Red Dragons Kids - zaczynamy !!!

Red Dragons Kids to zupełnie nowy projekt w naszej dotychczasowej działalności. Do tej pory, klub nie prowadził zajęć dla dzieci, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Od września to się jednak zmieni, trenerzy Łukasz Frajtag, oraz Maciej Foltyn wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu rodziców i oferują zajęcia ruchowe, które wbrew pozorom nie są futsalowe.

„Będą to treningi, których celem jest kształtowanie i rozwój głównych cech motorycznych dziecka. Nowoczesne metody pozwalają na przygotowanie, do uprawiania dowolnej dyscypliny sportu, zapewniając odpowiedni poziom przysposobienia psychofizycznego. Zajęcia będą, w formie zabaw i ćwiczeń, w większości indywidualnych. Praca skupi się, nad postrzeganiem, koordynacją, zwinnością oraz czasem reakcji” – zdradza trener Łukasz Frajtag

„Nie chodzi nam o to, aby już w tym wieku szkolić młodych futsalistów. W naszym klubie w futsal można grać, w starszych kategoriach wiekowych U-14 oraz U-16. Dla młodszych dzieci to przede wszystkim zabawa. Chcemy rozwijać sprawność fizyczną, ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę. Nasze zajęcia będą skierowane zarówno do chłopców jak i dziewczynek, niezależnie od tego jaki sport zechcą w przyszłości uprawiać ” – dodaje Maciej Foltyn

 

Planowane jest utworzenie dwóch kategorii wiekowych:

5-6 lat (roczniki 2009,2010)

7-9 lat (roczniki 2006,2007,2008)

Zajęcia będą odbywały się, dwa razy w tygodniu. Niestety Red Dragons Pniewy nie posiada środków na organizację tego przedsięwzięcia, dlatego treningi musza być odpłatne, jednak stawki dostosowane będą do poziomu zamożności naszego lokalnego społeczeństwa.Zamierzamy wystartować z projektem, z początkiem września, a dokładne terminy poznamy już w sierpniu. Dzieci można zapisywać droga mailową, wysyłając zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie pytania prosimy kierować również na powyższy adres e-mail.Prosimy podać imię, nazwisko, adres, oraz dokładną datę urodzenia dziecka. Szczegółowe informacje, zostaną odesłane mailem zwrotnym.

FOTOGALERIA z pierwszych zajęć

 

8. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

RED DRAGONS PNIEWY

VS.

AZS UG GDAŃSK

18 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZINA 18:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template