Sukces Rekordu

Mistrz Polski, Rekord Bielsko-Biała zremisował 1:1 w turnieju na Łotwie z rumuńską drużyną CS Informatica Timișoara i awansował do grona najlepszych 16 zespołów w Lidze Mistrzów.

 

 

Rekordowi do pełni szczęścia wystarczał remis - i ten remis padł. Zaczęło się tak, jak powinno: w 5 minucie Michał Kubik trafił do siatki Rumunów. Ale w miarę upływu czasu mistrzowie Polski grali corarz bardziej zachowawczo, szanowali jednobramkowe prowadzenie, starali się nie popełnić błędu w obronie. Oddali inicjatywę rywalom, nie chcieli odważnie zepchnąć przeciwników do obrony.

 

To przyniosło efekt. Rumuni strzelili gola wyrównującego dopiero na minutę i 4 sekundy przed końcem. Na więcej już nie było ich stać.

 

Benfica Lizbona (Portugalia), Inter FS (Hiszpania), TTG-Ugra Yugorsk (Rosja), Kairat Ałmaty (Kazachstan), Barcelona (Hiszpania), EP Chrudim (Czechy), Dobovec (Słowenia), Sporting CP (Portugalia), Halle-Gooik (Belgia), Ekonomac Kragujevac (Serbia), Sibiryak (Rosja), LSM Lida (Białoruś), Futsal Pescara (Włochy), Novo Vrijeme Makarska (Chorwacja) i Vytis (Litwa) - to 15 drużyn, które wraz z mistrzem Polski znalazły się w najlepszej 16-tce Ligi Mistrzów.

 

Rekord Bielsko-Biała - CS Informatica Timișoara 1:1 (1:0)
Bramki: Kubik (5) - Owsiannikow (39)

Rekord: Nawrat - Popławski, Budniak, Marek, Bondar oraz Kałuża, Kubik, Mura, Surmiak, Dudek, Gąsior, Viana, Łasak, Janovský. 

 

Tabela: 

1. Rekord 7 pkt. 13- 2

2. Informatica 4 pkt. 7- 4

3. Nikars 3 pkt. 6-16

4. Hohenstein-Ernstthal 3 pkt. 5- 9

 

Za futsalekstraklasa.pl / K.Dziedzic

Zdj. Rekord Bielsko-Biała

12. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

CLEAREX CHORZÓW

VS.

RED DRAGONS PNIEWY

12 STYCZNIA (SOBOTA), GODZINA DO USTALENIA

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template