W niedzielę wracamy do Pniew

Red Dragons Pniewy – Piast Gliwice

Niedziela, godzina 15:30

 

Po dwóch wyjazdowych spotkaniach w Bielsku-Białej i Zduńskiej Woli wracamy do własnej hali, gdzie wyjątkowo w niedzielę zagramy z Piastem Gliwice.

 

Dwie porażki z najlepszymi ekipami, w naszym kraju  grającymi w futsalu, wstydu nam nie przynoszą ale marne to pocieszenie. Z Rekordem zagraliśmy dobrą pierwszą połowę jednak w końcówce rywal nas zdeklasował. Natomiast z Gattą graliśmy przez całe spotkanie jak równy z równym i remis był na wyciągniecie ręki. Niestety po raz kolejny wróciliśmy z tego terenu bez żadnej zdobyczy punktowej. W najbliższą niedzielę podejmujemy Piasta Gliwice, przeciwnika bezpośrednio sąsiadującego z nami w ligowej tabeli. Choć na medal nie mamy już nawet teoretycznych szans chcemy zająć jak najwyższe miejsce w lidze i będziemy walczyć w każdym spotkaniu o trzy punkty.

Nasi przeciwnicy również zanotowali dwie przegrane z rzędu w Zduńskiej Woli 2:4 i w Chorzowie 2:3. Oba mecze miały swoją dramaturgię, a Piast pokazał się z bardzo dobrej strony i może mówić o sporym niedosycie. Na pewno podopieczni Klaudiusza Hirscha nie mają podobnie jak my nic do stracenia, dlatego zapowiada się dobre futsalowe widowisko. Całkiem niedawno, miesiąc temu stoczyliśmy niesamowite spotkanie z gliwiczanami zakończone naszą wygraną 4:3. Wówczas bohaterem został bramkarz Jakub Budych trafiając w ostatnich sekundach spotkania do bramki rywali. Goście zapewne będą chcieli się zrewanżować za tamtą porażkę, każdy kto był na tym pamiętnym spotkaniu na pewno nie żałował dlatego zapraszamy ponownie. Mimo pięknej aury za oknem liczymy na waszą obecność w niedzielne popołudnie i jak zawsze głośny kulturalny doping. Poniżej skrót wspomnianego meczu z kwietnia.

12. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

CLEAREX CHORZÓW

VS.

RED DRAGONS PNIEWY

12 STYCZNIA (SOBOTA), GODZINA DO USTALENIA

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template