Final Four Halowego Pucharu Polski

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Red Dragons Pniewy

1/2 Halowego Pucharu Polski (Opole)

sobota, godzina 20:00

 

W sobotę w Opolu rozpocznie się wielki finał Halowego Pucharu Polski, z udziałem czterech najlepszych zespołów. Co oczywiste jesteśmy w tym gronie i w półfinale zagramy z MOKS Słoneczny Stok Białystok. W drugiej parze zagrają wielki faworyt imprezy Rekord Bielsko-Biała i pierwszoligowiec Persa Mosir Uniwesytet Zielonogórski.

 

Choć nie wolno przesądzać losów rywalizacji przed spotkaniem, każdy inny rezultat niż wygrana bielszczan byłby ogromną sensacją. Dużo ciekawiej zapowiada się nasze spotkanie z drużyną z Podlasia. W lidze wysoko przegraliśmy w Pniewach, ale równie wysoko wygraliśmy w Białymstoku. Czeka nas zatem mała „dogrywka” na obcym terenie, gdzie przekonamy się kto w tym sezonie zwycięsko wyjdzie z tej rywalizacji. Nie będzie to łatwe dla nas zadanie zespól MOKS-u świetnie radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych i lepiej czuje się na obcym terenie. Chcemy jednak znaleźć się w wielkim finale, co byłoby sporym osiągnięciem dla naszego klubu.

Droga do Opola rozpoczęła się w Lęborku, gdzie wysoko 6:1 zwyciężyliśmy miejscowy „Team”. Następnie los skrzyżował nas z zespołem ekstraklasowym i to nie byle jakim bo FC Toruń. Zacięta rywalizacja toczyła się w na naszym boisku, a decydujące rozstrzygnięcie zapadło dopiero w dogrywce. Następnie aby zagrać w Final Four czekała nas kolejna trudna przeszkoda wyjazdowa w Łodzi. SAN AZS czyli pogromca faworytów kolejno odprawił z kwitkiem Politechnikę Gdańską, Gattę Activ Zduńska Wola i AZS UW Warszawa. Tym razem niespodzianki nie było i mecz zakończył się naszą pewną wygraną 5:1. Droga jaką przebyliśmy nie była zatem łatwa a wydaje się nawet, że najtrudniejsza spośród zespołów ekstraklasy.

Z meczów półfinałowych przewidziana jest transmisja internetowa, a z wielkiego finału relacja na Łączy Nas Piłka. Początek rywalizacji z MOKS Słoneczny Stok Białystok to sobota godzina 20:00 zapraszymy do Opola lub przed ekrany.

12. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

CLEAREX CHORZÓW

VS.

RED DRAGONS PNIEWY

12 STYCZNIA (SOBOTA), GODZINA DO USTALENIA

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template