W sobotę jedziemy do Torunia

FC Toruń – Red Dragons Pniewy

sobota, godzina 18:00

 

Tym razem nasz zespół będzie miał jeden dzień odpoczynku mniej ze względu na niedzielne spotkanie w Pniewach. Czeka nas kolejne trudne zadanie, jakim jest mecz z FC Toruń, zespołem rozpędzonym walczącym o srebrny medal.

 

W ostatniej kolejce podopieczni Łukasza Żebrowskiego pokonali w Zduńskiej Woli Gattę Active Zduńska Wola, uczynili tym samym duży krok w kierunku podium. W Grodzie Kopernika nigdy nie wygraliśmy, statystyka nie jest zatem dla nas łaskawa. Zawsze stawialiśmy spory opór gospodarzom, ale do sukcesu to nie wystarczyło. Tym razem na pewno zadanie będzie jeszcze cięższe, rywale są zmotywowani żądni sukcesu i po prostu muszą ten mecz wygrać.

Nasz zespół ma już tylko teoretyczne szanse na zajęcie piątego miejsca, ale nie ma się co oszukiwać że i to zdarzenie raczej jest mało prawdopodobne. Widać już zmęczenie sezonem u praktycznie każdego z zawodników. Na tym etapie dają też znać o sobie drobne urazy, przeciążenia i kontuzje. Notujemy ostatnio fatalną passę pięciu przegranych spotkań z rzędu biorąc pod uwagę rozgrywki Pucharu Polski. Dawno tak złej passy nie było choć trzeba wziąć pod uwagę, że mieliśmy w tym okresie samych wymagających rywali.  Poprawić tą statystykę w sobotę nie będzie łatwo, ale spróbujemy powalczyć o korzystny rezultat.

Ostatnie nasze spotkanie, którego skrót prezentujemy poniżej, przegraliśmy jedną bramką jak dwa z trzech rozegranych niedawno meczów. W futsalu porażka jednym golem punktów oczywiście również nie daje, ale świadczy często o wyrównanym poziomie zespołów. Sobotnia potyczka rozegrana zostanie w pięknej hali Arena Toruń, gdzie panują komfortowe warunki do gry i organizacji, początek godzina 18:00.

8. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

RED DRAGONS PNIEWY

VS.

AZS UG GDAŃSK

18 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZINA 18:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template