WMLF: Kadet Futsal Team - Red Dragons Pniewy 0:3 (0:1)

Szczęśliwa jest dla zespołu Red Dragons hala w Kiszkowie, to własnie tam we wrzesniu br. zespół zdobył tytuł Mistrza Wielkopolski. W dniu dzisiejszym młodzi zawodnicy R.D. pokonali na tym samym parkiecie Kadet Kicin 3:0. Początek spotkania to przede wszystkim uważna gra w obronie obu zespołów. Smoki próbowały rozgrywać atak pozycyjny a gospodarze kontratakowali. Jeszcze przed przerwą jednak po indywidualnej akcji Norbert Szymczak otwiera wynik spotkania. Po zmianie stron gospodarze rzucili się do odrabiania strat ale świetnie bronił Piotr Kozubowski. Na siedem minut przed końcem meczu składną akcję Red Dragons kończy niezawodny w takich sytuacjach Wojciech Michalak i było 0:2. Ozdobą meczu była jednak ostatnia bramka, kapitalne podanie od Michała Roja otrzymuje Radek Gomuła, uderza bez namysłu z pierwszej piłki obok bezradnego bramkarza gospodarzy ustalając rezultat spotkania na 0:3.Bardzo cieszy kolejna ambitna postawa młodych zawodników Red Dargons i pewne zwycięstwo na trudnym terenie.Ponadto wszytskie założenia taktyczne nakreślone przez nieobecnego na meczu trenera Łukasza Frajtaga zostały zrealizowane.