Kierunek Toruń

FC Toruń – Red Dragons Pniewy

Sobota, godzina 18:00

 

Liga została zainaugurowana i od razu czekała nas dłuższa przerwa spowodowana udziałem Reprezentacji Polski w Turnieju Państw Wyszehradzkich. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego zajęli ostatecznie trzecie miejsce nie zachwycając stylem gry.

 

Dużą niewiadomą jest forma naszych kadrowiczów Dominika Soleckiego i Gracjana Miałkasa, którzy intensywnie spędzili ostatnie dni. Z indywidualnej postawy naszych zawodników możemy być zadowoleni, sporo przebywali na boisku i wpisali się na listę strzelców.

Pozostali gracze intensywnie trenowali pod okiem naszego szkoleniowca, a dodatkowo wysoka wygrana z Clearexem na pewno mocno podbudowała morale zespołu. Przerwa nigdy dobrze nie wpływała na naszą formę, dlatego mamy pewne obawy przed sobotnim pojedynkiem.

Rywal niestety należy do tych z górnej półki. Torunianie są aktualnymi brązowymi medalistami Mistrzostw Polski. Historia naszych spotkań wyjazdowych w Grodzie Kopernika jest dla nas bardzo niekorzystna. Tylko raz udało nam się zremisować i to bardzo dawno temu jeszcze w pierwszej lidze. Mecze w Ekstraklasie miały zawsze dla gospodarzy lekki łatwy i przyjemny przebieg. Trudno wskazać jakieś spotkanie, w którym potrafilibyśmy postraszyć rywala. Nie ułatwia gry specyficzny obiekt z „tysiącem linii” na parkiecie, a zawsze z doskonałej strony w bramce spisuje się dobrze znany nam Nicolae Neagu.

Jedziemy oczywiście w bojowych nastrojach, chcąc wreszcie zmienić przebieg tej niekorzystnej dla nas rywalizacji wyjazdowej. Początek spotkania to sobota godzina 18:00, bezpośrednią transmisję można oglądać za pośrednictwem strony TVCom.pl.

12. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

CLEAREX CHORZÓW

VS.

RED DRAGONS PNIEWY

12 STYCZNIA (SOBOTA), GODZINA DO USTALENIA

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template