Powołania dla Zdankiewicza i Michalskiego

Doczekaliśmy się kolejnych debiutantów w Reprezentacji Polski, szkoleniowiec Gerard Juszczak, powołał na konsultacje, które odbędą się w Warszawie od 28.11 do 02.12, dwóch zawodników naszego klubu, Patryka Zdankiewicza oraz Przemysława Michalskiego. Dla Patryka będzie to debiut, po raz pierwszy pojawi się na zgrupowaniu, którego celem będzie selekcja przed styczniowym Turniejem U21, w Niemczech. Wcześniej w grudniu odbędzie się też Turniej Czterech Narodów w kategorii U19. Drugi z naszych graczy, czyli Przemek miał już okazję występować z orzełkiem na piersi, grając jeszcze w UKS City Zen Poznań.  Dodajmy, że Patryk urodzony w 1997 roku, będzie jednym z najmłodszych uczestników tego zgrupowania. Ciężka systematyczna praca, musi przynieść kiedyś efekt, liczymy, że to powołanie będzie jeszcze większym bodźcem, dla naszych młodych futsalistów. Wierzymy, że w przyszłości pójdą oni w ślady starszych kolegów, którzy godnie reprezentowali nasz Kraj w rozgrywkach młodzieżowych Reprezentacji, aby później, jak Maciej Foltyn, lub Adrian Skrzypek, zagrać w kadrze seniorskiej.  Duże gratulacje dla wymienionej dwójki i ściskamy mocno kciuki, za dobre występy. Poniżej lista wszystkich powołanych:

bramkarze: Michał Kałuża (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Lasik (Pogoń 04 Szczecin), Michał Werner (Centrum Pelplin - trawa).

rozgrywający: Krystian Belzyt (FC Toruń), Olaf Białek, Michał Hyży, Mateusz Krzymiński (wszyscy Gwiazda Ruda Śląska), Kacper Kromski, Krzysztof Szurpit (obaj UKS CityZen Poznań), Przemysław Michalski, Patryk Zdankiewicz (obaj Red Dragons Pniewy), Andrzej Musiał (GKS Ekom Futsal Nowiny), Amadeusz Pasierb (GAF Omega Gliwice), Robert Ślęczka (Solne Miasto Wieliczka), Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów).

8. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

RED DRAGONS PNIEWY

VS.

AZS UG GDAŃSK

18 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZINA 18:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template