Zapowiedź 23. kolejki

Przed nami pierwsza seria spotkań po podziale na grupy: mistrzowską i spadkową. Czas przyjrzeć się spotkaniom w tej serii gier i sprawdzić jakie wyniki typują Mateusz Kostecki i Oskar Stankowiak.

 

Spotkania 23. kolejki:

Rekord Bielsko-Biała – Red Dragons Pniewy (czwartek, godzina 19:00)

Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice (czwartek, godzina 18:00)

FC Toruń – Clearex Chorzów (czwartek, godzina 18:00)

AZS UG Gdańsk – AZS UŚ Katowice (czwartek, godzina 18:00)

Pogoń 04 Szczecin – MKF Solne Miasto Wieliczka (czwartek, godzina 17:30)

Pauza: MOKS Słoneczny Stok Białystok

 

Wszystkie mecze tej serii zostaną rozegrane w czwartek, 3 maja. Naszą drużynę na dzień dobry czeka wyjazd do niepokonanego Rekordu. Szykuje się zatem bardzo ciężka przeprawa. Druga w tabeli Gatta podejmie nieobliczalną ekipę Klaudiusza Hirscha – Piast Gliwice. Z kolei równie ciekawie zapowiada się starcie drużyn walczących o medale. FC Toruń zagra z Clearexem. Dla chorzowian może to być szansa na wskoczenie na 3. miejsce.

W grupie spadkowej starcie akademickie. Gdańszczanie podejmą drużynę z Katowic. Obie ekipy za wszelką cenę będą starały się oddalić od strefy spadkowej. Podobnie jest w przypadku Pogoni, która zagra z ostatnią drużyną z Wieliczki.

W tej kolejce pauzuje MOKS Słoneczny Stok Białystok

 

Tabela „grupy mistrzowskiej”

1. Rekord Bielsko – Biała 33 pkt.

2. Gatta Active Zduńska Wola 24 pkt.

3. FC Toruń 23 pkt.

4. Clearex Chorzów 21 pkt.

5. Piast Gliwice 18 pkt.

6. Red Dragons Pniewy 17 pkt.

 

Tabela „grupy spadkowej”

7. MOKS Słoneczny Stok Białystok 13 pkt.

8. AZS UG Gdańsk 10 pkt.

9. Pogoń 04 Szczecin 10 pkt.

10. AZS UŚ Katowice 10 pkt.

11. Solne Miasto Wieliczka 6 pkt.

 

W naszych play – offach typera czas na trzecią rundę. W grze została szóstka najlepszych zawodników. Zwycięzcy swoich par awansują do „małego finału”. W nim spośród trzech typerów do „wielkiego finału” awansuje dwójka i to między nimi rozstrzygnie się, kto zwycięży w naszej zabawie.

W pierwszej parze trzeciej rundy zmierzą się Mateusz Kostecki i Oskar Stankowiak. Obaj zawodnicy w fazie zasadniczej zgromadzili taką samą liczbę punktów, dlatego w przypadku remisu w typach o końcowych rozstrzygnięciach zadecydują „bramki”. Zarówno Mateusz jak i Oskar przy swoim typie podali różnicę bramek, jaka ich zdaniem będzie w podanych meczach. Przykładowo Rekord – Red Dragons, typ Red Dragons (+1) oznacza, że nasz zespół wygra zdaniem typujących jedną bramką. Jeśli będzie remis w typach obu naszych zawodników, to o awansie zadecyduje bilans bramek.

 

Druga runda typera:

Dawid Dymek – Kamil Kijak 2-2 (awans: Dymek)

Roman Vakhula – Szymon Piasek 4-3 (awans: Vakhula)

Adrian Skrzypek – Mateusz Kostecki 4-5 (awans: Kostecki)

Jakub Budych – Oskar Stankowiak 3-4 (awans: Stankowiak)

Dominik Solecki – Patryk Hoły 4-5 (awans: Hoły)

Gracjan Miałkas – Piotr Błaszyk 3-4 (awans: Błaszyk)

 

Trzecia runda typera:

Mateusz Kostecki – Oskar Stankowiak

Roman Vakhula – Patryk Hoły

Piotr Błaszyk – Dawid Dymek

 

Rekord Bielsko-Biała – Red Dragons Pniewy

Typ Mateusza: Red Dragons (+1)

Typ Oskara: remis

 

Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice

Typ Mateusza: Gatta (+2)

Typ Oskara: Gatta (+3)

 

FC Toruń – Clearex Chorzów

Typ Mateusza: FC Toruń (+2)

Typ Oskara: FC Toruń (+1)

 

AZS UG Gdańsk – AZS UŚ Katowice

Typ Mateusza: AZS UŚ Katowice (+1)

Typ Oskara: AZS UG Gdańsk (+1)

 

Pogoń 04 Szczecin – MKF Solne Miasto Wieliczka

Typ Mateusza: Pogoń (+2)

Typ Oskara: Pogoń (+2)

12. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

CLEAREX CHORZÓW

VS.

RED DRAGONS PNIEWY

12 STYCZNIA (SOBOTA), GODZINA DO USTALENIA

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template