Terminarz

terminarz

Kolejka 1 - 30 września-1 października

 

Słomniczanka Słomniki

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

AZS UŚ Katowice

-

FC Toruń

 

Słoneczny Stok Białystok

-

Gatta Zduńska Wola

 

Pogoń 04 Szczecin

-

Red Dragons Pniewy

 

AZS UG Gdańsk

-

Piast Gliwice

 

Clearex Chorzów

-

Rekord Bielsko-Biała

 

 

Kolejka 2 - 7-8 października

 

Clearex Chorzów

-

Słomniczanka Słomniki

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

AZS UG Gdańsk

 

FC Toruń

-

Gatta Zduńska Wola

 

Red Dragons Pniewy

-

AZS UŚ Katowice

 

Piast Gliwice

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Rekord Bielsko-Biała

-

Pogoń 04 Szczecin

 

 

Kolejka 3 - 14-15 października

 

Słoneczny Stok Białystok

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

Gatta Zduńska Wola

-

Piast Gliwice

 

AZS UŚ Katowice

-

Rekord Bielsko-Biała

 

AZS UG Gdańsk

-

Clearex Chorzów

 

Pogoń 04 Szczecin

-

Słomniczanka Słomniki

 

Red Dragons Pniewy

-

FC Toruń

 

 

Kolejka 4 - 21-22 października

 

Słomniczanka Słomniki

-

AZS UŚ Katowice

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Gatta Zduńska Wola

 

Pogoń 04 Szczecin

-

AZS UG Gdańsk

 

Rekord Bielsko-Biała

-

Red Dragons Pniewy

 

FC Toruń

-

Piast Gliwice

 

Clearex Chorzów

-

Słoneczny Stok Białystok

 

 

Kolejka 5 - 28-29 października

 

Gatta Zduńska Wola

-

Clearex Chorzów

 

AZS UŚ Katowice

-

AZS UG Gdańsk

 

Słoneczny Stok Białystok

-

Pogoń 04 Szczecin

 

Red Dragons Pniewy

-

Słomniczanka Słomniki

 

Piast Gliwice

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

Rekord Bielsko-Biała

-

FC Toruń

 

 

Kolejka 6 - 4-5 listopada

 

AZS UŚ Katowice

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Clearex Chorzów

-

Piast Gliwice

 

AZS UG Gdańsk

-

Red Dragons Pniewy

 

Pogoń 04 Szczecin

-

Gatta Zduńska Wola

 

Słomniczanka Słomniki

-

Rekord Bielsko-Biała

 

FC Toruń

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

 

Kolejka 7 - 11-12 listopada

 

Rekord Bielsko-Biała

-

AZS UG Gdańsk

 

Piast Gliwice

-

Pogoń 04 Szczecin

 

Red Dragons Pniewy

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Gatta Zduńska Wola

-

AZS UŚ Katowice

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Clearex Chorzów

 

Słomniczanka Słomniki

-

FC Toruń

 

 

Kolejka 8 - 18-19 listopada

 

AZS UG Gdańsk

-

Słomniczanka Słomniki

 

Pogoń 04 Szczecin

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

FC Toruń

-

Clearex Chorzów

 

Gatta Zduńska Wola

-

Red Dragons Pniewy

 

Słoneczny Stok Białystok

-

Rekord Bielsko-Biała

 

AZS UŚ Katowice

-

Piast Gliwice

 

 

Kolejka 9 - 25-26 listopada

 

Rekord Bielsko-Biała

-

Gatta Zduńska Wola

 

Piast Gliwice

-

Red Dragons Pniewy

 

Clearex Chorzów

-

Pogoń 04 Szczecin

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

AZS UŚ Katowice

 

Słomniczanka Słomniki

-

Słoneczny Stok Białystok

 

AZS UG Gdańsk

-

FC Toruń

 

 

Kolejka 10 - 2-3 grudnia

 

FC Toruń

-

Pogoń 04 Szczecin

 

Piast Gliwice

-

Rekord Bielsko-Biała

 

Red Dragons Pniewy

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

Słoneczny Stok Białystok

-

AZS UG Gdańsk

 

AZS UŚ Katowice

-

Clearex Chorzów

 

Gatta Zduńska Wola

-

Słomniczanka Słomniki

 

 

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Rekord Bielsko-Biała

 

AZS UG Gdańsk

-

Gatta Zduńska Wola

 

Clearex Chorzów

-

Red Dragons Pniewy

 

Pogoń 04 Szczecin

-

AZS UŚ Katowice

 

Słomniczanka Słomniki

-

Piast Gliwice

 

Słoneczny Stok Białystok

-

FC Toruń

 

 

Kolejka 12 - 6-7 stycznia

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Słomniczanka Słomniki

 

FC Toruń

-

AZS UŚ Katowice

 

Gatta Zduńska Wola

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Red Dragons Pniewy

-

Pogoń 04 Szczecin

 

Piast Gliwice

-

AZS UG Gdańsk

 

Rekord Bielsko-Biała

-

Clearex Chorzów

 

 

Kolejka 13 - 13-14 stycznia

 

Słomniczanka Słomniki

-

Clearex Chorzów

 

AZS UG Gdańsk

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

Gatta Zduńska Wola

-

FC Toruń

 

AZS UŚ Katowice

-

Red Dragons Pniewy

 

Słoneczny Stok Białystok

-

Piast Gliwice

 

Pogoń 04 Szczecin

-

Rekord Bielsko-Biała

 

 

Kolejka 14 - 20-21 stycznia

 

Słomniczanka Słomniki

-

Pogoń 04 Szczecin

 

FC Toruń

-

Red Dragons Pniewy

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Piast Gliwice

-

Gatta Zduńska Wola

 

Rekord Bielsko-Biała

-

AZS UŚ Katowice

 

Clearex Chorzów

-

AZS UG Gdańsk

 

 

Kolejka 15 - 17-18 lutego

 

Red Dragons Pniewy

-

Rekord Bielsko-Biała

 

Piast Gliwice

-

FC Toruń

 

Słoneczny Stok Białystok

-

Clearex Chorzów

 

AZS UŚ Katowice

-

Słomniczanka Słomniki

 

Gatta Zduńska Wola

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

AZS UG Gdańsk

-

Pogoń 04 Szczecin

 

 

Kolejka 16 - 3-4 marca

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Piast Gliwice

 

FC Toruń

-

Rekord Bielsko-Biała

 

Clearex Chorzów

-

Gatta Zduńska Wola

 

AZS UG Gdańsk

-

AZS UŚ Katowice

 

Pogoń 04 Szczecin

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Słomniczanka Słomniki

-

Red Dragons Pniewy

 

 

Kolejka 17 - 10-11 marca

 

Piast Gliwice

-

Clearex Chorzów

 

Red Dragons Pniewy

-

AZS UG Gdańsk

 

Gatta Zduńska Wola

-

Pogoń 04 Szczecin

 

Rekord Bielsko-Biała

-

Słomniczanka Słomniki

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

FC Toruń

 

Słoneczny Stok Białystok

-

AZS UŚ Katowice

 

 

Kolejka 18 - 17-18 marca

 

Clearex Chorzów

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

FC Toruń

-

Słomniczanka Słomniki

 

AZS UG Gdańsk

-

Rekord Bielsko-Biała

 

Pogoń 04 Szczecin

-

Piast Gliwice

 

Słoneczny Stok Białystok

-

Red Dragons Pniewy

 

AZS UŚ Katowice

-

Gatta Zduńska Wola

 

 

Kolejka 19 - 24-25 marca

 

Clearex Chorzów

-

FC Toruń

 

Red Dragons Pniewy

-

Gatta Zduńska Wola

 

Rekord Bielsko-Biała

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Piast Gliwice

-

AZS UŚ Katowice

 

Słomniczanka Słomniki

-

AZS UG Gdańsk

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Pogoń 04 Szczecin

 

 

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

 

AZS UŚ Katowice

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

Słoneczny Stok Białystok

-

Słomniczanka Słomniki

 

FC Toruń

-

AZS UG Gdańsk

 

Gatta Zduńska Wola

-

Rekord Bielsko-Biała

 

Red Dragons Pniewy

-

Piast Gliwice

 

Pogoń 04 Szczecin

-

Clearex Chorzów

 

 

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

 

Pogoń 04 Szczecin

-

FC Toruń

 

Rekord Bielsko-Biała

-

Piast Gliwice

 

MKF Solne Miasto Wieliczka

-

Red Dragons Pniewy

 

AZS UG Gdańsk

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Clearex Chorzów

-

AZS UŚ Katowice

 

Słomniczanka Słomniki

-

Gatta Zduńska Wola

 

 

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

 

FC Toruń

-

Słoneczny Stok Białystok

 

Rekord Bielsko-Biała

-

MKF Solne Miasto Wieliczka

 

Gatta Zduńska Wola

-

AZS UG Gdańsk

 

Red Dragons Pniewy

-

Clearex Chorzów

 

AZS UŚ Katowice

-

Pogoń 04 Szczecin

 

Piast Gliwice

-

Słomniczanka Słomniki

 

 

8. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY 2018/19

RED DRAGONS PNIEWY

VS.

AZS UG GDAŃSK

18 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZINA 18:00

Search

2018  Red Dragons Pniewy - futsal is better   globbers joomla template