Zapowiedź 22. kolejki

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 22. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy 2021/22. Zmierzymy się w niej na wyjeździe z Red Devils Chojnice. Zapraszamy na zapowiedź, w której przedstawimy zestaw par, a także aktualną tabelę i najlepszych strzelców. Dojdzie też do czwartej kolejki fazy pucharowej typera.

 

ZESTAW PAR 22. KOLEJKI:

GÓRNIK POLKOWICE REKORD BIELSKO-BIAŁA
sobota, godzina 14:00

 

AZS UW WILANÓW RED DRAGONS PNIEWY
sobota, godzina 14:00

 

GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO AZS UG GDAŃSK
sobota, godzina 18:00

 

LEGIA WARSZAWA CLEAREX CHORZÓW
sobota, godzina 18:00

 

FC TORUŃ MOKS BIAŁYSTOK
sobota, godzina 18:00

 

DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE CONSTRACT LUBAWA
niedziela, godzina 12:00

 

LSSS LĘBORK GREDAR FUTSAL BRZEG
niedziela, godzina 18:00

 

RED DEVILS CHOJNICE PIAST GLIWICE
niedziela, godzina 18:00

TABELA EKSTRAKLASY:

POZ. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Piast Gliwice 21 54 98-47
2. Constract Lubawa 20 50 106-48
3. Rekord Bielsko – Biała 20 49 109-43
4. Dreman Futsal Komprachcice 21 46 84-57
5. FC Toruń 21 34 66-70
6. GI Malepszy Futsal Leszno 21 33 87-64
7. AZS UW Wilanów 20 27 70-64
8. Legia Warszawa 21 26 61-66
9. Red Dragons Pniewy 21 26 63-73
10. Clearex Chorzów 21 24 59-72
11. LSSS Team Lębork 20 23 61-76
12. Red Devils Chojnice 21 23 64-83
13. Fit-Morning Gredar Brzeg 21 22 58-82
14. MOKS Białystok 21 17 61-78
15. Górnik Polkowice 21 13 56-129
16. AZS UG Gdańsk 21 9 56-107

 

NAJLEPSI STRZELCY EKSTRAKLASY:

26 RASZKOWSKI (CONSTRACT)
25 LUTECKI (DREMAN)
20 PIKIEWICZ (AZS UW WILANÓW), WOLAN (POLKOWICE)

 

TYPER RED DRAGONS:

Czas na fazę pucharową. Przegrywający z danej pary żegna się z zabawą. W przypadku idealnego remisu, do dalszej fazy awansuje osoba, która szybciej wywalczyła awans do fazy pucharowej (w przypadku kibiców), a była wyżej w fazie grupowej (w przypadku zawodników).

 

DRABINKA ZAWODNIKÓW:

RAFAŁ ROJ DAWID KUBIAK
2 (+4) GÓRNIK POLKOWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+4)
1 (+2) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – AZS UG GDAŃSK 1 (+3)
1 (+1) LEGIA WARSZAWA – CLEAREX CHORZÓW X
X FC TORUŃ – MOKS BIAŁYSTOK 1 (+1)
1 (+2) DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE – CONSTRACT LUBAWA X
2 (+2) LSSS LĘBORK – GREDAR FUTSAL BRZEG 1 (+1)
2 (+6) RED DEVILS CHOJNICE – PIAST GLIWICE 2 (+3)
MATEUSZ KOSTECKI PIOTR BŁASZYK
2 (+5) GÓRNIK POLKOWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+4)
1 (+3) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – AZS UG GDAŃSK 1 (+2)
X LEGIA WARSZAWA – CLEAREX CHORZÓW X
1 (+2) FC TORUŃ – MOKS BIAŁYSTOK 1 (+2)
2 (+1) DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE – CONSTRACT LUBAWA 2 (+1)
1 (+1) LSSS LĘBORK – GREDAR FUTSAL BRZEG 2 (+1)
2 (+3) RED DEVILS CHOJNICE – PIAST GLIWICE 2 (+2)
1/8 FINAŁU:
Patryk Hoły Bartosz Barański 4-3
Gracjan Miałkas Bartłomiej Gładyszewski 5-3
Marvin Perkovic Łukasz Błaszczyk 4-3
Adrian Skrzypek Michał Roj 4-4 (-10: -10)
Nikita Storożuk Marcin Małycha 4-2
Oskar Stankowiak Maksym Pautiak 3-3 (-15: -14)
Rafał Roj Dawid Kubiak 22. kolejka SFE
Mateusz Kostecki Piotr Błaszyk 22. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Patryk Hoły Gracjan Miałkas 23. kolejka SFE
Marvin Perkovic Adrian Skrzypek 24. kolejka SFE
Nikita Storożuk Maksym Pautiak 25. kolejka SFE
R.Roj/ Kubiak Kostecki/ Błaszyk 26. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Hoły/ Miałkas Perkovic/ Skrzypek 27. kolejka SFE
Storożuk/ Pautiak R.Roj/ Kubiak/ Kostecki/ Błaszyk 28. kolejka SFE
FINAŁ:
Hoły/ Miałkas/ Perkovic/ Skrzypek Storożuk/ Pautiak/ R.Roj/ Kubiak/ Kostecki/ Błaszyk 29. kolejka SFE

DRABINKA KIBICÓW:

PATRYK MATYASZCZYK WOJCIECH MIŚKOWIAK
2 (+7) GÓRNIK POLKOWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+6)
1 (+6) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – AZS UG GDAŃSK 1 (+4)
1 (+2) LEGIA WARSZAWA – CLEAREX CHORZÓW 1 (+1)
1 (+2) FC TORUŃ – MOKS BIAŁYSTOK X
1 (+1) DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE – CONSTRACT LUBAWA 1 (+1)
1 (+3) LSSS LĘBORK – GREDAR FUTSAL BRZEG X
2 (+4) RED DEVILS CHOJNICE – PIAST GLIWICE 2 (+5)
MARTA RITA HUBERT KOSICKI
2 (+3) GÓRNIK POLKOWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 (+3)
1 (+2) GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – AZS UG GDAŃSK 1 (+3)
1 (+1) LEGIA WARSZAWA – CLEAREX CHORZÓW X
1 (+1) FC TORUŃ – MOKS BIAŁYSTOK 2 (+1)
2 (+1) DREMAN KOMPRACHCICE OPOLE – CONSTRACT LUBAWA 2 (+1)
2 (+1) LSSS LĘBORK – GREDAR FUTSAL BRZEG 1 (+2)
2 (+3) RED DEVILS CHOJNICE – PIAST GLIWICE 2 (+3)
1/8 FINAŁU:
Michał Kiełpiński Kuba Lamcha 3-3 (-15: -21)
Otylia Dominikowska Bartosz Pigla 3-3 (-17: -13)
Mateusz Roj Julia Jerzewska 3-3 (-19: -15)
Bartłomiej Kubiak Konrad Piechocki 3-3 (-13: -13)
Tomasz Szafrański Szymon Łuczak 2-2 (-17: -16)
Zuzanna Rzeszutek Piotr Chwirot 3-3 (-15: -15)
Patryk Matyaszczyk Wojciech Miśkowiak 22. kolejka SFE
Marta Rita Hubert Kosicki 22. kolejka SFE
ĆWIERĆFINAŁY:
Michał Kiełpiński Bartosz Pigla 23. kolejka SFE
Julia Jerzewska Bartłomiej Kubiak 24. kolejka SFE
Szymon Łuczak Zuzanna Rzeszutek 25. kolejka SFE
Matyaszczyk/ Miśkowiak Rita/ Kosicki 26. kolejka SFE
PÓŁFINAŁY:
Kiełpiński/ Pigla Jerzewska/ Kubiak 27. kolejka SFE
Łuczak/ Rzeszutek Matyaszczyk/ Miśkowiak/ Rita/ Kosicki 28. kolejka SFE
FINAŁ:
Kiełpiński/ Pigla/ Jerzewska/ Kubiak Łuczak/ Rzeszutek/ Matyaszczyk/ Miśkowiak/ Rita/ Kosicki 29. kolejka SFE