00
Mateusz Cyman 25, Tomasz Poźniak 26, Maciej Osłowski 36 – Konrad Cebula 18, Wojciech Przybył 18, Michał Skórski 27
Gatta Zduńska Wola 7-3 Clearex Chorzów 6 maja, 18:00
Michał Marciniak 4, Marcin Stanisławski 8, 24, Daniel Krawczyk 26, Mariusz Milewski 28, Igor Sobalczyk 36, 39 – Mikołaj Zastawnik 17, Wadym Iwanow 22, Mateusz Omylak 40
Kolejka 24 – 10 maja
Clearex Chorzów 2-2 Pogoń 04 Szczecin 10 maja, 18:00
Piotr Łopuch 5, Tomasz Golly 40 – Łukasz Cymański 25, Adam Jonczyk 31
Rekord Bielsko-Biała 3-3 FC Toruń 10 maja, 19:30
Artur Popławski 2, Łukasz Biel 25, Rafał Franz 31 – Michał Wojciechowski 11, Michał Suchocki 34, Marcin Mikołajewicz 40
Gatta Zduńska Wola 3-0 Piast Gliwice 10 maja, 18:00
Arkadiusz Szypczyński 12, Daniel Krawczyk 14, Michał Marciniak 35
Red Devils Chojnice 2-5 MKF Solne Miasto Wieliczka 10 maja, 19:00
Przemysław Laskowski 28, Daniel Suchan 39 (s) – Daniel Suchan 25, Wojciech Przybył 29, 35, Konrad Cebula 36, Krystian Grochalski 40
AZS UŚ Katowice 1-3 AZS UG Gdańsk 10 maja, 18:30
Jędrzej Jasiński 3 – Wojciech Pawicki 29, Michał Horbacz 33, Tomasz Kriezel 39
Red Dragons Pniewy 0-1 Euromaster Głogów 10 maja, 20:00
Kamil Kaczmar 40
Kolejka 25 – 13-14 maja
Piast Gliwice 2-4 Clearex Chorzów 13 maja, 18:00
Maksym Pautiak 26, Przemysław Dewucki 31 – Mikołaj Zastawnik 1, Robert Świtoń 24, Tomasz Golly 35, Wadym Iwanow 36
FC Toruń 3-3 Gatta Zduńska Wola 14 maja, 18:00
Michał Wojciechowski 1, Sylwester Kieper 7, Michał Suchocki 34 – Mariusz Milewski 10, Michał Marciniak 14, Marcin Stanisławski 36
Pogoń 04 Szczecin 3-3 Rekord Bielsko-Biała 13 maja, 17:00
Mateusz Gepert 11, Mateusz Jakubiak 17, 35 – Michał Marek 2, Artur Popławski 24, Roman Wachuła 36
Euromaster Głogów 2-0 Red Devils Chojnice 14 maja, 14:00
Michał Bartnicki 23, Kamil Nowakowski 31
AZS UG Gdańsk 1-4 Red Dragons Pniewy 14 maja, 16:00
Dominik Depta 6 – Piotr Błaszyk 5, 15, Adrian Skrzypek 12, Tomasz Kriezel 18 (s)
MKF Solne Miasto Wieliczka 1-2 AZS UŚ Katowice 14 maja, 18:00
Daniel Bukowiec 20 – Marcin Minkus 1, Kamil Kmiecik 12
Kolejka 26 – 20-21 maja
Rekord Bielsko-Biała 8-3 Clearex Chorzów 21 maja, 18:00
Michał Marek 7, 13, Łukasz Biel 16, 37, Rafał Franz 25, Artur Popławski 26, Jan Janovský 28, Paweł Budniak 36 – Tomasz Golly 6, Robert Świtoń 24, Wadym Iwanow 40
Gatta Zduńska Wola 8-4 Pogoń 04 Szczecin 21 maja, 18:00
Daniel Krawczyk 5, 20, 28, Michał Marciniak 12, 32, Arkadiusz Szypczyński 32, 38, Marcin Stanisławski 36 – Michał Kubik 6, Daniel Maćkiewicz 21, Michał Marciniak 29 (s), Mateusz Jakubiak 32
Piast Gliwice 2-2 FC Toruń 21 maja, 18:00
Maciej Mizgajski 5, Krzysztof Piskorz 25 – Michał Suchocki 33, Krzysztof Elsner 40
AZS UŚ Katowice 5-2 Red Devils Chojnice 20 maja, 18:00
Michał Cygnarowski 17, 34, 39, Jędrzej Jasiński 26, Kamil Kmiecik 40 – Piotr Wardowski 25, Sebastian Wojciechowski 39
Red Dragons Pniewy 4-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 20 maja, 18:00
Adrian Skrzypek 15, Michał Ozorkiewicz 20, Piotr Błaszyk 29, Adam Wachoński 39 – Piotr Myszor 15, Konrad Cebula 17, Daniel Bukowiec 18
Euromaster Głogów 5-7 AZS UG Gdańsk 22 maja, 20:00
Kacper Konopacki 25, 29, Kamil Nowakowski 28, Grzegorz Nowak 38, 39 – Tomasz Poźniak 4, Mikołaj Kreft 6, Mateusz Cyman 7, Maciej Osłowski 20, 21, Maciej Urtnowski 38, Jacek Burglin 40

 

 

 

Kolejka 27 – 27-28 maja

Rekord Bielsko-Biała 9-5 Gatta Zduńska Wola 29 maja, 18:00
Łukasz Biel 11 (k), 11, 17, Michał Marek 14, 25, Paweł Budniak 16, Radek Polášek 19, 28, Roman Wachuła 20 – Michał Klaus 6, Michał Marciniak 8, 13, Daniel Krawczyk 9, Mariusz Milewski 39
Clearex Chorzów 7-2 FC Toruń 26 maja, 18:00
Szymon Łuszczek 6, Piotr Łopuch 19, 20, Mikołaj Zastawnik 29, 31, 36, Wadym Iwanow 31 – Marcin Mikołajewski 14, Karol Czyszek 18
Pogoń 04 Szczecin 5-1 Piast Gliwice 26 maja, 18:00
Artur Jurczak 24, Michał Kubik 27, Adam Jonczyk 29, 38, Daniel Maćkiewicz 36 – Paweł Barański 23
AZS UŚ Katowice 4-4 Red Dragons Pniewy 27 maja, 18:00
Jędrzej Jasiński 14, 29, 38, Kacper Dudzik 40 – Patryk Hoły 2, Piotr Błaszyk 12, Gracjan Miałkas 28, Kacper Kijak 40
Red Devils Chojnice 5-5 AZS UG Gdańsk 27 maja, 18:00
Sebastian Kartuszyński 6, Jakub Mączkowski 14, Sebastian Wojciechowski 21, Przemysław Laskowski 25, Mariusz Kaźmierczak 28 – Wojciech Pawicki 9, Mikołaj Kreft 11, Tomasz Musik 17, Mateusz Osiński 20, Maciej Urtnowski 35
MKF Solne Miasto Wieliczka 3-5 Euromaster Głogów 27 maja, 18:00
Piotr Myszor 24, 38, Arkadiusz Lekki 37 – Kamil Nowakowski 4, 36, Kacper Konopacki 18, Andrzej Koryciński 26, Kamil Kaczmar 39

Zacznij Rozmowę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *