Ostatnia niedziela...

Red Dragons Pniewy – Clearex Chorzów

niedziela, godzina 18:00

W niedzielę w pniewskiej hali spotkaniem z Clearex Chorzów zakończymy kolejny czwarty już sezon rozgrywek w ekstraklasie futsalu. Bez względu na rezultat tego meczu na pewno zajmiemy szóste miejsce, co jest naszym najlepszym rezultatem od sensacyjnego debiutu zakończonego na czwartej pozycji.

Końcówka rozgrywek była na pewno nieco rozczarowująca dla kibiców, ale w przekroju całego sezonu zawodnicy potrafili nam dać sporo radości, dlatego warto przyjść i podziękować sobie wspólnie na zakończenie sezonu. Mimo, że rezultat spotkania nie będzie miał już żadnego znaczenia, jeśli chodzi o układ tabeli to chcemy się pożegnać z godnością. Rywalem będzie nadal najbardziej utytułowany futsalowy klub w naszym kraju.

W tym sezonie z drużyną Clearexu graliśmy już dwa razy i niestety zawsze schodziliśmy z parkietu pokonani. Pamiętny zapewne dla kibiców był mecz pod koniec kwietnia, kiedy to goście zwyciężyli jedną bramką zdobytą w końcówce, w grze z lotnym bramkarzem. Pozwoliło to ekipie z Górnego Śląska realnie myśleć o medalach, a nam tą szansę mocno ograniczyło. Ostatecznie chorzowianie muszą zadowolić się czwartą lokatą podobnie jak przed rokiem, nam jak pisaliśmy przypadnie szósta.

Oczekiwanie w obozie rywali na pewno były większe i zapewne taki wynik jest dla nich rozczarowujący. Każdy jednak chciałby w dobrych humorach udać się na zasłużony urlop i dlatego w meczu bez stawki możemy spodziewać się dobrego futsalowego widowiska. Mimo pięknej wiosennej aury i lekkiego znużenia liczymy na wasze wsparcie i liczne jak zwykle przybycie. Będzie okazja do wspólnego podziękowania sobie za kolejny już w Pniewach sezon rozgrywek Futsal Ekstraklasy.  Poniżej skrót pamiętnego przegranego pojedynku z kwietnia.

8. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

RED DRAGONS PNIEWY

VS.

AZS UG GDAŃSK

18 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZINA 18:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template