Podsumowanie 2. kolejki

Za nami druga kolejka Futsal Ekstraklasy 2019/20, której niestety nie będziemy miło wspominać, bowiem ulegliśmy w Zduńskiej Woli 1-5. W poniższym artykule podsumujemy sobie to, co działo się w miniony weekend – przedstawimy wyniki, pokażemy aktualną tabelę, a także sprawdzimy, co dzieje się w Lidze Typerów.

WYNIKI 2. KOLEJKI:

Clearex Chorzów Piast Gliwice
3 1
MIZGAJSKI 29, VAKHULA 31, SEGET 38 ROMERO 40

 

Gatta Active Zduńska Wola Red Dragons Pniewy
5 1
KRAWCZYK 8, 11, 32, MARCINIAK 27, SOBALCZYK 38 HOŁY 40

 

AZS UŚ Katowice GI Malepszy Futsal Leszno
4 1
JONCZYK 9 (K), SZCZUREK 15, WOJTYNA 23, JOCHYMEK 27 RADLIŃSKI 5

 

Red Devils Chojnice Constract Lubawa
1 6
KOLESNYK 34 PIÓRKOWSKI 16, OLIVEIRA 25, 34, KANIEWSKI 30, 40, OSSOWSKI 37

 

GSF Gliwice Gwiazda Ruda Śląska
5 1
KĘDZIORA 7, GŁADCZAK 11, WILK 33, RABIEJ 34, LUTECKI 40 NALEŚNIK 38

 

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice Rekord Bielsko-Biała
3 4
PAUTIAK 8, KORPELA 23 (S), KĘDRA 40 KUBIK 15, BONDAR 26, POPŁAWSKI 29, 35

 

FC Toruń MOKS Słoneczny Stok Białystok
13 grudnia (środa), 19:00
Mecz wicemistrza Polski z MOKS-em Białystok zostanie rozegrany w późniejszym terminie.

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. AZS UŚ Katowice 2 6 10-4
2. Gatta Zduńska Wola 2 6 7-1
3. Rekord Bielsko – Biała 2 6 5-3
4. GSF Gliwice 2 4 5-1
5. Constract Lubawa 1 3 6-1
6. Clearex Chorzów 2 3 4-3
7. GI Malepszy Futsal Leszno 2 3 3-5
8. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 2 1 3-4
9. Gwiazda Ruda Śląska 2 1 2-6
10. Red Devils Chojnice 2 1 2-7
11. FC Toruń 0 0 0-0
12. MOKS Białystok 1 0 0-2
13. Piast Gliwice 2 0 1-4
14. Red Dragons Pniewy 2 0 4-11

 

NAJLEPSI STRZELCY:

3 Szczurek (AZS UŚ), Krawczyk (Gatta)
2 Olszak (Leszno), Hoły (Red Dragons), Pedro Oliveira (Constract), Kaniewski (Constract), Kubik (Rekord), Popławski (Rekord)

 

STATYSTKI INDYWIDUALNE:

Statystyki indywidualne naszych zawodników w obecnym sezonie.

 

TYPER RED DRAGONS (ścieżka ZAWODNIków):

Pierwszym typującym był Jakub Budych.

Clearex Chorzów – Piast Gliwice Typ Kuby: Clearex (+1) TRAFIONY (-1)
AZS UŚ Katowice – GI Malepszy Futsal Leszno Typ Kuby: Leszno (+2) NIETRAFIONY (-5)
Red Devils Chojnice – Constract Lubawa Typ Kuby: Constract (+1) TRAFIONY (-4)
GSF Gliwice – Gwiazda Ruda Śląska Typ Kuby: GSF (+3) TRAFIONY (-1)
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Rekord Bielsko-Biała Typ Kuby: Rekord (+2) TRAFIONY (-1)

Wynik Kuby to póki co 4 punkty (bilans: -12). Jednak wciąż ma do typowania jedno spotkanie (FC Toruń – MOKS), który zostanie rozegrany dopiero w grudniu.

1. Jakub Budych 4 PUNKTY (+1 mecz) -12

 

TYPER RED DRAGONS (ścieżka kibiców):

W jednym z postów na facebooku była możliwość typowania meczów tej kolejki. W zabawie wzięło udział 18 kibiców. Najlepszym okazał się Wojciech Miśkowiak i to Wojtek przejdzie do fazy play-off, która odbędzie się po rozegraniu 16 kolejek. Oto, jak przedstawia się czołówka najlepiej typujących tę kolejkę:

1. Wojciech Miśkowiak 4 punkty -9
2. Ireneusz Michałowski 4 punkty -10
3. Bartosz Gaszek 4 punkty -11
3. Tomasz Szafrański 4 punkty -11
5. Hubert Klatkiewicz 4 punkty -12
5. Bartosz Matyaszczyk 4 punkty -12

Wojciech Miśkowiak awansuje do następnej rundy

1. Wojciech Miśkowiak 4 PUNKTY (+1 mecz) -9