Bielsko-Biała na początek grupy mistrzowskiej

Rekord Bielsko-Biała – Red Dragons Pniewy

czwartek, godzina 19:00

 

Od wyjazdowego spotkania z niepokonanym Rekordem w Bielsku-Białej rozpoczynamy rywalizację w grupie walczącej o Mistrzostw Polski.

 

Bielszczanie są obrońcami tytułu i mały kroczek brakuje im do jego obrony w tym sezonie. W rundzie zasadniczej zakończyli rywalizację z kompletem zwycięstw, powtórzyli tym samym osiągniecie Clearexu Chorzów sprzed lat. W niedzielę w Opolu zawodnicy Rekordu pewnie wywalczyli dla swojego klubu Puchar Polski, inkasując kolejne trofeum. Trudno w tym zespole znaleźć słaby punkt, stabilność finansowa zapewnia szeroką kadrę, która nie tylko na papierze wygląda imponująco. Ewentualna wygrana nad naszym zespołem, przy splocie kilku korzystnych sytuacji może nawet zapewnić Mistrzostwo Polski gospodarzom już jutro.

Nasz zespół przystępuje do tej rywalizacji bez żadnej presji. Cel minimum jaki miała postawiona drużyna został zrealizowany. Na pewno pięć spotkań z najlepszymi zespołami futsalowymi w naszym kraju to doskonała okazja do sprawdzenia i weryfikacji swoich umiejętności. Trener Łukasz Frajtag nie wyklucza też dania szansy zawodnikom, którzy do tej pory rzadziej prezentowali się na parkiecie. Pewnych niespodzianek w składzie możemy spodziewać się już Bielsku-Białej. Do tej pory nigdy nie potrafiliśmy przywieźć choćby punktu z tego trudnego terenu. Nie będziemy oczywiście faworytem i każdy inny rezultat niż wygrana gospodarzy byłby nie lada sensacją. W ostatnim naszym pojedynku przeciwko Rekordowi polegliśmy w Pniewach 4:0. Poniżej prezentujemy skrót tego spotkania, a początek meczu czwartkowego to godzina 19:00.

12. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

CLEAREX CHORZÓW

VS.

RED DRAGONS PNIEWY

12 STYCZNIA (SOBOTA), GODZINA DO USTALENIA

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template