RD Kids

Rozpoczęliśmy kolejny sezon zajęć RD Kids. Treningi odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 16.30-18.30

Szczegółowych informacji udziela trener Łukasz Frajtag tel. 500 020 527


 

Wtorkowe zajęcia Red Dragons Kids były wyjątkowe, bowiem wraz z dziećmi ćwiczyli ich rodzice. Trenerzy Łukasz Frajtag oraz Maciej Foltyn przygotowali kilka ciekawych zadań dla uczestników zajęć. Wszyscy starali się jak najlepiej mogli a uśmiechom i radości nie było końca.

Było to pierwsze tego typu spotkanie na zajęciach RD Kids. Dzieci w wieku 4-9 lat spotykają się regularnie dwa razy w tygodniu na zajęciach sportowych rozwijając swoje umiejętności. Wspólny trening z rodzicami to część ogólnopolskiej akcji „Postaw na rodzinę”, w której za pośrednictwem Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, klub Red Dragons Pniewy bierze udział. W ramach tych działań zostały zakupione koszulki sportowe dla wszystkich uczestników zajęć. Wspólne zajęcia z rodzicami odbędą się jeszcze kilkakrotnie.

Wciąż można dołączyć do RD Kids, zapisy mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio przed zajęciami u trenerów. Chętnych zapraszamy !!!

FOTOGALERIA

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template