Powołania dla Zdankiewicza i Michalskiego

Doczekaliśmy się kolejnych debiutantów w Reprezentacji Polski, szkoleniowiec Gerard Juszczak, powołał na konsultacje, które odbędą się w Warszawie od 28.11 do 02.12, dwóch zawodników naszego klubu, Patryka Zdankiewicza oraz Przemysława Michalskiego. Dla Patryka będzie to debiut, po raz pierwszy pojawi się na zgrupowaniu, którego celem będzie selekcja przed styczniowym Turniejem U21, w Niemczech. Wcześniej w grudniu odbędzie się też Turniej Czterech Narodów w kategorii U19. Drugi z naszych graczy, czyli Przemek miał już okazję występować z orzełkiem na piersi, grając jeszcze w UKS City Zen Poznań.  Dodajmy, że Patryk urodzony w 1997 roku, będzie jednym z najmłodszych uczestników tego zgrupowania. Ciężka systematyczna praca, musi przynieść kiedyś efekt, liczymy, że to powołanie będzie jeszcze większym bodźcem, dla naszych młodych futsalistów. Wierzymy, że w przyszłości pójdą oni w ślady starszych kolegów, którzy godnie reprezentowali nasz Kraj w rozgrywkach młodzieżowych Reprezentacji, aby później, jak Maciej Foltyn, lub Adrian Skrzypek, zagrać w kadrze seniorskiej.  Duże gratulacje dla wymienionej dwójki i ściskamy mocno kciuki, za dobre występy. Poniżej lista wszystkich powołanych:

bramkarze: Michał Kałuża (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Lasik (Pogoń 04 Szczecin), Michał Werner (Centrum Pelplin - trawa).

rozgrywający: Krystian Belzyt (FC Toruń), Olaf Białek, Michał Hyży, Mateusz Krzymiński (wszyscy Gwiazda Ruda Śląska), Kacper Kromski, Krzysztof Szurpit (obaj UKS CityZen Poznań), Przemysław Michalski, Patryk Zdankiewicz (obaj Red Dragons Pniewy), Andrzej Musiał (GKS Ekom Futsal Nowiny), Amadeusz Pasierb (GAF Omega Gliwice), Robert Ślęczka (Solne Miasto Wieliczka), Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów).

Patryk Hoły ponownie w Reprezentacji U-21

Wczoraj informowaliśmy opowrocie do Reprezentacji seniorskiej maciej Foltyna, dziś mamy kolejną miłą wiadomość, powołanie do młodzieżowej kadry otrzymał Patryk Hoły. Turniej Czterek Państw Grupy Wtszehradzkiej odbywa sie cyklicznie od kilku lat, tym razemgospodarzem będzie Polska, a konkretnie Tychy. Zgrupowanie rozpocznie się31 sierpnia, a mecze rozegrane zostaną w dniach 2-4 września. Jak informuje portal futsal-polska.pl , na liście rezerwowej selekcjonera Gerarda Juszczaka znalazł sie także Patryk Zdankiewicz, zo na pewno jest kolejnym miłym wyróżnieniem dla naszego klubu oraz samego zawodnika.

Mamy finały MMP U16 !!!

W przyszłym roku Finały MMP U-16 odbędą się w Pniewach. Komisja Futsalu postanowiła powierzyć nam organizację tej imprezy. Jest to spore wyróżnienie dla naszego klubu oraz mobilizacja dla zawodników z roczników 1999-2000, którzy będa nas reprezentować w finałach tej imprezy.

MMP U-20. 18-20.12.2015r GAF Gliwice.

MMP U-18. 26-28.02.216r Hurtap Łęczyca.

MMP U-16. 12-14.02.2016r Red Dragons Pniewy.

MMP U-14. 30-31.01.2016r Rekord Bielsko Biała.

 

Red Dragons Kids - zaczynamy !!!

Red Dragons Kids to zupełnie nowy projekt w naszej dotychczasowej działalności. Do tej pory, klub nie prowadził zajęć dla dzieci, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Od września to się jednak zmieni, trenerzy Łukasz Frajtag, oraz Maciej Foltyn wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu rodziców i oferują zajęcia ruchowe, które wbrew pozorom nie są futsalowe.

„Będą to treningi, których celem jest kształtowanie i rozwój głównych cech motorycznych dziecka. Nowoczesne metody pozwalają na przygotowanie, do uprawiania dowolnej dyscypliny sportu, zapewniając odpowiedni poziom przysposobienia psychofizycznego. Zajęcia będą, w formie zabaw i ćwiczeń, w większości indywidualnych. Praca skupi się, nad postrzeganiem, koordynacją, zwinnością oraz czasem reakcji” – zdradza trener Łukasz Frajtag

„Nie chodzi nam o to, aby już w tym wieku szkolić młodych futsalistów. W naszym klubie w futsal można grać, w starszych kategoriach wiekowych U-14 oraz U-16. Dla młodszych dzieci to przede wszystkim zabawa. Chcemy rozwijać sprawność fizyczną, ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę. Nasze zajęcia będą skierowane zarówno do chłopców jak i dziewczynek, niezależnie od tego jaki sport zechcą w przyszłości uprawiać ” – dodaje Maciej Foltyn

 

Planowane jest utworzenie dwóch kategorii wiekowych:

5-6 lat (roczniki 2009,2010)

7-9 lat (roczniki 2006,2007,2008)

Zajęcia będą odbywały się, dwa razy w tygodniu. Niestety Red Dragons Pniewy nie posiada środków na organizację tego przedsięwzięcia, dlatego treningi musza być odpłatne, jednak stawki dostosowane będą do poziomu zamożności naszego lokalnego społeczeństwa.Zamierzamy wystartować z projektem, z początkiem września, a dokładne terminy poznamy już w sierpniu. Dzieci można zapisywać droga mailową, wysyłając zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie pytania prosimy kierować również na powyższy adres e-mail.Prosimy podać imię, nazwisko, adres, oraz dokładną datę urodzenia dziecka. Szczegółowe informacje, zostaną odesłane mailem zwrotnym.

FOTOGALERIA z pierwszych zajęć

 

Patryk Hoły powołany do Reprezentacji U-21

W dniach 20-21 kwietnia w Białej Podlaskiej futsalowa Reprezentacja Polski U-21 rozegra dwumecz towarzyski z Holandią (godzina 18:00). Jest nam niezwykle miło poinformować, że powołanie otrzymał Patryk Hoły. Nasz młodzieżowiec imponuje formą w tym sezonie, zdobył już siedem bramek, a ta z Chorzowa zdobyta piętą może śmiało kandydować do miana bramki sezonu. Jest to już kolejny zawodnik naszej drużyny, który zaliczy występy w Reprezentacji Polski U-21.  W filmiku poniżej prezentujemy wszystkie bramki zdobyte przez Patryka w tym sezonie.

{youtube}iMAuZs7JklM{/youtube}

8. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

RED DRAGONS PNIEWY

VS.

AZS UG GDAŃSK

18 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZINA 18:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template