Podsumowanie 28. kolejki

W Wielką Sobotę została rozegrana 28. seria gier Statscore Futsal Ekstraklasy. Wygraliśmy w niej 5-3 u siebie z P.A. Nova Gliwice. Zapraszamy na podsumowanie tej serii, aktualną tabelę, klasyfikację strzelców i typy w drugiej kolejce 1/4 fazy play-off naszego typera.

WYNIKI 28. KOLEJKI:

ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE CLEAREX CHORZÓW
3 3
SZYPCZYŃSKI 12, 28, KĄKOL 33 LESZCZAK 20 (K), 31, 35

 

GREDAR FUTSAL BRZEG CONSTRACT LUBAWA
4 2
PEDRO 11 (SAM), BOCZARSKI 31, GROCHOWSKI 33, KUCHARSKI 40 OKUNIEWSKI 8, KRIEZEL 40

 

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO AZS UW WILANÓW
7 1
NIEDŹWIEDZKI 3, PIETRUSZKO 18 (K), 40, WOJCIECHOWSKI 20, MARCINKOWSKI 26 (SAM), LISOWSKI 31, LISNICZENKO 35 PIKIEWICZ 19 (K)

 

REKORD BIELSKO-BIAŁA DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE
7 2
SURMIAK 11, 22, BIEL 24, 31, VIANA 28, 40, HUTYRA 37 RICARDO 38, 40

 

RED DRAGONS PNIEWY P.A. NOVA GLIWICE
5 3
BŁASZYK 4, SKRZYPEK 9, 22 (K), MIAŁKAS 12, HOŁY 21 SKRZYPEK 22 (SAM), ZATOVIC 38, 38

 

LSSS LĘBORK AZS UŚ KATOWICE
3 5
MADZIĄG 7, CHOSZCZ 18, ŁAPIGROWSKI 38 WOJTYNA 5, SZCZUREK 26, GŁADCZAK 8, JONCZYK 29, 38

 

 RED DEVILS CHOJNICE PIAST GLIWICE
1 2
ŚWITOŃ 40 WILK 35, DASAIEV 36

 

DRUŻYNY PAUZUJĄCE:

MOKS BIAŁYSTOK I FC TORUŃ

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 25 72 184-49
2. Piast Gliwice 25 59 106-43
3. Constract Lubawa 25 58 118-44
4. Clearex Chorzów 26 49 102-64
5. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 26 43 68-63
6. Red Dragons Pniewy 26 42 86-69
7. GI Malepszy Futsal Leszno 26 41 93-77
8. FC Toruń 26 39 59-76
9. LSSS Team Lębork 25 33 72-91
10. MOKS Białystok 27 32 67-106
11. Red Devils Chojnice 27 31 75-105
12. Dreman Futsal Komprachcice 25 28 56-86
13. KS Gredar Futsal Brzeg 26 24 69-95
14. AZS UW Wilanów 25 23 63-86
15. AZS UŚ Katowice 26 15 63-102
16. P.A. Nova Gliwice 26 10 60-132
17. Gatta Zduńska Wola

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

35 VIANA (Rekord)
27 PEDRO SILVA (Constract), MAREK (Rekord)
25 POPŁAWSKI (Rekord)

TYPER RED DRAGONS:

Za nami kolejne mecze 1/4 finału. Zwycięzca przechodzi do półfinału. W przypadku idealnego remisu, awans wywalczy typujący, który był wyżej po fazie zasadniczej.

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

ŁUKASZ BŁASZCZYK PIOTR BŁASZYK
X – TRAFIONY Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Clearex Chorzów 2 (+1) – NIETRAFIONY
2 (+4) – NIETRAFIONY Gredar Futsal Brzeg – Constract Lubawa 2 (+2) – NIETRAFIONY
1 (+1) – TRAFIONY GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Wilanów 1 (+2) – TRAFIONY
1 (+4) – TRAFIONY Rekord Bielsko-Biała – Dreman Komprachcice Opole 1 (+3) – TRAFIONY
2 (+2) – TRAFIONY LSSS Team Lębork – AZS UŚ Katowice 1 (+1) – NIETRAFIONY
2 (+2) – TRAFIONY Red Devils Chojnice – Piast Gliwice 2 (+3) – TRAFIONY
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Cezary Fliger 3-4
Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk 2-3
Rafał Roj Mateusz Kostecki 3-3 (-20: -16)
Nukri Chumburidze Michał Roj 2-3
Bartłomiej Gładyszewski Łukasz Frajtag 3-1
Oskar Stankowiak Andrey Baklanov 2-2 (-12: -19)
Dawid Kubiak Piotr Błaszyk 1-2
Adrian Skrzypek Bartosz Szarata 2-1
ĆWIERĆFINAŁY:
Cezary Fliger Adrian Skrzypek 3-4
Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk 5-3
Mateusz Kostecki Oskar Stankowiak 29. kolejka SFE
Michał Roj Bartłomiej Gładyszewski 30. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Skrzypek M.Roj/ Gładyszewski 31. kolejka SFE
Błaszczyk Kostecki/ Stankowiak 32. kolejka SFE
FINAŁ:
Skrzypek/ M.Roj/ Gładyszewski Błaszczyk/ Kostecki/ Stankowiak 33. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

KAMIL MAMET HANNA PRĘDKA
1 (+2) – NIETRAFIONY (-2) Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Clearex Chorzów 2 (+2) – NIETRAFIONY (-2)
2 (+3) – NIETRAFIONY (-5) Gredar Futsal Brzeg – Constract Lubawa 2 (+4) – NIETRAFIONY (-6)
1 (+3) – TRAFIONY (-3) GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Wilanów 1 (+2) – TRAFIONY (-4)
1 (+7) – TRAFIONY (-2) Rekord Bielsko-Biała – Dreman Komprachcice Opole 1 (+3) – TRAFIONY (-2)
1 (+3) – NIETRAFIONY (-5) LSSS Team Lębork – AZS UŚ Katowice 1 (+2) – NIETRAFIONY (-4)
2 (+2) – TRAFIONY (-1) Red Devils Chojnice – Piast Gliwice 2 (+3) – TRAFIONY (-2)
1/8 FINAŁU:
Szymon Łuczak Miłosz Musiał 3-4
Aleksandra Mazur Kamil Mamet 2-2 (-23: -20)
Zuzanna Rzeszutek Kuba Lamcha 3-3 (-20: -25)
Łukasz Kaniewski Paweł Hirszfeld 3-3 (-7: -10)
Piotr Chwirot Bartosz Matyaszczyk 2-3
Mateusz Małycha Bartłomiej Kubiak 1-2
Ania Łuczak Hanna Prędka 1-2
Bartosz Pigla Wojciech Miśkowiak 1-1 (-8: -12)
ĆWIERĆFINAŁY:
Miłosz Musiał Bartosz Pigla 5-4
Kamil Mamet Hanna Prędka 3-3 (-18: -20)
Zuzanna Rzeszutek Bartłomiej Kubiak 29. kolejka SFE
Łukasz Kaniewski Bartosz Matyaszczyk 30. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Musiał Kaniewski/ Matyaszczyk 31. kolejka SFE
Mamet Rzeszutek/ Kubiak 32. kolejka SFE
FINAŁ:
Musiał/ Kaniewski/ Matyaszczyk Mamet/ Rzeszutek/ Kubiak 33. kolejka SFE