Archiwum wyników

sezon 2015/2016 - Ekstraklasa

Kolejka 1 - 19-20 września

 

Nbit Gliwice 5-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Dominik Śmiałkowski 7, Damian Wojtas 9, 15, Przemysław Dewucki 19, Zbigniew Mirga 23 - Dmytro Drozd 16, 36, Łukasz Biel 39
AZS UŚ Katowice 4-1 GAF-Omega Gliwice  
Paweł Barański 4, Tomasz Dura 26, Marcin Minkus 34, Robert Gładczak 37 - Marcin Kiełpiński 9
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Pogoń 04 Szczecin  
Paweł Machura 1, Rafał Franz 15, 21, Kamil Kmiecik 16 - Ołeksandr Szamotij 23, Michał Kubik 36
Gatta Zduńska Wola 6-3 Clearex Chorzów  
Krzysztof Adamski 15, Daniel Krawczyk 18, Marcin Stanisławski 22, Michał Marciniak 39, 40, Michał Szymczak 40 - Michał Tkacz 14, Mariusz Seget 26, Paweł Budniak 33
Red Dragons Pniewy 4-2 Euromaster Głogów  
Adrian Skrzypek 10, 37, 38, Adam Wachoński 15 - Adrian Skrzypek 34 (s), Łukasz Pieczyński 38
Red Devils Chojnice 4-1 FC Toruń  

Ołeksandr Bondar 32, Wadym Iwanow 36, Tomasz Kriezel 38, Marco Aurélio 39 - Marcin Mikołajewicz 6

  

 

 

 

Kolejka 2 - 26-27 września

 

Gwiazda Ruda Śląska 3-7 Clearex Chorzów  
Jewhen Danyłejko 3, Krzysztof Salisz 23 (s), Dmytro Drozd 35 - Bartosz Siadul 12, Paweł Budniak 13, 15, 40, Wojciech Działach 27 (s), Mariusz Seget 34, Mateusz Omylak 36
Pogoń 04 Szczecin 1-1 Gatta Zduńska Wola  
Adam Jonczyk 8 - Daniel Krawczyk 3
GAF-Omega Gliwice 1-1 Rekord Bielsko-Biała  
Tomasz Lutecki 6 - Wojciech Łysoń 14
Red Devils Chojnice 5-0 AZS UŚ Katowice  
Łukasz Sobański 2, Wadym Iwanow 7, Ołeksandr Bondar 20, 33, Marco Aurélio 24
FC Toruń 3-0 Red Dragons Pniewy  
Marcin Mikołajewicz 11, 35, Michał Suchocki 33
Euromaster Głogów 3-3 Nbit Gliwice  

Grzegorz Nowak 17, 40, Piotr Pietruszko 39 - Przemysław Dewucki 29, 36, Kamil Musiał 32

  

 

 

 

Kolejka 3 - 3-4 października

 

Euromaster Głogów 3-1 Gwiazda Ruda Śląska  
Dariusz Pieczyński 17, 39, Daniel Lebiedziński 38 - Dmytro Drozd 40
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Red Devils Chojnice  
Artur Popławski 11, Michał Marek 21
Gatta Zduńska Wola 4-2 GAF-Omega Gliwice  
Michał Marciniak 20, 39, Daniel Krawczyk 33, Mariusz Milewski 35 - Tomasz Lutecki 4, Marcin Kiełpiński 5
Clearex Chorzów 0-1 Pogoń 04 Szczecin  
Łukasz Tubacki 35
Nbit Gliwice 2-1 FC Toruń  
Zbigniew Mirga 16, Przemysław Dewucki 39 - Michał Suchocki 4
Red Dragons Pniewy 3-1 AZS UŚ Katowice  

Tomasz Dura 23 (s), Piotr Błaszyk 23, Adam Wachoński 37 - Tomasz Dura 30

  

 

 

 

Kolejka 4 - 10-11 października

 

Gwiazda Ruda Śląska 1-4 Pogoń 04 Szczecin  
Ariel Piasecki 38 - Artur Jurczak 21, 29, Łukasz Tubacki 21, Michał Kubik 33
GAF-Omega Gliwice 1-1 Clearex Chorzów  
Damian Ficek 32 - Mariusz Seget 28
Red Devils Chojnice 5-1 Gatta Zduńska Wola  
Ołeksandr Bondar 11, Tomasz Kriezel 25, Łukasz Sobański 25, 39, Mario Modrušan 35 - Michał Szymczak 26
Red Dragons Pniewy 1-1 Rekord Bielsko-Biała  
Oskar Stankowiak 33 - Rafał Franz 14
AZS UŚ Katowice 6-1 Nbit Gliwice  
Tomasz Dura 6, 9, 33, Krzysztof Piskorz 20, 38, Robert Gładczak 26 - Michał Włodarek 34
FC Toruń 6-4 Euromaster Głogów  

Krzysztof Elsner 3, Robert Świtoń 5, Michał Suchocki 18, Marcin Mikołajewicz 23, 36, Sylwester Kieper 24 - Mateusz Niedźwiedź 9, Łukasz Pieczyński 24, Piotr Pietruszko 33, 40

  

 

 

 

Kolejka 5 - 17-18 października

 

FC Toruń 3-0 Gwiazda Ruda Śląska  
Michał Wojciechowski 37, Patryk Szczepaniak 38, Mykoła Morozow 39
Gatta Zduńska Wola 3-1 Red Dragons Pniewy  
Mariusz Milewski 5, Arkadiusz Szypczyński 22, Daniel Krawczyk 40 - Piotr Błaszyk 29
Clearex Chorzów 6-1 Red Devils Chojnice  
Daniel Wojtyna 20, Mirosław Miozga 22, Tomasz Golly 29, 30, Paweł Budniak 35, Mateusz Omylak 37 - Sebastian Wojciechowski 29
Euromaster Głogów 3-2 AZS UŚ Katowice  
Piotr Pietruszko 16, 30, Mateusz Niedźwiedź 27 - Tomasz Dura 16, Paweł Barański 18
Nbit Gliwice 0-6 Rekord Bielsko-Biała  
Roman Wachuła 12, Radek Polášek 14, 18, 23, Rafał Franz 20, Artur Popławski 24
GAF-Omega Gliwice 0-3 Pogoń 04 Szczecin  

Artur Jurczak 28, Mateusz Gepert 34, Ołeksandr Szamotij 37

  

 

 

 

Kolejka 6 - 24-25 października

 

Gwiazda Ruda Śląska 2-3 GAF-Omega Gliwice  
Jewhen Danyłejko 3, Mateusz Krzymiński 4 - Damian Ficek 16, Maciej Mizgajski 34, Maksym Pautiak 38
Red Devils Chojnice 3-3 Pogoń 04 Szczecin  
Ołeksandr Bondar 26, 28, Sebastian Wojciechowski 33 - Michał Kubik 14, Ołeksandr Szamotij 21, Marek Bugański 35
Red Dragons Pniewy 5-3 Clearex Chorzów  
Łukasz Frajtag 3, 33, Adam Wachoński 24, 37, 39 - Paweł Budniak 32, Łukasz Frajtag 38 (s), Krzysztof Salisz 40
Nbit Gliwice 3-3 Gatta Zduńska Wola  
Kamil Musiał 30, Tomasz Czech 37, Michał Cygnarowski 37 - Tomasz Starowicz 29 (s), Marcin Stanisławski 31, Mariusz Milewski 39
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Euromaster Głogów  
Artur Popławski 15, Michał Marek 16, Radek Polášek 17, Piotr Szymura 33 - Piotr Pietruszko 3
AZS UŚ Katowice 5-3 FC Toruń  

Krzysztof Piskorz 21, 38, Tomasz Szczurek 29, Paweł Barański 31, Robert Gładczak 35 - Marcin Mikołajewicz 3, Michał Wojciechowski 8, Sylwester Kieper 12

  

 

 

 

Kolejka 7 - 31 października

 

AZS UŚ Katowice 3-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Paweł Baranowski 23, 24, Marcin Minkus 32 - Łukasz Biel 7, Jacek Hewlik 13, Dmytro Drozd 35
Clearex Chorzów 2-3 Nbit Gliwice  
Mirosław Miozga 39, 40 - Tomasz Starowicz 18, Tomasz Czech 30, Michał Włodarek 34
Pogoń 04 Szczecin 4-1 Red Dragons Pniewy  
Mateusz Jakubiak 5, 19, 30, Adam Jonczyk 11 - Oskar Stankowiak 36
GAF-Omega Gliwice 2-2 Red Devils Chojnice  
Tomasz Lutecki 14, Maksym Pautiak 35 - Ołeksandr Bondar 30, 32
FC Toruń 4-1 Rekord Bielsko-Biała  
Marcin Mikołajewicz 2, 16, 36, 40 - Paweł Machura 15
Euromaster Głogów 1-4 Gatta Zduńska Wola  

Piotr Pietruszko 12 - Mariusz Milewski 13, 32, 40, Michał Szymczak 36

  

 

 

 

Kolejka 8 - 7-8 listopada

 

Gwiazda Ruda Śląska 3-4 Red Devils Chojnice  
Jacek Hewlik 12, 25, Olaf Białek 21 - Tomasz Kriezel 5, Ołeksandr Bondar 18, 25, Łukasz Sobański 29
Red Dragons Pniewy 2-1 GAF-Omega Gliwice  
Adam Wachoński 14, 23 - João Baptista 17
Nbit Gliwice 7-2 Pogoń 04 Szczecin  
Tomasz Starowicz 23, Robert Satora 32, 34, Przemysław Dewucki 32, 35, 40, Tomasz Czech 37 - Ołeksandr Szamotij 18, Mateusz Jakubiak 32
Clearex Chorzów 3-3 Euromaster Głogów  
Mariusz Seget 3, Krzysztof Salisz 9, Mateusz Omylak 16 - Mateusz Herbuś 14, Grzegorz Nowak 18, Adrian Niedźwiecki 37
Gatta Zduńska Wola 2-2 FC Toruń  
Igor Sobalczyk 1, Michał Szymczak 39 - Marcin Mikołajewicz 23, Sylwester Kieper 24
Rekord Bielsko-Biała 2-1 AZS UŚ Katowice  

Paweł Machura 3, Artur Popławski 14 - Paweł Barański 38

  

 

 

 

Kolejka 9 - 21-22 listopada

 

Rekord Bielsko-Biała 6-2 Gwiazda Ruda Śląska  
Roman Wachuła 6, 13, Wojciech Łysoń 28, Artur Popławski 30, 40, Paweł Machura 36 - Dmytro Drozd 6, Jacek Hewlik 40
Pogoń 04 Szczecin 5-3 Euromaster Głogów  
Adam Jonczyk 9, 39, Mateusz Jakubiak 12, Daniel Maćkiewicz 14, Ołeksandr Szamotij 30 - Marek Bugański 13 (s), Kacper Konopacki 13, Jacek Sander 39
GAF-Omega Gliwice 5-2 Nbit Gliwice  
João Baptista 9, 13, Marcin Kiełpiński 11, Maksym Pautiak 23, Piotr Łopuch 35 - Tomasz Starowicz 9, 39
Red Devils Chojnice 4-1 Red Dragons Pniewy  
Jakub Mączkowski 3, Patryk Laskowski 12, Ołeksandr Bondar 22, Patryk Hoły 40 (s) - Piotr Błaszyk 7
AZS UŚ Katowice 1-5 Gatta Zduńska Wola  
Jędrzej Jasiński 22 - Daniel Krawczyk 5, 35, Michał Szymczak 7, Arkadiusz Szypczyński 12, Marcin Stanisławski 26
FC Toruń 3-3 Clearex Chorzów  

Krzysztof Elsner 15, Marcin Mikołajewicz 18, Michał Suchocki 30 - Mariusz Seget 14, Tomasz Golly 18, Daniel Wojtyna 21

  

 

 

 

Kolejka 10 - 28-29 listopada

 

Nbit Gliwice 5-2 Red Devils Chojnice  
Michał Cygnarowski 20, 40, Przemysław Dewucki 24, 30, Łukasz Jagiełło 36 - Sebastian Wojciechowski 40, Ołeksandr Bondar 40
Euromaster Głogów 3-3 GAF-Omega Gliwice  
Łukasz Pieczyński 2, Grzegorz Nowak 15 (k), Piotr Pietruszko 22 - Daniel Lebiedziński 23 (s), Piotr Łopuch 36, Marcin Kiełpiński 40
Red Dragons Pniewy 2-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Adrian Skrzypek 13, Adam Wachoński 16 - Łukasz Biel 7, Jakub Haase 30, Dmytro Drozd 38
Pogoń 04 Szczecin 2-2 FC Toruń  
Adam Jonczyk 37, Marek Bugański 40 - Marcin Mikołajewicz 16, 27
Clearex Chorzów 6-1 AZS UŚ Katowice  
Mariusz Seget 6, Mateusz Omylak 18, 29, Krzysztof Salisz 27, Paweł Budniak 34, 36 - Daniel Wojtyna 27 (s)
Gatta Zduńska Wola 3-2 Rekord Bielsko-Biała  

Arkadiusz Szypczyński 4, Michał Marciniak 31, Daniel Krawczyk 39 - Roman Wachuła 35, 37

  

 

 

 

Kolejka 11 - 5-6 grudnia

 

Gatta Zduńska Wola 3-1 Gwiazda Ruda Śląska  
Mariusz Milewski 30, Daniel Krawczyk 33, Michał Marciniak 39 - Jacek Hewlik 12
GAF-Omega Gliwice 2-0 FC Toruń  
Maciej Mizgajski 9, Tomasz Lutecki 22
Red Devils Chojnice 1-1 Euromaster Głogów  
Sebastian Wojciechowski 7 - Dariusz Pieczyński 33
Red Dragons Pniewy 1-3 Nbit Gliwice  
Adam Wachoński 12 - Michał Cygnarowski 17, 36, Przemysław Dewucki 35
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Clearex Chorzów  
Paweł Machura 5, Artur Popławski 11, 34, Michał Marek 40 - Mateusz Omylak 23, 37
AZS UŚ Katowice 2-6 Pogoń 04 Szczecin  

Robert Gładczak 23, Tomasz Szczurek 37 - Łukasz Tosik 7 (s), Adam Jonczyk 16, 18, 40, Michał Kubik 21, Łukasz Turbacki 36

  

 

 

 

Kolejka 12 - 16-17 stycznia

 

Euromaster Głogów 4-0 Red Dragons Pniewy  
Piotr Pietruszko 17, Sebastian Szala 23, Grzegorz Nowak 29, Dariusz Pieczyński 36
FC Toruń 2-2 Red Devils Chojnice  
Michał Suchocki 15, Cléverson 39 - Wadym Iwanow 14, Ołeksandr Bondar 29
Gwiazda Ruda Śląska 2-2 Nbit Gliwice  
Jacek Hewlik 1, Serhij Łapa 15 - Kamil Musiał 33, Robert Satora 38
GAF-Omega Gliwice 3-0 AZS UŚ Katowice  
Tomasz Lutecki 2, 33, 38
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Rekord Bielsko-Biała  
Artur Jurczak 3, Daniel Maćkiewicz 36 - Jan Janovský 28, Rafał Franz 30
Clearex Chorzów 2-8 Gatta Zduńska Wola  

Paweł Budniak 31, 37 - Igor Sobalczyk 5, Michał Marciniak 7, 31, Michał Szymczak 8, 11, Daniel Krawczyk 29, Arkadiusz Szypczyński 33, Mateusz Olczak 40

  

 

 

 

Kolejka 13 - 23-24 stycznia

 

Red Dragons Pniewy 1-2 FC Toruń  
Adrian Skrzypek 36 - Michał Suchocki 40, Krzysztof Elsner 40
Nbit Gliwice 1-3 Euromaster Głogów  
Taras Tarasowycz 24 - Kamil Kaczmar 32, 36, Mateusz Niedźwiedź 33
Clearex Chorzów 4-0 Gwiazda Ruda Śląska  
Paweł Budniak 18, 37, Bartosz Siadul 36, Szymon Łuszczek 37
Gatta Zduńska Wola 4-3 Pogoń 04 Szczecin  
Daniel Krawczyk 12, 13, Mariusz Milewski 22, 28 - Marek Bugański 14, Mateusz Gepert 21, Adam Jonczyk 40 (k)
Rekord Bielsko-Biała 4-5 GAF-Omega Gliwice  
Wojciech Łysoń 27, Radek Polášek 29, Artur Popławski 30, 36 - Maciej Mizgajski 4, João Baptista 5, Piotr Łopuch 21, Maksym Pautiak 35, Tomasz Lutecki 35
AZS UŚ Katowice 1-4 Red Devils Chojnice  

Paweł Barański 26 - Tomasz Kriezel 6, 36, 38, Marco Aurélio 25

  

 

 

 

Kolejka 14 - 30-31 stycznia

 

FC Toruń 6-2 Nbit Gliwice  
Krzysztof Elsner 5, Karol Czyszek 6, 17, Marcin Mikołajewicz 10, 25, Michał Suchocki 38 - Tomasz Czech 11, Przemysław Dewucki 20
AZS UŚ Katowice 4-4 Red Dragons Pniewy  
Tomasz Dura 17, 36, Paweł Barański 18, Jędrzej Jasiński 34 - Patryk Zdankiewicz 4, Maciej Foltyn 7, Adrian Pater 9 (s), Piotr Błaszyk 39
Gwiazda Ruda Śląska 1-0 Euromaster Głogów  
Dmytro Drozd 22
Red Devils Chojnice 6-6 Rekord Bielsko-Biała  
Michal Holý 9, Patryk Laskowski 16, Ołeksandr Bondar 17, 37, 38, Wadym Iwanow 27 - Kamil Kmiecik 13, 16, Wojciech Łysoń 19, Jan Janovský 21, Douglas 33, Michał Marek 34
GAF-Omega Gliwice 3-3 Gatta Zduńska Wola  
Michał Grecz 10, Tomasz Lutecki 26, João Baptista 26 - Daniel Krawczyk 2, Michał Klaus 11, Marcin Stanisławski 34
Pogoń 04 Szczecin 2-0 Clearex Chorzów  

Daniel Maćkiewicz 9, Adam Jonczyk 36

  

 

 

 

Kolejka 15 - 13-14 lutego

 

Nbit Gliwice 1-1 AZS UŚ Katowice  
Michał Włodarek 23 - Marcin Krzywka 39
Euromaster Głogów 4-3 FC Toruń  
Daniel Lebiedziński 1, 40, Sebastian Szala 25, Dariusz Pieczyński 37 - Krzysztof Elsner 12, Karol Czyszek 21, Michał Wojciechowski 33
Pogoń 04 Szczecin 6-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Adam Jonczyk 6, 25, Michał Kubik 12, 14, Mateusz Jakubiak 35, Artur Jurczak 37 - Wojciech Działach 23, Dariusz Kot 33, Jacek Hewlik 40
Clearex Chorzów 0-0 GAF-Omega Gliwice  
Gatta Zduńska Wola 4-2 Red Devils Chojnice  
Arkadiusz Szypczyński 20, 30, Mariusz Milewski 21, Daniel Krawczyk 22 - Ołeksandr Bondar 34, 39
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Red Dragons Pniewy  

Artur Popławski 19, Douglas 23, Michał Marek 31 - Łukasz Frajtag 13

  

 

 

 

Kolejka 16 - 20-21 lutego

 

AZS UŚ Katowice 3-3 Euromaster Głogów  
Marcin Czech 2, Paweł Barański 14, Łukasz Kuś 17 - Kamil Kaczmar 14, Damian Lebiedziński 36, Piotr Pietruszko 37
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Nbit Gliwice  
Douglas 30, Roman Wachuła 36 - Michał Cygnarowski 22, Michał Włodarek 23
Pogoń 04 Szczecin 3-3 GAF-Omega Gliwice  
Michał Kubik 18, Adam Jonczyk 32, Mateusz Jakubiak 38 - Karol Zdunek 15, Amadeusz Pasierb 16, João Baptista 32
Gwiazda Ruda Śląska 1-3 FC Toruń  
Sławomir Pękala 40 - Marcin Mikołajewicz 27, 40, Michał Suchocki 32
Red Dragons Pniewy 2-5 Gatta Zduńska Wola  
Łukasz Frajtag 18, Adam Wachoński 35 - Michał Marciniak 23, Daniel Krawczyk 34, 37, Michał Szymczak 38, Mariusz Milewski 39
Red Devils Chojnice 3-3 Clearex Chorzów  

Witalij Kołesnyk 12, 27, Marco Aurélio 35 - Mateusz Omylak 4, Daniel Wojtyna 21, Mariusz Seget 21

  

 

 

 

Kolejka 17 - 27-28 lutego

 

Euromaster Głogów 1-2 Rekord Bielsko-Biała  
Kamil Kaczmar 38 - Michał Marek 31, Artur Popławski 40
FC Toruń 2-2 AZS UŚ Katowice  
Mykoła Morozow 25, 39 - Adrian Pater 27, Jędrzej Jasiński 40
GAF-Omega Gliwice 2-2 Gwiazda Ruda Śląska  
Marcin Kiełpiński 18, Piotr Łopuch 35 - Serhij Łapa 6, Mateusz Krzymiński 37
Pogoń 04 Szczecin 3-3 Red Devils Chojnice  
Wadym Iwanow 14 (s), Mateusz Jakubiak 38, Adam Jonczyk 40 - Witalij Kołesnyk 5, Michal Holý 10, 34
Clearex Chorzów 2-3 Red Dragons Pniewy  
Robert Gładczak 31, 39 - Patryk Hoły 28, Adrian Skrzypek 37, Łukasz Frajtag 40
Gatta Zduńska Wola 4-5 Nbit Gliwice  

Marcin Stanisławski 2, 11, Daniel Krawczyk 7, Igor Sobalczyk 38 - Robert Satora 6, 33, 37, Taras Tarasowycz 16, Tomasz Czech 40

  

 

 

 

Kolejka 18 - 5-6 marca

 

Rekord Bielsko-Biała 5-4 FC Toruń  
Michał Marek 2, Douglas 2, Roman Wachuła 21, Piotr Szymura 26, Paweł Machura 32 - Sylwester Kieper 18, 22, Marcin Mikołajewicz 24, 40
Gatta Zduńska Wola 6-0 Euromaster Głogów  
Łukasz Pieczyński 15 (s), Marcin Stanisławski 16, Michał Marciniak 32, 37, Michał Szymczak 34, Daniel Krawczyk 35
Gwiazda Ruda Śląska 1-7 AZS UŚ Katowice  
Michał Tkacz 22 - Tomasz Szczurek 8, Rafał Krzyśka 23, 40, Krzysztof Piskorz 27, Adrian Pater 31, Marcin Czech 35, 36
Nbit Gliwice 0-2 Clearex Chorzów  
Robert Gładczak 33, Paweł Budniak 40
 
Red Dragons Pniewy 3-4 Pogoń 04 Szczecin  
Patryk Hoły 15, 19, Szymon Piasek 36 - Daniel Maćkiewicz 9, 40, Mateusz Gepert 17, Michał Kubik 40
Red Devils Chojnice 6-1 GAF-Omega Gliwice  

Ołeksandr Bondar 1, 4, 8, 15, 27, Sebastian Wojciechowski 20 - Piotr Łopuch 10

  

 

 

 

Kolejka 19 - 12-13 marca

 

Euromaster Głogów 1-0 Clearex Chorzów  
Tomasz Golly 5 (s)
FC Toruń 2-1 Gatta Zduńska Wola  
Cléverson 37, Marcin Mikołajewicz 40 - Michał Marciniak 2
AZS UŚ Katowice 1-6 Rekord Bielsko-Biała  
Jędrzej Jasiński 28 - Radek Polášek 8, Jan Janovský 9, 14, Paweł Machura 22, Artur Popławski 36, Michał Marek 37
Red Devils Chojnice 6-2 Gwiazda Ruda Śląska  
Tomasz Kriezel 9, 33, Ołeksandr Bondar 11, 25, Michal Holý 17, 31 - Jewhen Danyłejko 22, Sławomir Pękala 33
GAF-Omega Gliwice 2-4 Red Dragons Pniewy  
João Baptista 13, Maksym Pautiak 31 - Adrian Skrzypek 19, Michał Roj 35, Piotr Błaszyk 38, Maciej Foltyn 40
Pogoń 04 Szczecin 4-1 Nbit Gliwice  

Mateusz Jakubiak 6, 25, 37, 39 - Taras Tarasowycz 12

  

 

 

 

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

 

Gatta Zduńska Wola 8-3 AZS UŚ Katowice  
Marcin Stanisławski 1, Arkadiusz Szypczyński 8, Michał Marciniak 11, 12, 16, Igor Sobalczyk 13, 29, Michał Szymczak 37 - Tomasz Dura 22, Krzysztof Piskorz 37, Jędrzej Jasiński 39
Clearex Chorzów 0-3 FC Toruń  
Mateusz Waszak 27, Cléverson 29, Marcin Mikołajewicz 40
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 Rekord Bielsko-Biała  
Jewhen Danyłejko 11, Ariel Piasecki 39 - Paweł Machura 26, Douglas 29, Wojciech Łysoń 39, Roman Wachuła 40
Euromaster Głogów 3-4 Pogoń 04 Szczecin  
Dariusz Pieczyński 8, Grzegorz Nowak 34, Piotr Pietruszko 40 - Artur Jurczak 17, 31, Marek Bugański 22, Dominik Solecki 33
Nbit Gliwice 4-2 GAF-Omega Gliwice  
Tomasz Starowicz 4, 27, Taras Tarasowycz 7, 32 - Marcin Kiełpiński 13, Maciej Mizgajski 40
Red Dragons Pniewy 1-3 Red Devils Chojnice  

Szymon Piasek 28 - Ołeksandr Bondar 5, 32, Marco Aurélio 28

  

 

 

 

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

 

Gwiazda Ruda Śląska 2-6 Red Dragons Pniewy  
Michał Hyży 26, Mateusz Krzymiński 26 - Ariel Piasecki 2 (s), Michał Roj 7, 16, Piotr Błaszyk 24, Michał Tkacz 27 (s), Łukasz Frajtag 33
FC Toruń 3-5 Pogoń 04 Szczecin  
Nicolae Neagu 26, Marcin Mikołajewicz 35, Michał Suchocki 39 - Adam Jonczyk 12, 17, Michał Kubik 16, 39, Mateusz Gepert 21
AZS UŚ Katowice 1-3 Clearex Chorzów  
Tomasz Szczurek 34 - Tomasz Golly 15, Szymon Łuszczak 36, Damian Purolczak 37
Rekord Bielsko-Biała 2-7 Gatta Zduńska Wola  
Radek Polášek 2, Wojciech Łysoń 40 - Daniel Krawczyk 1, 6, 11, Arkadiusz Szypczyński 9, Marcin Stanisławski 34, Michał Marciniak 37, Igor Sobalczyk 39
Red Devils Chojnice 11-4 Nbit Gliwice  
Ołeksandr Bondar 1, 2, Tomasz Kriezel 9, 13, 18, 32, Sebastian Wojciechowski 15, Wadym Iwanow 28, 39, Łukasz Sobański 34, Piotr Wardowski 35 - Taras Tarasowycz 6, 33, Zbigniew Mirga 29, Michał Włodarek 30
GAF-Omega Gliwice 6-4 Euromaster Głogów  

Tomasz Lutecki 2, João Baptista 6, 33, Maciej Mizgajski 22, 35, Maksym Pautiak 35 - Kamil Kaczmar 1, Grzegorz Nowak 11, Jacek Sander 17, 29

  

 

 

 

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

 

Clearex Chorzów 1-6 Rekord Bielsko-Biała  
Paweł Budniak 19 - Michał Marek 8, Wojciech Łysoń 13, Douglas 13, Pawel Machura 16, Roman Wachuła 19, 29
Pogoń 04 Szczecin 2-1 AZS UŚ Katowice  
Adam Jonczyk 10, Ołeksandr Szamotij 37 - Tomasz Dura 40
Gwiazda Ruda Śląska 3-5 Gatta Zduńska Wola  
Jacek Hewlik 8, Jakub Haase 37, Mateusz Krzymiński 40 - Michał Szymczak 4, Arkadiusz Szypczyński 5, Michał Marciniak 13, 32, Igor Sobalczyk 40
FC Toruń 3-2 GAF-Omega Gliwice  
Marcin Mikołajewicz 21, 23, 40 - Tomasz Lutecki 25, Maksym Pautiak 30
w Arenie Toruń
Euromaster Głogów 2-1 Red Devils Chojnice  
Jacek Sander 7, Daniel Lebiedziński 40 - Patryk Kubiszewski 22
Nbit Gliwice 0-3 Red Dragons Pniewy  

Adam Warchoński 1, 23, Piotr Błaszyk 24

  

1.  Gatta Zduńska Wola 22 49 15 4 3 90-49 9 1 1 47-24 6 3 2 43-25
2.  Pogoń 04 Szczecin 22 45 13 6 3 71-50 6 5 0 34-20 7 1 3 37-30
3.  Rekord Bielsko-Biała 22 44 13 5 4 75-49 8 1 2 38-27 5 4 2 37-22
4.  Red Devils Chojnice 22 37 10 7 5 78-54 7 4 0 54-23 3 3 5 24-31
5.  FC Toruń 22 35 10 5 7 61-50 7 3 1 37-22 3 2 6 24-28
6.  Nbit Gliwice 22 29 8 5 9 56-74 5 2 4 28-28 3 3 5 28-46
7.  Red Dragons Pniewy 22 26 8 2 12 49-59 4 1 6 25-28 4 1 6 24-31
8.  Euromaster Głogów 22 26 7 5 10 52-63 6 2 3 28-23 1 3 7 24-40
9.  GAF-Omega Gliwice 22 26 6 8 8 50-57 4 5 2 27-22 2 3 6 23-35
10.  Clearex Chorzów 22 23 6 5 11 53-58 3 2 6 26-29 3 3 5 27-29
11.  AZS UŚ Katowice 22 17 4 5 13 50-75 3 3 5 31-39 1 2 8 19-36
12.  Gwiazda Ruda Śląska 22 9 2 3 17 41-88 1 1 9 21-45 1 2 8 20-43

sezon 2014/2015 - Ekstraklasa

1. KOLEJKA

19-22.09.2014

Red Devils FC Chojnice 4 - 4 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 2 - 3 GAF Jasna Gliwice
Red Dragons Pniewy 0 - 1 Clearex Chorzów
AZS Uniwersytet Śląski Katowice 2 - 6 Pogoń '04 Szczecin
Gwiazda Ruda Śląska 1 - 4 Gatta Active Zduńska Wola
Wisła Krakbet Kraków 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała

2. KOLEJKA

26-29.09.2014

Pogoń '04 Szczecin 2 - 7 Wisła Krakbet Kraków
Gatta Active Zduńska Wola 2 - 5 Clearex Chorzów
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 3 - 0 Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała 5 - 3 Gwiazda Ruda Śląska
AZS Uniwersytet Śląski Katowice 4 - 2 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
GAF Jasna Gliwice 4 - 2 Red Devils FC Chojnice

3. KOLEJKA

3-6.10.2014

Clearex Chorzów 2 - 4 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Red Dragons Pniewy 3 - 1 GAF Jasna Gliwice
Wisła Krakbet Kraków 8 - 3 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
Red Devils FC Chojnice 9 - 3 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 3 Pogoń '04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 Gatta Active Zduńska Wola

4. KOLEJKA

10-13.10.2014

Wisła Krakbet Kraków 5 - 1 GAF Jasna Gliwice
AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 2 - 2 Gwiazda Ruda Śląska
Gatta Active Zduńska Wola 1 - 0 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Pogoń '04 Szczecin 3 - 8 Rekord Bielsko-Biała
AZS Uniwersytet Śląski Katowice 1 - 1 Red Dragons Pniewy
GAF Jasna Gliwice 1 - 2 Clearex Chorzów

5. KOLEJKA

18-20.10.2015

Clearex Chorzów 5 - 2 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Red Dragons Pniewy 4 - 2 Wisła Krakbet Kraków
Gwiazda Ruda Śląska 1 - 3 Red Devils FC Chojnice
Rekord Bielsko-Biała 7 - 3 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 3 - 3 GAF Jasna Gliwice
Pogoń '04 Szczecin 3 - 5 Gatta Active Zduńska Wola

6. KOLEJKA

7-10.11.2014

AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 1 - 2 Pogoń '04 Szczecin
 Gatta Active Zduńska Wola 3 - 6 GAF Jasna Gliwice
 Red Devils FC Chojnice 2 - 4 Rekord Bielsko-Biała
 Gwiazda Ruda Śląska 2 - 1 Red Dragons Pniewy
 AZS Uniwersytet Śląski Katowice 3 - 3 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
 Wisła Krakbet Kraków 8 - 2 Clearex Chorzów

7. KOLEJKA

14-17.11.2014

AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 2 - 5 Gatta Active Zduńska Wola
GAF Jasna Gliwice 3 - 1 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Rekord Bielsko-Biała 7 - 2 Red Dragons Pniewy
Pogoń '04 Szczecin 6 - 2 Red Devils FC Chojnice
Clearex Chorzów 2 - 1 Gwiazda Ruda Śląska
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 1 - 4 Wisła Krakbet Kraków

8. KOLEJKA

21-24.11.2014

KGHM Euromaster Chrobry Głogów 4 - 3 Gwiazda Ruda Śląska
Clearex Chorzów 4 - 3 Rekord Bielsko-Biała
Gatta Active Zduńska Wola 7 - 3 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Wisła Krakbet Kraków 8 - 2 GAF Jasna Gliwice
Red Devils FC Chojnice 2 - 1 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
Red Dragons Pniewy 2 - 1 Pogoń '04 Szczecin

9. KOLEJKA

28-29.11.2014

Pogoń '04 Szczecin 3 - 1 Clearex Chorzów
GAF Jasna Gliwice 4 - 1 Gwiazda Ruda Śląska
Red Devils FC Chojnice 2 - 2 Gatta Active Zduńska Wola
AZS Uniwersytet Śląski Katowice 3 - 5 Wisła Krakbet Kraków
AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 3 - 3 Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała 4 - 4 KGHM Euromaster Chrobry Głogów

10. KOLEJKA

6-8.12.2014

Gatta Active Zduńska Wola 2 - 2 Wisła Krakbet Kraków
Red Dragons Pniewy 0 - 0 Red Devils FC Chojnice
Gwiazda Ruda Śląska 2 - 1 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Clearex Chorzów 3 - 3 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 6 - 3 Pogoń '04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała 4 - 4 GAF Jasna Gliwice

11. KOLEJKA

12-15.12.2014

Red Dragons Pniewy 0 - 3 Gatta Active Zduńska Wola
AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 9 - 1 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Wisła Krakbet Kraków 6 - 1 Gwiazda Ruda Śląska
AZS Uniwersytet Śląski Katowice 5 - 4 Rekord Bielsko-Biała
GAF Jasna Gliwice 1 - 4 Pogoń '04 Szczecin
Red Devils FC Chojnice 6 - 1 Clearex Chorzów

12. KOLEJKA

23-26.12.2014

Clearex Chorzów 2 - 3 Red Dragons Pniewy
GAF Jasna Gliwice 4 - 5 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
Pogoń '04 Szczecin 2 - 1 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Gatta Active Zduńska Wola 4 - 0 Gwiazda Ruda Śląska
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 1 - 1 Red Devils FC Chojnice
Rekord Bielsko-Biała 4 - 6 Wisła Krakbet Kraków

13. KOLEJKA

31.01-02.02.2015

Clearex Chorzów 2 - 4 Gatta Active Zduńska Wola
AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk  2 - 3  AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 2 - 7 Rekord Bielsko-Biała
Wisła Krakbet Kraków 10 - 6 Pogoń '04 Szczecin
Red Devils FC Chojnice 0 - 1 GAF Jasna Gliwice
Red Dragons Pniewy 6 - 3 KGHM Euromaster Chrobry Głogów

14. KOLEJKA

06.02.2015

AZS Uniwersytet Śląski Katowice 5 - 2 Red Devils FC Chojnice
Pogoń '04 Szczecin 2 - 5 Gwiazda Ruda Śląska
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 2 - 1 Clearex Chorzów
Gatta Active Zduńska Wola 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała
GAF Jasna Gliwice  4 - 1  Red Dragons Pniewy
AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 1 - 3 Wisła Krakbet Kraków

15. KOLEJKA

20-23.02.2015

Clearex Chorzów 5 - 4 GAF Jasna Gliwice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 2 - 3 Gatta Active Zduńska Wola
Red Dragons Pniewy 9 - 1 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 3 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała 8 - 1 Pogoń '04 Szczecin
Red Devils FC Chojnice  3 - 1 Wisła Krakbet Kraków

16. KOLEJKA

27.02-02.03.2015

AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 4 - 2  Rekord Bielsko-Biała
Gatta Active Zduńska Wola 4 - 3 Pogoń '04 Szczecin
 AZS Uniwersytet Śląski Katowice 8 - 1  Clearex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków 7 - 3 Red Dragons Pniewy
Red Devils FC Chojnice 3 - 2 Gwiazda Ruda Śląska
GAF Jasna Gliwice 5 - 3 KGHM Euromaster Chrobry Głogów

17. KOLEJKA

28-30.03.2015

Red Dragons Pniewy 2 - 3 Gwiazda Ruda Śląska
GAF Jasna Gliwice 2 - 7 Gatta Active Zduńska Wola
Pogoń '04 Szczecin 3 - 5 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała 4 - 3 Red Devils FC Chojnice
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 4 - 0 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Clearex Chorzów 0 - 1 Wisła Krakbet Kraków

18. KOLEJKA

03-04.04.2015

Red Devils FC Chojnice 2 - 2 Pogoń '04 Szczecin
Red Dragons Pniewy 6 - 5 Rekord Bielsko-Biała
Wisła Krakbet Kraków 5 - 1 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Gatta Active Zduńska Wola 7 - 5 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
AZS Uniwersytet Śląski Katowice 4 - 3 GAF Jasna Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska 2 - 1 Clearex Chorzów

19. KOLEJKA

09-12.04.2015

AZS Uniwersytet Śląski Katowice 3 - 2 Gatta Active Zduńska Wola
Pogoń '04 Szczecin 1 - 2 Red Dragons Pniewy
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 5 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 4 - 1 Red Devils FC Chojnice
Rekord Bielsko-Biała  2 - 2 Clearex Chorzów
GAF Jasna Gliwice   3 - 5  Wisła Krakbet Kraków

20. KOLEJKA

17-20.04.2015

Wisła Krakbet Kraków 7 - 3 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Clearex Chorzów 2 - 2 Pogoń '04 Szczecin
Gwiazda Ruda Śląska 1 - 0 GAF Jasna Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola 5 - 2 Red Devils FC Chojnice
Red Dragons Pniewy 5 - 2 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała

21. KOLEJKA

24-27.04.2015

AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 2 - 4 Clearex Chorzów
Pogoń '04 Szczecin 3 - 2 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
AZS Uniwersytet Śląski Katowice 2 - 1 Gwiazda Ruda Śląska
GAF Jasna Gliwice 3 - 4 Rekord Bielsko-Biała
Red Devils FC Chojnice 2 - 2 Red Dragons Pniewy
Wisła Krakbet Kraków  3 - 4  Gatta Active Zduńska Wola

22. KOLEJKA

03.05.2015

Gatta Active Zduńska Wola 3 - 0 Red Dragons Pniewy
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 12 - 3 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 10 Wisła Krakbet Kraków
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Pogoń '04 Szczecin 8 - 9 GAF Jasna Gliwice
Clearex Chorzów 4 - 4 Red Devils FC Chojnice

23. KOLEJKA

16.05.2015

Gatta Active Zduńska Wola 5 - 2 Red Dragons Pniewy
Wisła Krakbet Kraków 8 - 3 Rekord Bielsko-Biała

24. KOLEJKA

24-25.05.2015

Red Dragons Pniewy 1 - 1 Wisła Krakbet Kraków
Gatta Active Zduńska Wola 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała

25. KOLEJKA

29-31.05.2015

Rekord Bielsko-Biała 5 - 0 Red Dragons Pniewy
Wisła Krakbet Kraków 7 - 3 Gatta Active Zduńska Wola

 

   

Punkty

W

R

P

Bramki

Różn.

1 Wisła Krakbet Kraków 60 19 3 3 131:62 69
2 Gatta Active Zduńska Wola 56 18 2 5 93:62 31
3 Rekord Bielsko-Biała 41 12 5 8 102:77 25
4 Red Dragons Pniewy
32 9 5 11 58:68 -10
5 KGHM Euromaster Chrobry Głogów
30 8 6 8 70:69 1
6 GAF Jasna Gliwice 29 9 2 11 70:76 -6
7 Clearex Chorzów
28 8 4 10 52:67 -15
8 AZS Uniwersytet Śląski Katowice 26 8 2 12 58:81 -23
9 Red Devils FC Chojnice 25 6 7 9 56:62 -6
10 Gwiazda Ruda Śląska 25 8 1 13 49:74 -25
11 Pogoń '04 Szczecin 23 7 2 13 68:89 -20
12 AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 18 5 3 14 67:88 -21

sezon 2013/2014 - 1 liga grupa północna


14 kolejka   19 kwiecień

Unisław Team PBDI - AZS UW Warszawa     4:5(2:2)
Red Dragons Pniewy - Elhurt Elmet Helios Białystok     5:5(3:1)
Vamos Gdańsk - KS Gniezno     1:4(1:2)
FC Toruń - KS Constract Lubawa     6:1(4:0)

13 kolejka   12-13 kwiecień

Elhurt Elmet Helios Białystok - Unisław Team PBDI     3:3(0:1)
AZS UW Warszawa - Vamos Gdańsk     5:4(2:1)
KS Gniezno - FC Toruń     3:5(2:1)
Red Dragons Pniewy - KS Constract Lubawa     3:2(2:0)
bramki: Skrzypek 2x, Szukała - Maderski, Modrzewski

12 kolejka   22-23 marzec

Red Dragons Pniewy - KS Gniezno     4:2(2:0)
bramki: Wachoński 2x, Frajtag, Ozorkiewicz - Sander, Zaborski
{youtube}sPgk6cZ-bDc{/youtube}
 
AZS UW Warszawa - Elhurt Elmet Helios Białystok     0:0(0:0)
Unisław Team PBDi - KS Constract Lubawa     2:1(0:0)
Vamos Gdańsk - FC Toruń     3:2(0:1)

11 kolejka   08-09 marzec

FC Toruń - Red Dragons Pniewy     2:2(1:1)
bramki: samobójcza 2x(Ozorkiewicz, Frajtag) - Wachoński, Skrzypek
 
Elhurt Elmet Helios Białystok - Vamos Gdańsk     8:3(1:1)
KS Constract Lubawa - AZS UW Warszawa     2:1(0:0)
KS Gniezno - Unisław Team PBDI     2:1(1:0)

10 kolejka   22-23 luty

Vamos Gdańsk - Red Dragons Pniewy     0:2(0:0)
bramki: Skrzypek, Foltyn
AZS UW Warszawa - KS Gniezno     4:3(2:0)
Unisław Team PBDI - FC Toruń     4:4(1:3)
Elhurt Elmet Helios Białystok - KS Constract Lubawa     1:1(0:0)

9 kolejka   08-09 luty

FC Toruń - AZS UW Warszawa     5:1(1:1)
KS Constract Lubawa - Vamos Gdańsk     0:5(0:1)
Red Dragons Pniewy - Unisław Team PBDI     5:2(1:1)
bramki: Frajtag, Skrzypek, Hoły, Kliszewski, Roj - Piotrowski 2x
 
KS Gniezno - Elhurt Elmet Helios Białystok     0:0(0:0)
 

8 kolejka 25-26 styczeń

Vamos Gdańsk - Unisław Team PBDI   4:2(?:?)

Raport meczowy

Relacja

Video-skrót

Video - wypowiedzi pomeczowe

AZS UW Warszawa - Red Dragons Pniewy   3:4(1:2) 
bramki: Frajtag 2x, Piasek, Roj - Iwaszek, Och, Klimkowski

Elhurt Elmet Helios Białystok - FC Toruń   2:1(1:0)
KS Constract Lubawa - KS Gniezno   3:3(1:1)

7 kolejka 14-15 grudzień

KS Gniezno - Vamos Gdańsk   5:2(2:1)
KS Constract Lubawa - FC Toruń   4:3(1:2)
Elhurt Elmet Helios Białystok - Red Dragons Pniewy   2:4(0:1)         mecz rozegrany 26.10.2013
bramki: Siuchno 2x - Skrzypek 2x, Piasek, Foltyn
AZS UW Warszawa - Unisław Team PBDI   1:0(0:0)

 


6 kolejka 23-24 listopad

FC Toruń - KS Gniezno   4:3(2:2)

Raport meczowy
Relacja
VIDEO-skrót
VIDEO-wypowiedzi pomeczowe
VIDEO-cały mecz

Vamos Gdańsk - AZS UW Warszawa   4:4(2:2)

Raport meczowy
VIDEO-skrót
VIDEO-wypowiedzi pomeczowe

Unisław Team PBDI - Elhurt Elmet Helios Białystok   2:2(1:1)

Raport meczowy

KS Constract Lubawa - Red Dragons Pniewy   1:5(0:3)
bramki: Modrzewski - Skrzypek 3x, Roj 2x

Raport meczowy
Relacja
Fotogaleria

VIDEO-skrót (ilawatv.pl)


5 kolejka 16-17 listopad

FC Toruń - Vamos Gdańsk   5:8(3:3)
KS Constract Lubawa - Unisław Team PBDI   4:1(0:0)
Elhurt Elmet Helios Białystok - AZS UW Warszawa   1:1(1:1)
KS Gniezno - Red Dragons Pniewy   2:1(2:0)
bramki: Sander, Błaszyk - Hoły
{youtube}l7kwWAKKBW0{/youtube}

4 kolejka 9-10 listopad

Vamos Gdańsk - Elhurt Elmet Helios Białystok 4:2(2:0)
AZS UW Warszawa - KS Constract Lubawa 6:1(2:0)
Unisław Team PBDI - KS Gniezno   4:7(1:2)
 
Red Dragons Pniewy - FC Toruń 1:0(1:0)
bramki: Skrzypek

3 kolejka 19-20 październik

Red Dragons Pniewy - Vamos Gdańsk   5:6(2:2)
bramki: Frajtag 2x, Hoły, Wachoński, Roj - Wardowski 3x, Osiński 2x, Nowicki
FC Toruń - Unisław Team PBDI   4:1(2:1)
KS Gniezno - AZS UW Warszawa   1:4(1:1)
KS Constract Lubawa - Elhurt Elmet Helios Białystok   4:3(2:0)

2 kolejka 12-13 październik

Vamos Gdańsk - KS Constract Lubawa   10:4(4:2)
Elhurt Elmet Helios Białystok - KS Gniezno   2:2(1:0)
AZS UW Warszawa - FC Toruń   2:3(0:2)
Unisław Team PBDI - Red Dragons Pniewy   1:5(0:3)
bramki: Kaczkowski - Skrzypek 2x, Wachoński, Ozorkiewicz, Kaniewski (samobójcza)


1 kolejka 5-6 pażdziernik

Unisław Team PBDI - Vamos Gdańsk   11:1(4:0)

Raport meczowy

Fotogaleria

Red Dragons Pniewy - AZS UW Warszawa   3:1(1:1)
bramki: Piasek, Hoły, Skrzypek - Iwaszek

Raport meczowy

Zapis relacji LIVE

Fotogaleria

FC Toruń - Elhurt Elmet Helios Białystok   6:2(2:1)

Raport meczowy

VIDEO - SKRÓT

VIDEO - CAŁY MECZ

VIDEO - Wypowiedzi pomeczowe

Fotogaleria

KS Gniezno - KS Constract Lubawa   1:1(0:1)

Raport meczowy

Relacja oraz Fotogaleria

 




 

sezon 2012/2013 - 1 liga

Pozycja Drużyna Punkty Mecze Z R P Bramki Różn.
1     GAF Jasna Gliwice 31 14 10 1 3 60:30 30
2     Euromaster Głogów 29 14 9 2 3 51:34 17
3     KS Gniezno 29 14 9 2 3 43:26 17
4     AZS UW Warszawa 24 14 8 0 6 39:48 -9
5     AZS UMCS Lublin 22 14 7 1 6 40:44 -4
6     Elhurt Helios Białystok 21 14 6 3 5 50:34 16
7     Red Dragons Pniewy 4 14 1 1 12 28:56 -28
8     Marex Chorzów 3 14 1 0 13 25:64 -39

1 kolejka   6-7 październik

GAF Jasna Gliwice - Marex Chorzów   5:3(2:0)

bramki: Kujawa, Mizgajski, Dewucki, Szczurek, Piechocki - Górny, Myśliwiec, Brysz

 

AZS UW Warszawa - KS Gniezno   3:5(0:3)

bramki: Grzyb, Och, Klimkowski - Błaszyk 2x, Jedliński, Sander, Łeszyk

 

Red Dragons Pniewy - Euromaster Głogów   3:4(1:1)

bramki: Frajtag, Hoły, Ozorkiewicz - Koryciński 2x, Urbaniak, Pietruszko

AZS UMCS Lublin - Elhurt Helios Białystok   3:2(1:1)

bramki: Walęciuk, Boniaszczuk, Kowalczyk - Baranowski, Budźko


2 kolejka   13-14 październik

Elhurt Helios Białystok - GAF Jasna Gliwice   2:2(0:1)

bramki: Borowik 2x - Szczurek, Dewucki

 

Euromaster Głogów - Marex Chorzów   3:2(1:0)

bramki: Szala, Pietruszko, Bednakowski - ???

KS Gniezno - Red Dragons Pniewy   4:2(3:0)

bramki: Śniegowski, Kaźmierczak, samobójcza, Walczak - Roj 2x

 

AZS UMCS Lublin - AZS UW Warszawa   3:0(1:0)

bramki: Walęciuk, Myć, Kowalczyk


3 kolejka   20-21 październik

AZS UW Warszawa - Elhurt Helios Białystok   4:3(2:0)

bramki: Piwowarczyk, Yusupov, Grzyb, Mykowski - Budźko, Koniczek, Łuckiewicz

Red Dragons Pniewy - AZS UMCS Lublin   3:4(2:3)

bramki: Frajtag, Gajewski, Roj - Zgierski 2x, Chmielnicki, Gadzicki

Marex Chorzów - KS Gniezno   1:3(0:2)

bramki: Kordaczka - Rychłowski 2x, Jedliński


GAF Jasna Gliwice - Euromaster Głogów   7:1(5:0)

bramki: Mizgajski 2x, Szczurek 2x, Kujawa 2x, Cygnarowski - Szuszkiewicz


4 kolejka   27-28 październik

Elhurt Helios Białystok - Euromaster Głogów   3:3(1:1)

bramki: Siuchno, Wiszowaty, Baranowski - Pietruszko 2x, Szuszkiewicz

 

KS Gniezno - GAF Jasna Gliwice   4:1(3:0)

bramki: Sawicki, Kaźmierczak, Łeszyk, Greser - Dewucki

 

AZS UMCS Lublin - Marex Chorzów   3:2(2:1)

bramki: Chmielnicki 2x, Zgierski - Szostok, Gawron

AZS UW Warszawa - Red Dragons Pniewy   4:2(2:2)

bramki: Klimkowski, Szymańczuk, Olkowski, Grzyb - Gaj, Piasek


5 kolejka   17-18 listopad

Red Dragons Pniewy - Elhurt Helios Białystok   1:5(1:1)
bramki: Gajewski - Koniczek, Budźko, Bochenek, Borowik, Ulman

 

Marex Chorzów - AZS UW Warszawa   1:5(0:2)

bramki: Myśliwiec - Klimkowski, Olkowski 2x, Och, Grzyb

 

GAF Jasna Gliwice - AZS UMCS Lublin   8:2(2:0)

bramki: Dewucki 4x, Cygnarowski, Kaczmarczyk, Barański, Piechocki - Gadzicki, Lenartowicz

 

Euromaster Głogów - KS Gniezno   2:0(2:0)

bramki: Kaczmar, Trznadel


6 kolejka   24-25 listopad

Elhurt Helios Białystok - KS Gniezno   6:1(0:0)

bramki: Siuchno 4x, Borowik, Ulman - Śniegowski

 

AZS UMCS Lublin - Euromaster Głogów   2:3(1:0)

bramki: Gadzicki, Zgierski - Bednarowski, Urbaniak, Kaczmar

AZS UW Warszawa - GAF Jasna Gliwice   3:7(1:3)

bramki: Yusupov, Grzyb, Cegiełko - Dewucki 2x, samobójcza 2x, Chojnacki, Cygnarowski, Mizgajski

Red Dragons Pniewy - Marex Chorzów 2:1(0:0)

bramki: Frajtag 2x - Myśliwiec


7 kolejka   1-2 grudzień

Marex Chorzów - Elhurt Helios Białystok   3:11(1:3)

bramki: Myśliwiec, Męczeński, Swatek - Koniczek 3x, Siuchno 2x, Budźko 2x, Bochenek, Wiszowaty, Baranowski, Borowik

 

GAF Jasna Gliwice - Red Dragons Pniewy   7:1(3:1)

bramki: Kujawa 2x, Musiał, Dewucki, Piechocki, Szczurek, Jastrzębski - Gaj

 

Euromaster Głogów - AZS UW Warszawa   7:0(4:0)

bramki: Bednarowski 2x, Trznadel 2x, Szala, Pietruszko, Długosz


KS Gniezno - AZS UMCS Lublin   2:0(0:0)

bramki: Łeszyk, Jedliński


8 kolejka   19-20 styczeń

Elhurt Helios Białystok - AZS UMCS Lublin   6:1(2:0)

bramki: Budźko 4x, Andzielewicz, samobójcza - Drzewiecki

 

KS Gniezno - AZS UW Warszawa   6:1(3:0)

bramki: Rychłowski 2x, Greser 2x, Błaszyk, Jedliński - Yusupov

 

Euromaster Głogów - Red Dragons Pniewy   9:3(6:1)

bramki: Bednarowski 3x, Kaczmar 2x, Pietruszko, Szala, Koryciński, Niedźwiedź - Roj, Wachoński, Frajtag

Marex Chorzów - GAF Jasna Gliwice   0:4(0:1)

bramki: Cygnarowski 2x, Kośmider, Włoch


9 kolejka   26-27 styczeń

GAF Jasna Gliwice - Elhurt Helios Białystok 3:2(1:0)

bramki: Włoch 2x, Szczurek - Budźko, Siuchno

 

Marex Chorzów - Euromaster Głogów   1:6(1:3)

bramki: Jarząb - Kaczmar 2x, Bednarowski 2x, Urbaniak, Węgrzyn, samobójcza

 

Red Dragons Pniewy - KS Gniezno   1:1(0:1)

bramki: Roj - samobójcza

AZS UW Warszawa - AZS UMCS Lublin   3:2(1:0)

bramki: Piwowarczyk, Majewski, Klimkowski - Chmielnicki 2x


10 kolejka   02-03 luty

Elhurt Helios Białystok - AZS UW Warszawa  2:4(2:0)

bramki: Wiszowaty, Siuchno - Majewski, Cegiełko, Yusupov, Mykowski

 

AZS UMCS Lublin - Red Dragons Pniewy   4:3(4:0)

bramki: Boniaszczuk 2x, Chmielnicki, Myć - Hoły, Wachoński, Frajtag


KS Gniezno - Marex Chorzów   7:0(6:0)

bramki: Błaszyk 3x, Łeszyk 2x, Bartnicki, Sander

 

Euromaster Głogów - GAF Jasna Gliwice   2:6(0:4)

bramki: Bednarowski, Trznadel - Szczurek 2x, Dewucki, Cygnarowski, Kujawa, Mizgajski


11 kolejka   16-17 luty

Euromaster Głogów - Elhurt Helios Białystok   3:0(1:0)

bramki: Pietruszko, Koryciński, Trznadel

GAF Jasna Gliwice - KS Gniezno   2:1(1:1)

bramki: Szczurek 2x - Jedliński

 

Marex Chorzów - AZS UMCS Lublin   2:5(?:?)

bramki: Męczeński, Brysz - Boniaszczuk 2x, Gadzicki, Kowalczyk, Zgierski

 

Red Dragons Pniewy - AZS UW Warszawa   3:4(2:1)

bramki: Kaczmarek, Frajtag, Skrzypczak - Cegiełko 2x, Yusupov, Och


12 kolejka   2-3 marzec

Elhurt Helios Białystok - Red Dragons Pniewy   2:1(0:1)

bramki: Budźko, Domalewski - Olech

 

AZS UW Warszawa - Marex Chorzów   4:2(1:1)

bramki: Och, Cegiełko, Piwowarczyk, Majewski - Klaus, Brysz

 

AZS UMCS Lublin - GAF Jasna Gliwice   5:3(3:2)

bramki: Walęciuk 2x, Chmielnicki 2x, Boniaszczuk - Mizgajski, Kośmider, Dewucki

KS Gniezno - Euromaster Głogów   3:2(0:1)

bramki: Śniegowski, Jedliński, Łeszyk - Szala, Pietruszko


13 kolejka   9-10 marzec

KS Gniezno - Elhurt Helios Białystok   2:2(1:1)

bramki: Sander 2x, - Domalewski, Siuchno

Euromaster Głogów - AZS UMCS Lublin   3:3(0:1)

bramki: Szala, Nowak, Trznadel - Zgierski, Ławicki, Kowalczyk

GAF Jasna Gliwice - AZS UW Warszawa   2:3(1:0)

bramki: Kośmider, Cygnarowski - Klimkowski, Starek, Majewski

 

Marex Chorzów - Red Dragons Pniewy   4:2(1:1)

bramki: Gawron, Myśliwiec, Bryś, Klaus - Frajtag, Wachoński


14 kolejka   16 marzec

Elhurt Helios Białystok - Marex Chorzów   4:3(3:1)

bramki: Siuchno 2x, Domalewski, Budźko - Brysz, Gawron, Ambroży

Red Dragons Pniewy - GAF Jasna Gliwice 1:3(0:1)

bramki: Kaczmarek - Kośmider, Mizgajski, Włoch

 

AZS UW Warszawa - Euromaster Głogów   1:3(0:1)

bramki: Piwowarczyk - Szala, Koryciński, Nowak


AZS UMCS Lublin - KS Gniezno   3:4(0:1)

bramki: Chmielnicki, Walęciuk, Kramarz - Błaszyk 2x, Rychłowski, Walczak

 


 

Faza play-off I ligi futsalu

Faza półfinałowa (do 2 zwycięstw):

1 kolejka - 23 marca 2013

AZS UW Warszawa - GAF Jasna Gliwice 3:4(2:3)

bramki: Grzyb, Stolarek, Och - Dewucki 3x, Kujawa

 

KS Gniezno - Euromaster Głogów 4:2(2:1)

bramki: Sander, Greser, Bartnicki, Łeszyk - Urbaniak, Niedźwiedź

skrót meczu od 9:40 do 11:00  http://www.tvp.pl/poznan/sport/sportowy-weekend/wideo/24032013/10514286

 

2 kolejka - 6 kwietnia 2013

GAF Jasna Gliwice - AZS UW Warszawa 3:0(0:0)    AWANS

bramki: Bugajak, Wiśniewski, Mizgajski

Euromaster Głogów - KS Gniezno 6:4(1:2)

bramki: Pietruszko 2x, Nowak 2x, Urbaniak, Kaczmar - Kaźmierczak 2x, Kamiński, Rychłowski

 

3 kolejka - 7 kwietnia 2013

Euromaster Głogów - KS Gniezno 4:1(3:1)     AWANS

bramki: Pietruszko 2x, Szala, Urbaniak - Jedliński

 

Faza finałowa (mecz i rewanż):

13-14 kwietnia 2013: pierwsze mecze

Euromaster Głogów - GAF Jasna Gliwice 2:0(0:0)

bramki: Niedźwiedź, Koryciński - Mizgajski

 

AZS UW Warszawa - KS Gniezno 4:2(2:0)

bramki: Grzyb, Yusupow, Piwowarczyk, Czereśniak - Rychłowski, Błaszyk

 

20-21 kwietnia 2013: mecze rewanżowe

GAF Jasna Gliwice - Euromaster Głogów 3:2(2:2)

bramki: Wiśniewski 2x, Kujawa - Nowak, Niedźwiedź

 

KS Gniezno - AZS UW Warszawa 5:1(3:0)

bramki: Łeszyk 2x, Sawicki, Sander, Jedliński - Cegiełko

 

 

 

 


źródła: miedziowe.pl ; pzpn.pl ; itvl.pl ; youtube ; facebook ; azsuw.pl ; sportgniezno.pl ; pniewy24.pl

sezon 2011/2012 - 2 liga, grupa 2

 

Pozycja Drużyna Punkty Mecze Z R P Bramki Różn.
1     Euromaster Głogów 36 12 12 0 0 98:38 60
2     Red Dragons Pniewy 24 12 8 0 4 69:47 22
3     Akademia Sportu Sieradz 20 12 6 2 4 63:65 -2
4     Unisław Team Unisław 14 12 4 2 6 66:70 -4
5     Auto Wicherek Oborniki 10 12 3 1 8 50:63 -13
6     KS 1920 Mosina 10 12 3 1 8 33:64 -31
7     Soccer-Calcio Łódź 8 12 2 2 8 42:74 -32

 

1 kolejka, 5-6 listopad

Euromaster Głogów - Red Dragons Pniewy   7:5(1:1)

strzelcy: Bednarowski Karol 2, Kaczmar Kamil, Szustakiewicz Łukasz, Pietruszko Piotr,  Szala Sebastian, Urbaniak Tomasz --- Frajtag Łukasz 2, Hoły Patryk 2, Roj Michał

więcej o meczu TUTAJ

ZOBACZ SKRÓT I BRAMKI NA RD.TV

RELACJA TV MASTER z GŁOGOWA

 

Akademia Sportu Sieradz - Auto Wicherek Oborniki   6:5(2:4)

strzelcy: Smoliński Tomasz 2, Sajda Piotr 2, Kulawiecki Marcin, Valente Fabiano --- Ostrowski Mateusz 2, Nogalski Bartosz, Wicberger Tomasz, Kustoń Tomasz

więcej o meczu TUTAJ

ZOBACZ SKRÓT MECZU

Soccer Calcio Łódź - Unisław Team Unisław  3:8(1:3)

strzelcy: Bugajski Błażej, Domański Maciej, samobójcza --- Hapka Jakub 3, Wojciechowski Dawid 3, Maksymiak Piotr, Piotrowski Jakub

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 


2 kolejka, 19-20 listopad

Red Dragons Pniewy - Akademia Sportu Sieradz   10:5(5:2)
strzelcy: Ozorkiewicz Michał 2, Roj Michał 2, Budzisz Adrian 2, Hoły Patryk 2, Wachoński Adam, Frajtag Łukasz --- Sajda Piotr 2, Jarecki Robert 2, Smoliński Tomasz

ZOBACZ SKRÓT I BRAMKI NA RD.TV

ZOBACZ FOTOGALERIĘ


Auto Wicherek Oborniki - Euromaster Głogów   3:5(2:1)

strzelcy: Ostrowski Mateusz 2, Siwecki Mikołaj --- Szustakiewicz Łukasz 2, Kaczmar Kamil, Herbuś Mateusz, Bednarowski Karol

więcej o meczu TUTAJ

 

KS 1920 Mosina - Soccer Calcio Łódź   3:2(1:0)

strzelcy:  Kwiatek Michał, Sęk Mateusz, Stawik Norbert --- Bujalski Błażej 2

 


3 kolejka, 26-27 listopad

Red Dragons Pniewy - KS 1920 Mosina   10:2(4:0)

strzelcy:Frajtag Łukasz 3, Ozorkiewicz Michał 2, Hoły Patryk 2, Gajewski Tomasz , Piasek Szymon , Wachoński Adam  --- Bartkowiak Karol , Kwiatek Michał

ZOBACZ SKRÓT I BRAMKI NA RD.TV

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

więcej o meczu TUTAJ

 

Euromaster Głogów - Unisław Team Unisław   9:6(5:3)

strzelcy: Herbuś Mateusz 2, Szala Sebastian 2, Trznadel Tomasz, Szustakiewicz Łukasz, Urbaniak Tomasz, Bednarowski Karol, Pietruszko Piotr --- Maksymiak Piotr 2, Olejnik Łukasz, Kaczkowski Piotr, Szatkowski Rafał, samobójcza

 

więcej o meczu TUTAJ

ZOBACZ SKRÓT MECZU

 

Akademia Sportu Sieradz - Soccer Calcio Łódź   5:5(2:3)

strzelcy: Valente Fabiano 2, Jarecki Robert 2, Małolepszy Michał --- Kumur Łukasz, Przybyłowski Bartłomiej, Bujalski Błażej, Herski Marcin, Polewczak Adam

 


4 kolejka, 3-4 grudzień

KS 1920 Mosina - Akademia Sportu Sieradz   3:5(2:2)

strzelcy: Kwiatek Michał 2, Janikowski Bartosz--- Jarecki Robert 2, Sajda Piotr 2, Valente Fabiano

 

Unisław Team Unisław - Auto Wicherek Oborniki   9:4(3:2)

strzelcy: Hapka Jakub3, Komur Mateusz 2, Łobodziński Dawid, Szatkowski Rafał, Kaczkowski Piotr, Maksymiak Piotr --- Ostrowski Mateusz 2, Nogalski Bartosz, Antczak Marcin

ZOBACZ SKRÓT MECZU

więcej o meczu TUTAJ

ZOBACZ FOTORELACJĘ

 

Soccer Calcio Łódź - Euromaster Głogów   4:5(4:2)

strzelcy: Stachlewski Krzysztof 2, Bujalski Błażej, Patera Adam --- Trznadel Tomasz 2, Herbuś Mateusz 2, Urbaniak Tomasz

więcej o meczu TUTAJ


5 kolejka, 10-11 Grudzień

Red Dragons Pniewy - Soccer Calcio Łódź   6:5(1:2)

strzelcy: Frajtag Łukasz 3, Ozorkiewicz Michał, Olech Bartosz, Gajewski Tomasz --- Bujalski Błażej 4, Chojnacki Szymon

ZOBACZ SKRÓT I BRAMKI NA RD-TV

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 

Akademia Sportu Sieradz - Unisław Team Unisław   5:3(2:1)

strzelcy: Smoliński Tomasz 4, Jarecki Robert --- Maksymiak Piotr 2, Łobodziński Dawid

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 

Auto Wicherek Oborniki - KS 1920 Mosina   3:4(2:4)

strzelcy: Siwecki Mikołaj, Nogalski Bartosz, Wicberger Tomasz --- Sęk Mateusz 2, Kwiatek Michał, Pipenborn Michał

ZOBACZ SKRÓT MECZU

więcej o meczu TUTAJ

 


 

6 kolejka, 28-29 styczeń

Unisław Team Unisław - Red Dragons Pniewy   4:8(1:2)

strzelcy: Szatkowski Rafał 3, Maksymiak Piotr --- Frajtag Łukasz 6, Hoły Patryk, Roj Michał

ZOBACZ SKRÓT I BRAMKI NA RD.TV

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 

Soccer Calcio Łódź - Auto Wicherek Oborniki   4:3(1:0)

strzelcy: Stachlewski Krzysztof 2, Sadziński Marek, Siuda Paweł --- Siwecki Mikołaj 2, Laskowski Łukasz

więcej o meczu TUTAJ

ZOBACZ SKRÓT MECZU

 

KS 1920 Mosina - Euromaster Głogów   0:10(0:7)

strzelcy: --- Urbaniak Tomasz 2, Bednarowki Karol 2, Kaczmar Kamil 2, Trznadel Tomasz, Żmijowski Damian, Sybis Bartłomiej

więcej o meczu TUTAJ

 


7 kolejka, 4-5 luty

 

Auto Wicherek Oborniki - Red Dragons Pniewy   2:6(1:2)

strzelcy: Siwecki Mikołaj, Ostrowski Mateusz --- Bober Marek 3, Ozorkiewicz Michał 2, Wachoński Adam

ZOBACZ BRAMKI NA RD.TV

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

więcej o meczu TUTAJ i TUTAJ

 

Akademia Sportu Sieradz - Euromaster Głogów   3:8(2:3)

strzelcy: Jarecki Robert 2, Smoliński Tomasz --- Urbaniak Tomasz 3, Szala Sebastian 2, Pietruszko Piotr, Trznadel Tomasz, Bednarowski Karol

ZOBACZ SKRÓT MECZU

 

KS 1920 Mosina - Unisław Team Unisław   5:4(1:1)

strzelcy: Michałowski Mateusz 3, Kwiatek Wojciech --- Szatkowski Rafał 2, Piotrowski Jakub

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 


8 kolejka, 11-12 luty

 

Red Dragons Pniewy - Euromaster Głogów   3:6(2:2)

strzelcy: Roj Michał, Wachoński Adam, Gajewski Tomasz --- Bednarowski Karol 2, Urbaniak Tomasz, Pietruszko Piotr, Szustakiewicz Łukasz, Szala Sebastian

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

więcej o meczu TUTAJ

ZOBACZ SKRÓT MECZU NA RD.TV

 

Auto Wicherek Oborniki - Akademia Sportu Sieradz   9:8(4:6)

strzelcy: Siwecki Mikołaj 4, Wicberger Tomasz 3, Ostrowski Mateusz, Kustoń Tomasz --- Jarecki Robert 5, Kulawiecki Marcin, Sajda Piotr, Kokot Piotr

ZOBACZ SKRÓT MECZU

więcej o meczu TUTAJ

 

Unisław Team Unisław - Soccer Calcio Łódź   8:6(1:3)

strzelcy: Szatkowski Rafał 5, Maksymiak Piotr 2, Nalazek Sebastian --- Bujalski Błażej 4, Komur Łukasz, Stachlewski Krzysztof

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 

 

 


 

9 kolejka, 18-19 luty

Akademia Sportu Sieradz - Red Dragons Pniewy   4:1(3:0)

strzelcy: Kulawiecki Marcin, Jarecki Robert, Sajda Piotr, Graś Damian --- Frajtag Łukasz

ZOBACZ SKRÓT MECZU

więcej o meczu TUTAJ

 

Euromaster Głogów - Auto Wicherek Oborniki   9:3(4:1)

strzelcy: Szustakiewicz Łukasz 3, Bednarowski Karol 3, Żmudziński Paweł, Trznadel Tomasz, Urbaniak Tomasz, --- Antczak Marcin, Siwecki Mikołaj, Ostrowski Mateusz

ZOBACZ SKRÓT MECZU

więcej o meczu TUTAJ i TUTAJ

 

Soccer Calcio Łódź - KS 1920 Mosina   5:5(4:2)

strzelcy: Stachlewski Krzysztof, Bujalski Błażej, Sadziński Marek, Siuda Paweł, Komur Łukasz --- Sęk Mateusz 2, Jaworski Jakub, Kwiatek Michał, Janikowski Bartosz

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

więcej o meczu TUTAJ


10 kolejka, 25-26 luty

KS 1920 Mosina - Red Dragons Pniewy   2:3(1:1)

strzelcy: Pipenborn Michał, Michałowski Mateusz --- Ozorkiewicz Michał 2, Olech Bartosz

więcej o meczu TUTAJ i TUTAJ

ZOBACZ SKRÓT MECZU

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 

Soccer Calcio Łódź - Akademia Sportu Sieradz   1:6 (1:2)

strzelcy: Komur Łukasz --- Jarecki Robert 4, Liwka Artur, Małolepszy Michał

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 

Unisław Team Unisław - Euromaster Głogów   5:8(?:?)

strzelcy: Hapka Jakub 2, Maksymiak Piotr, Szatkowski Rafał, Wojciechowski Dawid--- Bednarowski Karol 3, Urbaniak Tomasz 2, Trznadel Tomasz 2, Szala Sebastian

 

 


 

11 kolejka, 3-4 marzec

Akademia Sportu Sieradz - KS 1920 Mosina   5:3(1:1)

strzelcy: Sajda Piotr 2, Jarecki Robert, Kokot Piotr, Smoliński Tomasz --- Michałowski Mateusz, Sęk Mateusz, Kwiatek Michał

ZOBACZ SKRÓT MECZU

 

Auto Wicherek Oborniki - Unisław Team Unisław   3:3(2:0)

strzelcy: Kustoń Tomasz, Ostrowski Mateusz --- Szatkowski Rafał 2, Maksymiak Piotr

ZOBACZ SKRÓT MECZU

więcej o meczu TUTAJ

 

Euromaster Głogów - Soccer Calcio Łódź   15:1(5:1)

strzelcy: Urbaniak Tomasz 7, Bednarowski Karol 3, Szustakiewicz Łukasz 2, Sybis Bartłomiej 2, Berlik Jacek --- Bujalski Błażej

więcej o meczu TUTAJ

Relacja TV MASTER z Głogowa

zobacz FOTOGALERIĘ

 


12 kolejka, 10-11 marzec

Soccer Calcio Łódź - Red Dragons Pniewy   4:3(2:1)

strzelcy: Bujalski Błażej, Komur Łukasz, Przybyłowski Bartłomiej, Sadziński Marek --- Frajtag Łukasz 2, Wachoński Adam

zobacz FOTOGALERIĘ

 

KS 1920 Mosina - Auto Wicherek Oborniki   2:7(1:2)

strzelcy: Michałowski Mateusz, Sęk Mateusz --- Kustoń Tomasz 2, Antczak Marcin 2, Majchrzak Marek 2, Siwecki Mikołaj

więcej o meczu TUTAJ

ZOBACZ SKRÓT MECZU

 

Unisław Team Unisław - Akademia Sportu Sieradz   7:7(3:3)

strzelcy: Delik Dawid 2, Maksymiak Piotr 2, Piotrowski Bartosz, Szatkowski Rafał, Łobodziński Dawid --- Sajda Piotr 2, Smoliński Tomasz 2, Jarecki Robert 2, Kulawiecki Marcin

OBEJRZYJ CAŁY MECZ TUTAJ

 


13 kolejka, 17-18 marzec

Red Dragons Pniewy - Unisław Team Unisław   9:5(3:2)

strzelcy: Frajtag Łukasz 5, Wachoński Adam 3, Roj Michał --- ???

ZOBACZ SKRÓT MECZU

zobacz FOTOGALERIĘ

więcej o meczu TUTAJ

 

Auto Wicherek Oborniki - Soccer Calcio Łódź   7:2(3:2)

strzelcy: Ostrowski Mateusz 2, Kustoń Tomasz, Siwecki Mikołaj, Małolepszy Jarosław, Laskowski Łukasz, Wicberger Tomasz --- Siuda Paweł, Komur Łukasz

ZOBACZ SKRÓT MECZU

więcej o meczu TUTAJ

 

Euromaster Głogów - KS 1920 Mosina   6:1(4:0)

strzelcy: Urbaniak Tomasz 2, Sybis Bartłomiej 2, Szustakiewicz Łukasz, Kaczmar Kamil --- Jaworski Jakub

więcej o meczu TUTAJ

 

 


14 kolejka, 24-25 marzec

Red Dragons Pniewy - Auto Wicherek Oborniki   5:1(2:0)

strzelcy: Ozorkiewicz Michał, Wachoński Adam, Olech Bartosz, Roj Michał, Bober Marek --- Ostrowski Mateusz

ZOBACZ SKRÓT MECZU

ZOBACZ SKRÓT MECZU 2

zobacz FOTOGALERIĘ

 

Euromaster Głogów - Akademia Sportu Sieradz   10:4(4:1)

strzelcy: Urbaniak Tomasz 4, Trznadel Tomasz 2, Sybis Bartłomiej 2, Szustakiewicz Łukasz, Herbuś Mateusz --- Linka Artur, Małolepszy Michał, Sobczak Bartosz, Kulawiecki Marcin

więcej o meczu TUTAJ

 

Unisław Team Unisław - KS 1920 Mosina   4:3(?:?)

strzelcy: Szatkowski Rafał 2, Jaworski Łukasz, Hapka Jakub --- ???

 

 

 


 


 



 

 

 

sezon 2010/2011

(2 liga, grupa 2)

Pozycja Drużyna Punkty Mecze Z R P Bramki Różn.
1 (1) Akademia Sportu Sieradz 32 16 10 2 4 68:59 9
2 (2) Red Dragons Pniewy 28 16 9 1 6 61:42 19
3 (3) Kadet FT Poznań 27 16 8 3 5 63:57 6
4 (4) Unisław Team Unisław 19 16 6 1 9 70:75 -5
5 (5) UKS Medan Gniezno 9 16 2 3 11 65:94 -29

 

1. kolejka

Unisław Team Unisław - Kadet Poznań   3:1(0:0)

Red Dragons Pniewy - UKS Medan Gniezno 5:3(2:1)

bramki: Roj 2x, Majchrzak 2x, Frajtag 1x

 

2. kolejka

Red dragons Pniewy - Unisław Team unisław  5:2(2:0)

bramki: Ozorkiewicz 2x, Frajtag 2x, Gaj 1x

Kadet Poznań - Akademia Sportu Sieradz 4:2(2:0)

 

3. kolejka

Unisław Team Unisław - UKS Medan Gniezno  6:4(0:0)

Akademia Sportu Sieradz - Red Dragons Pniewy  4:2(1:1)

bramki: Frajtag 1x, Kowalczuk 1x

 

4. kolejka

UKS Medan Gniezno - Kadet Poznań   5:4(2:2)

Unisław Team Unisław - Akademia Sportu Sieradz   9:10(4:4)

 

5. kolejka

Akademia Sportu Sieradz - UKS Medan Gniezno   7:3(2:2)

Kadet Poznań - Red Dragons Pniewy  2:3(0:2)

bramki: Frajtag 3x

 

6. kolejka

UKS Medan Gniezno - Red Dragons Pniewy 2:7(0:2)

bramki: Frajtag 2x, Majchrzak 2x, Hoły 1x, Roj 1x, Ozorkiewicz 1x

Kadet Poznań - Unisław Team Unisław  7:6

 

7. kolejka

Akademia Sportu Sieradz - Kadet Poznań 1:3(0:1)

Unisław Team Unisław - Red Dragons Pniewy 4:2(0:2)

bramki: Roj 1x, Wachoński 1x

 

8. kolejka

Unisław Team Unisław - UKS Medan Gniezno 8:2(3:0)

Red Dragons Pniewy - Akademia Sportu Sieradz 2:2(0:0)

bramki: Roj 1x, Frajtag 1x

 

9. kolejka

Kadet Poznań - UKS Medan Gniezno  4:4(0:0)

Akademia Sportu Sieradz - Unisław Team Unisław 3:0 walkower

 

10. kolejka

UKS Medan Gniezno - Akademia Sportu Sieradz  4:5(2:4)

Red Dragons Pniewy - Kadet Poznań 7:4(1:0)

bramki: Frajtag 3x, Wachoński 2x, Kowalczuk 1x, Bober 1x

 

11. kolejka

Unisław Team Unisław - Kadet Poznań   3:4(3:0)

Red Dragons Pniewy - UKS Medan Gniezno 5:3(3:1)

bramki: Frajtag 3x, Ozorkiewicz 1x, Piasek 1x

 

12. kolejka

Red dragons Pniewy - Unisław Team unisław 1:4(0:1)

bramki: Ozorkiewicz 1x

Kadet Poznań - Akademia Sportu Sieradz   3:3(0:1)

 

13. kolejka

UKS Medan Gniezno - Unisław Team Unisław   6:6(1:5)

Akademia Sportu Sieradz - Red Dragons Pniewy   3:1(2:0)

bramki: Wachoński 1x

 

14. kolejka

UKS Medan Gniezno - Kadet Poznań   3:3(0:0)

Unisław Team Unisław - Akademia Sportu Sieradz   4:8(0:0)

 

15. kolejka

Akademia Sportu Sieradz - UKS Medan Gniezno   7:4(2:1)

Kadet Poznań - Red Dragons Pniewy 1:9(1:1)

bramki: Frajtag 3x, Roj 2x, Wachoński 1x, Ozorkiewicz 1x, Hoły 1x, Bober 1x

 

16. kolejka

Kadet Poznań - Unisław Team Unisław  5:1(1:1)

UKS Medan Gniezno - Red Dragons Pniewy 3:5(3:3)

bramki: Frajtag 1x, Piasek 1x, Gnybek 1x, Ozorkiewicz 2x

 

17. kolejka

Akademia Sportu Sieradz - Kadet Poznań 3:8(3:3)

Unisław Team Unisław - Red Dragons Pniewy 0:6(0:4)

bramki: Frajtag 4x, Piasek 2x

 

18. kolejka

Unisław Team Unisław - UKS Medan Gniezno

Red Dragons Pniewy - Akademia Sportu Sieradz 0:2(0:1)

 

19. kolejka

Kadet Poznań - UKS Medan Gniezno  7:3(1:0)

Akademia Sportu Sieradz - Unisław Team Unisław 3:2(1:1)

 

20. kolejka

UKS Medan Gniezno - Akademia Sportu Sieradz  10:3

Red Dragons Pniewy - Kadet Poznań 1:3(0:0)

bramki: Ozorkiewicz 1x

 

sezon 2009/2010

(2 liga, grupa 2)

 

 

Nazwa

m.

pkt.

z-r-p

bramki

różnica

1

PartnerTech Sieradz

8

19

6-1-1

59-30

29

2

UKS Medan Gniezno

8

15

5-0-3

48-27

21

3

Red Dragons Pniewy

8

13

4-1-3

43-31

12

4

KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź

8

12

4-0-4

38-34

4

5

UKS Otrębusy

8

0

0-0-8

24-90

-66

 

Kolejka 1

UKS Medan Gniezno - KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź    5:0 (walkower)
Red Dragons Pniewy - UKS Otrębusy    11:2 (5:1)

Kolejka 2
PartnerTech Sieradz - Red Dragons Pniewy     9:5 (1:1)
UKS Otrębusy - UKS Medan Gniezno      2:9 (1:5)

Kolejka 3
UKS Otrębusy - PartnerTech Sieradz     8-12 (2-4)
Red Dragons Pniewy - KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź      3-4 (3-1)

Kolejka 4
PartnerTech Sieradz - UKS Medan Gniezno      3:2 (2:0)
KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź - UKS Otrębusy    7:3 (3:2)

Kolejka 5
PartnerTech Sieradz - KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź 10:3 (6:3) 
UKS Medan Gniezno - Red Dragons Pniewy 5:3 (2:2)

Kolejka 6
Soccer-Calcio-Cosinus Łódź - UKS Medan Gniezno 7:4 (2:2)
UKS Otrębusy - Red Dragons Pniewy 5:9 (0:3)

Kolejka 7
Red Dragons Pniewy - PartnerTech Sieradz 3:3 (1:1)
UKS Medan Gniezno - UKS Otrębusy 15:2 (5:0)

Kolejka 8
KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź - Red Dragons Pniewy 1:4 (1:1)
PartnerTech Sieradz - UKS Otrębusy 13:1 (5:0)

Kolejka 9
UKS Otrębusy - KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź 3:14 (1:6)
UKS Medan Gniezno - PartnerTech Sieradz 6:5 (6:2)

Kolejka 10
KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź - PartnerTech Sieradz 2:4 (2:1)
Red Dragons Pniewy - UKS Medan Gniezno 5:4 (3:1)

 

1/2 Finału Pucharu Polski (Opole)

MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK

vs.

RED DRAGONS PNIEWY

28 kwietnia (sobota), godzina 20:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template