Podsumowanie 14. kolejki

qwe

Za nami 14. kolejka Futsal Ekstraklasy. Bardzo radosna dla nas seria, bowiem wreszcie zdobywamy komplet punktów. Popatrzmy na podsumowanie tej serii, aktualną tabelę i jak w typerze poradził sobie Bartłomiej Gładyszewski i fani na facebooku.

 

WYNIKI 14. KOLEJKI:

FC KJ Toruń Constract Lubawa
tor lub
1 6
CYMAN 35 GRUBALSKI 10, 26, PEDRO 19, 34, ŁOŻYŃSKI 29, OSSOWSKI 30

 

Clearex Chorzów GI Malepszy Futsal Leszno
cho lesz
4 0
VAKHULA 12, WĘDZONY 12, LESZCZAK 13, 29

 

Rekord Bielsko-Biała Piast Gliwice
re pi
5 1
MAREK 15, 17, 25, JANOVSKY 26, SURMIAK 33 FRANZ 32

 

 

AZS UŚ Katowice Red Dragons Pniewy
kat pn
1 2
WOJTYNA 35 SKRZYPEK 12, SILAGAVA 21

 

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice GSF Gliwice
orz gsf
3 3
FIRAŃCZYK 3, 27, HENRIQUE 25 SZYSZKO 13, KĘDZIORA 32, 36

 

Gatta Zduńska Wola MOKS Białystok
gat mok
6 3
MARCINIAK 13, KRAWCZYK 19, 28, OLCZAK 22, SOBALCZYK 28, 36 DZIERZGOWSKI 7, ALEKSANDROWICZ 8, LISNICZENKO 34 (k)

 

Red Devils Chojnice Gwiazda Ruda Śląska
ch gw
Sobota, 25 stycznia, godzina 18:00
Mecz zostanie rozegrany w późniejszym terminie.

 

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Rekord Bielsko – Biała 14 37 84-26
2. Clearex Chorzów 14 28 61-34
3. FC KJ Toruń 14 26 47-34
4. Constract Lubawa 14 25 52-41
5. Gatta Zduńska Wola 14 25 52-44
6. Acana Orzeł Jelcz – Laskowice 14 24 40-21
7. AZS UŚ Katowice 14 21 41-50
8. Piast Gliwice 14 20 39-33
9. GSF Gliwice 14 15 45-48
10. GI Malepszy Futsal Leszno 14 15 28-50
11. MOKS Białystok 14 13 31-52
12. Red Dragons Pniewy 14 11 37-59
13. Gwiazda Ruda Śląska 13 8 30-57
14. Red Devils Chojnice 13 5 29-67

 

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

17 MAREK (Rekord)
16 KOSTECKI (Red Dragons)
15 KRAWCZYK (Gatta)
14 LESZCZAK (Clearex), POPŁAWSKI (Rekord)
13 MARCINIAK (Gatta), WASZAK (Toruń)

 

TYPER RED DRAGONS:

Typującym tę serię spośród naszych zawodników był nasz młody skrzydłowy, Bartłomiej Gładyszewski.

FC KJ Toruń – Constract Lubawa Typ Bartka: 1 (+2) NIETRAFIONY (-7)
Clearex Chorzów – GI Malepszy Futsal Leszno Typ Bartka: 1 (+2) TRAFIONY (-2)
Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice Typ Bartka: 1 (+3) TRAFIONY (-1)
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – GSF Gliwice Typ Bartka: 1 (+3) NIETRAFIONY (-3)
Gatta Zduńska Wola – MOKS Białystok Typ Bartka: 1 (+4) TRAFIONY (-1)
Red Devils Chojnice – Gwiazda Ruda Śląska Typ Bartka: 1 (+2) MECZ ODBĘDZIE SIĘ 25.01.

 

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

1. Rafał Roj (VII) 5 PUNKTÓW -10
1. Adrian Skrzypek (IX) 5 PUNKTÓW -10
3. Łukasz Błaszczyk (XIII) 5 PUNKTÓW -11
4. Jakub Budych (II) 5 PUNKTÓW -14
5. Adam Wachoński (VIII) 5 PUNKTÓW -17
6. Bartosz Szarata (XI) 4 PUNKTY -12
7. Jakub Bogaczyk (XII) 4 PUNKTY -17
8. Mateusz Kostecki (V) 4 PUNKTY -18
9. Gracjan Miałkas (X) 4 PUNKTY -22
10. Bartłomiej Gładyszewski (XIII) 3 PUNKTY (+1 MECZ) -14
10. Piotr Błaszyk (VI) 3 PUNKTY -14
11. Dawid Kubiak (III) 3 PUNKTY -16
12. Bartosz Banasik (IV) 2 PUNKTY -14

 

DRABINKA KIBICÓW:

Z ostatecznym wynikiem jest się wstrzymamy do meczu Red Devils z Gwiazdą. Na pewno zwycięży albo Mateusz Małycha (jeśli wygra Red Devils albo będzie remis) albo Kuba Lamcha (jeśli wygra Gwiazda).

1. Zuzanna Rzeszutek (XIII) 6 PUNKTÓW -5
2. Bartosz Pigla (VI) 5 PUNKTÓW -10
2. Stanisław Chojan (IX) 5 PUNKTÓW -10
2. Wojciech Miśkowiak (II) 5 PUNKTÓW -10
5. Tomasz Szafrański (III) 5 PUNKTÓW -12
5. Cezary Kamiński (IV) 5 PUNKTÓW -12
7. Szymon Łuczak (VII) 5 PUNKTÓW -14
7. Bartłomiej Kubiak (VIII) 5 PUNKTÓW -14
7. Łukasz Kaniewski (X) 5 PUNKTÓW -14
10. Hubert Klatkiewicz (XI) 4 PUNKTY -11
11. Piotr Chwirot (V)  4 PUNKTY -17
12. Kacper Klatkiewicz (XII) 3 PUNKTY -13