Dokonać niemożliwego

Rekord Bielsko-Biała – Red Dragons Pniewy

niedziela, godzina 18:00

 

W trakcie sezonu są niestety takie spotkania, gdzie jedziemy do rywala, który jest zdecydowanym faworytem. Na pewno ciężko powalczyć o zdobycz punktową w Zduńskiej Woli, katastrofalną passę mamy w Toruniu, ale najgorzej prezentujemy się Bielsku-Białej.

 

Na terenie aktualnego Mistrza Polski nikomu nie gra się łatwo. Nam jednak oprócz braku jakiejkolwiek zdobyczy punktowej doskwiera fakt, że często kończymy spotkanie z Rekordem z dużym bagażem straconych goli.

Gospodarze przystąpią do niedzielnej potyczki uskrzydleni awansem do najlepszej 16 futsalowych zespołów w Europie. Turniej w Rydze był na pewno wyczerpujący fizycznie jednak czasu na regenerację było sporo i o zmęczeniu trudno pisać tym bardziej, że mamy początek sezonu. Siła bielszczan jest znana od kilku lat - dwóch doskonałych zawodników w bramce, a do tego plejada gwiazd jak na polskie warunki futsalowców grających w polu. Prawdziwym katem dla nas do tej pory jest Artur Popławski, który obecnie znajduje się w doskonałej dyspozycji. Możemy tak komplementować przeciwnika długo, a bukmacherzy nie dają nam żadnych szans na korzystny wynik.

Nie mamy jednak zamiaru oddawać punktów za darmo i na pewno będziemy chcieli zaprezentować się jak najlepiej na tle utytułowanego przeciwnika. Od początku sezonu Łukasz Frajtag zmienił wiele elementów w naszej grze i dlatego zawodnicy potrzebują jeszcze trochę czasu na udoskonalenie taktyki. Do składu po krótkiej przerwie wraca grający trener, którego nie oglądaliśmy w spotkaniu z Pogonią. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji szkoleniowca i na pewno każdy będzie chciał zaprezentować się jak najkorzystniej.

Transmisję internetową z tego pojedynku przeprowadzi TV Com i już teraz zapraszamy przed ekrany. Początek meczu niedziela godzina 18:00.

8. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

RED DRAGONS PNIEWY

VS.

AZS UG GDAŃSK

18 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZINA 18:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template